LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
WYPOWIEDZI POMECZOWE
1941 artykułów
Wszołek: Dołożyliśmy kolejne zwycięstwo i czekamy już na niedzielę
7 lis 2024
- Dołożyliśmy dziś kolejne zwycięstwo, zaliczyliśmy czyste konto, co było dla nas bardzo ważne. Teraz musimy się dobrze zregenerować, bo w niedzielę czeka nas bardzo ważny mecz, jeden z kluczowych, choć wiele meczów jest jeszcze do rozegrania. Dobra regeneracja będzie kluczowa i czekamy już na niedzielę - powiedział po zwycięstwie z Dinamem Mińsk prawy obrońca Legii, Paweł Wszołek.
Kapuadi: Atmosfera w drużynie zawsze była dobra
7 lis 2024
- Przygotowywaliśmy się do tego meczu jak zawsze, z dużym szacunkiem do rywala. Dinamo to w końcu lider swojej ligi. Myśleliśmy o tym meczu tak samo, jak o każdym innym, a końcowy rezultat bardzo nas cieszy - powiedział po zwycięstwie z Dinamem Mińsk obrońca Legii, Steve Kapuadi.
Gual: Będziemy do końca walczyć o jak najlepsze miejsce
7 lis 2024
- Nie wiem, czy jest jakaś drużyna, która może nas teraz zatrzymać (śmiech). To jest piłka nożna, wszystko może się wydarzyć. Wiemy, co mamy robić. Najważniejsze jest to, by się na tym skupić, kontynuować pracę i kroczyć dobrą drogą - powiedział po zwycięstwie z Dinamem Mińsk napastnik Legii, Marc Gual.
AD · aktualnosci-inline-1
Gikiewicz: Delektowałem się atmosferą przy Łazienkowskiej
4 lis 2024
- Legia grała dziś dużo piłką. Wyszliśmy trochę inaczej na ten mecz, nie chcieliśmy wysoko pressować przez cały mecz. Legioniści mieli swoje sytuacje, ale nie było ich dużo. Przegrywamy mecz po stałym fragmencie gry i to boli - powiedział po porażce z Legią golkiper Widzewa Łódź, Rafał Gikiewicz.
Chodyna: Chcieliśmy wygrać dla naszych kibiców
3 lis 2024
- Było dziś sporo nerwów. Wynik był cały czas na styku, a my bardzo chcieliśmy wygrać, szczególnie dla naszych kibiców. Bardzo cieszę się, że się udało - powiedział po zwycięstwie z Widzewem Łódź skrzydłowy Legii, Kacper Chodyna.
Kapustka: Wiedzieliśmy, że musimy wygrać
3 lis 2024
- Jesteśmy w gazie jako zespół. Po przerwie na kadrę nie przegraliśmy jeszcze meczu, gramy znacznie lepiej i stwarzamy sobie więcej sytuacji niż wcześniej. Dzisiejszy mecz był trudny, ale takie mecze też trzeba wygrywać. Nie zawsze będziemy zwyciężać wieloma bramkami, ale ważne, żebyśmy na koniec wychodzili zwycięsko. Dzisiejszy mecz był dla nas ważny, tak samo dla Widzewa, ale to my wygraliśmy - powiedział po zwycięstwie z Widzewem Łódź pomocnik Legii, Bartosz Kapustka.
Augustyniak: Są mecze, które trzeba przepchnąć
1 lis 2024
- Cieszę się, że wygraliśmy. Miedź postawiła nam trudne warunki. W końcówce mogła zdobyć wyrównującą bramkę i zrobiłoby się jeszcze bardziej nerwowo. Mecze pucharowe takie jednak są i czasem z rywalami z niższej półki trzeba mecze przepychać i grać dalej - powiedział po zwycięstwie z Miedzią Legnica pomocnik Legii, Rafał Augustyniak.
Pankov: Musimy wykorzystywać więcej okazji
31 paź 2024
- Do jakiejś 75. minuty graliśmy dobre spotkanie. Byliśmy skuteczni zarówno w grze z piłką, jak i bez niej, a także w defensywie. Później zaczęły się nasze problemy, które potrafiliśmy naprawić. Najważniejsze jest jednak to, że awansowaliśmy do następnej rundy - powiedział po zwycięstwie z Miedzią Legnica obrońca Legii, Radovan Pankov.
AD · aktualnosci-inline-1
Kobylak: Trochę cierpieliśmy, ale zasłużyliśmy na zwycięstwo
31 paź 2024
- Trochę cierpieliśmy dziś na boisku. Cieszy jednak wygrana i awans do następnej rundy. Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwy mecz, byliśmy przygotowani na ciężkie warunki, ale uważam, że zasłużyliśmy na to zwycięstwo - powiedział po meczu z Miedzią Legnica golkiper Legii, Gabriel Kobylak.
Wszołek: To co najlepsze jeszcze przed nami
28 paź 2024
- Skupialiśmy się w dzisiejszym meczu głównie na swoich zadaniach. Wiedzieliśmy, że GKS Katowice ma swoją jakość, rozegrania, które analizowaliśmy. Wiedzieliśmy, że są drużyną groźną, ale także to, jak się jej przeciwstawić - powiedział po zwycięstwie z GKS-em Katowice prawy obrońca Legii, Paweł Wszołek.
Jędrych: Trzeba umieć przegrać i pogratulować przeciwnikowi
28 paź 2024
- Nigdy drużyna która przegrywa, nie jest z tego zadowolona. Dziś przegrywamy 1-4. Po dobrym początku i strzelonym golu jako pierwsi myśleliśmy, że wszystko będzie nam się układało łatwiej i będziemy potrafić wychodzić spod wysokiego pressingu Legii. Szybko jednak roztrwoniliśmy prowadzenie, a kluczowym momentem była strata trzeciej bramki, po której Legia poczuła moc i później nie mieliśmy już czego szukać - powiedział po porażce z Legią obrońca GKS-u Katowice, Arkadiusz Jędrych.
Augustyniak: Zmieniło się nasze nastawienie mentalne
27 paź 2024
- Nasza gra wygląda coraz lepiej z meczu na mecz. Wpłynęła na to zmiana ustawienia, ale także naszego nastawienia mentalnego, bo trener Goncalo Feio skutecznie zauważył na odprawie przedmeczowej, że zadziałała nie tylko zmiana taktyki, lecz też naszego zaangażowania. To widać na boisku i póki co, wyniki się zgadzają - powiedział po zwycięstwie z GKS-em Katowice pomocnik Legii, Rafał Augustyniak.
Urbański: Celem jest mistrzostwo Polski
27 paź 2024
- Uważam, że to był dobry występ w moim wykonaniu. Początek, jako drużyna, mieliśmy cięższy, ale gdy udało nam się przejść ten gorszy moment, to zespołowo wyglądaliśmy dobrze. Szczegółowo nie myślałem jeszcze o swoim indywidualnym występie, skupiałem się bardziej na kolektywie drużyny - powiedział po zwycięstwie z GKS-em Katowice pomocnik Legii, Wojciech Urbański.
AD · aktualnosci-inline-1
Pankov: Wolałem zejść i nie pogłębiać urazu
24 paź 2024
- Najważniejsze były dziś kontrataki. Może powinniśmy częściej operować piłką, ale czasami to nie jest łatwe. Serbowie grali na swoim terenie, lubią szanować piłkę i mieć ją w posiadaniu. Graliśmy jednak dobrze z kontr, choć mieliśmy lekkie problemy ze skutecznością, bo mogliśmy zdobyć jeszcze kilka bramek - powiedział po zwycięstwie z FK TSC Bačką Topola obrońca Legii, Radovan Pankov.
Chodyna: Pewność siebie poskutkowała
24 paź 2024
- Wiedzieliśmy, że gramy nie na swoim terenie. Chcieliśmy przejąć inicjatywę, ale zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że będą momenty, w których będziemy musieli się bronić i czekać na kontrataki. Szczególnie w drugiej połowie było tego sporo - powiedział po zwycięstwie z FK TSC Bačka Topola skrzydłowy Legii, Kacper Chodyna.
Vinagre: Zdecydowanie zasłużyliśmy na zwycięstwo
24 paź 2024
- To był dla nas bardzo dobry mecz. Zagraliśmy świetny futbol i zdecydowanie zasłużyliśmy na wygraną. Klucz do zwycięstwa jest zawsze taki sam. Musimy wychodzić na mecz z myślą o zwycięstwie, wierzyć w zespół i wykonywać plan, jaki przygotował trener - powiedział po zwycięstwie z FK TSC Bačką Topola obrońca Legii, Ruben Vinagre.
Chodyna: Lechia nam się postawiła
18 paź 2024
- Nie mogę powiedzieć, że był to łatwy mecz, bo Lechia nam się postawiła. Gdybyśmy napoczęli rywala w pierwszej połowie, to ten mecz byłby dużo łatwiejszy, ale waliliśmy głową w mur. Po pierwszej bramce przejęliśmy to spotkanie na dobre - powiedział po zwycięstwie z Lechią Gdańsk skrzydłowy Legii, Kacper Chodyna.
Wszołek: Zagraliśmy dwie równe połowy
18 paź 2024
- Nie lubię oceniać samego siebie. Najważniejszy dziś był powrót na zwycięską ścieżkę w lidze. Byliśmy skoncentrowani, zagraliśmy bardzo mądrze i udało nam się zachować czyste konto. Chciałem zdobyć gola, bo cała moja rodzina była dziś na trybunach. Nie udało się, ale najważniejsze jest zwycięstwo. Oby to był dobry prognostyk przed następnymi meczami - powiedział po zwycięstwie z Lechią Gdańsk Paweł Wszołek.
AD · aktualnosci-inline-1
Zieliński: Trzeba się przygotować na różne scenariusze
6 paź 2024
- W Legii zawsze jest nerwowo. Mieliśmy duży problem, przegraliśmy dwa mecze z rzędu w lidze. Na 11 kolejek - 3 porażki i 4 remisy - to nie jest dobry bilans. Brakuje nam punktów w lidze. To jest kolejny sezon, w którym nie potrafimy połączyć efektywnej gry w Ekstraklasie i bardzo dobrej gry w europejskich pucharach. Mamy duży problem, by skutecznie połączyć grę na obu frontach - powiedział w programie Liga+ Extra dyrektor sportowy Legii, Jacek Zieliński.
Oyedele: Zaskoczyliśmy Betis, nie był na nas gotowy
4 paź 2024
- Najważniejsze jest dziś zwycięstwo. Wiedzieliśmy, że to będzie ciężki mecz z bardzo trudnym rywalem, ale zwyciężyliśmy dzięki pewności siebie. Zaskoczyliśmy Real Betis, on nie był na nas gotowy. Mieliśmy świetny plan na to spotkanie i doskonale go wykonaliśmy - powiedział po zwycięstwie z Realem Betis Balompié pomocnik Legii, Maximillian Oyedele.
Wszołek: Wierzę, że najlepszy okres jest przed nami
3 paź 2024
- Każde zwycięstwo daje pozytywnego kopa. Zagraliśmy dziś w dobrym stylu, każdy był skoncentrowany i wiedział, co mamy grać. Uważam więc, że wygrana była zasłużona - powiedział po zwycięstwie z Realem Betis Balompié wahadłowy Legii, Paweł Wszołek.
Kapuadi: Odzyskaliśmy uczucie wygranej
3 paź 2024
- To zwycięstwo jest dla nas naprawdę bardzo ważne. W ostatnich tygodniach nie osiągaliśmy dobrych wyników, a teraz odzyskaliśmy uczucie wygranej. To nam zdecydowanie pomoże - powiedział po meczu z Realem Betis Balompié zdobywca zwycięskiej bramki, Steve Kapuadi.
Chodyna: Spełniłem marzenie
3 paź 2024
- Dla mnie ta wygrana smakuje szczególnie, bo zadebiutowałem w europejskich pucharach, jeszcze przeciwko nie byle jakiej drużynie, jaką jest Betis. Kilka miesięcy temu było to dla mnie marzeniem, a teraz je spełniłem. Wszystko jest super - powiedział po zwycięstwie z Realem Betis Balompié skrzydłowy Legii, Kacper Chodyna.
Pankov: Mój gol nie ma znaczenia
28 wrz 2024
- Przepraszam, że to powiem, ale czujemy się ***. Co innego można czuć po takim meczu? Mój gol? Nie ma znaczenia. Zamieniłbym wszystkie gole na zwycięstwo w tym meczu. Mówię to z głębi serca. Nie liczę goli, liczę zwycięstwa - powiedział po spotkaniu z Górnikiem Zabrze Radovan Pankov.
Piłkarze Pogoni o meczu z Legią
21 wrz 2024
Alexander Gorgon: Legia, niezależnie w jakiej jest dyspozycji, to zawsze trudny rywal. Nawet gdy legioniści mają gorsze fazy w meczu, potrafią nierzadko wykorzystać jedną sytuację i kontrolować potem mecz. Myślę, że w pierwszej odsłonie zdominowaliśmy rywala, bo w sumie nie oddał ani jednego strzału na naszą bramkę. To świadczy o czymś. A my mieliśmy kilka okazji na objęcie prowadzenia w pierwszych 45 minutach starcia. Udało się dopiero za sprawą mojego trafienia w drugiej połowie. Na pewno jednak trzy punkty zasłużenie zostają w Szczecinie.
Chodyna: Graliśmy za mało odważnie
21 wrz 2024
- Nie wykonaliśmy tego, co chcieliśmy. Chcieliśmy odbierać piłkę wysoko i w ten sposób wykorzystywać miejsce na boisku. Dzisiaj tego nie zrealizowaliśmy - powiedział po porażce w Szczecinie wahadłowy Legii, Kacper Chodyna.
Kapustka: Piłkarze muszą wziąć odpowiedzialność na siebie
20 wrz 2024
- Może nie potrzeba w naszej drużynie bardziej zadziornych zawodników, ale powinniśmy w końcu zacząć grać w piłkę. Przez pierwsze 30 minut nie tylko agresywności, ale i osobowości, chęci zagrania piłki pod presją - tego nam brakowało. Możemy biegać, być agresywni, ale przede wszystkim gramy w piłkę. Jeśli nie potrafimy się przy niej utrzymać, popełniamy głupie błędy, to sama zadziorność nie wystarczy. Gramy w Legii Warszawa, najbardziej utytułowanym klubie w Polsce, a dziś byliśmy drużyną słabszą - powiedział po porażce z Pogonią Szczecin pomocnik Legii, Bartosz Kapustka.
Trelowski: Wygraliśmy dzięki naszej organizacji
15 wrz 2024
- Nie miałem może wielu interwencji, ale mecz był bardzo intensywny i jak na bramkarza, musiałem się dużo nabiegać. Legia grała wiele wysokich piłek, musiałem cały czas kontrolować liczne dośrodkowania. Stołeczna drużyna jest bardzo dobrym zespołem i cieszy mnie, że razem z blokiem obronnym udało nam się zachować czyste konto - powiedział po zwycięstwie z Legią bramkarz Rakowa Częstochowa, Kacper Trelowski.
Nsame: Nie mogę zarzucić drużynie zbyt wiele
15 wrz 2024
- Zagraliśmy dobry mecz. Gdybyśmy pierwsi zdobyli gola, mógłby potoczyć się on zupełnie inaczej. Nie mogę dziś zarzucić drużynie zbyt wiele. Jesteśmy na dobrej drodze, by następne spotkania rozgrywać lepiej - powiedział po porażce z Rakowem Częstochowa napastnik Legii, Jean-Pierre Nsame.
Gual: Zabrakło skuteczności
15 wrz 2024
- Wszyscy widzieli jak było. Popełniliśmy jeden błąd, który Raków wykorzystał. Sami natomiast nie potrafiliśmy trafić do siatki. Tak wyglądał ten mecz - do pozytywnego wyniku zabrakło nam skuteczności i bramek. To tyle i aż tyle - powiedział po porażce z Rakowem Częstochowa napastnik Legii, Marc Gual.
‹
1
…
8
9
10
…
65
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl