Statystyki z meczu z Muszkieterami

Legia w meczu z Muszkieterami wygrała zbiórki 43-29 i zanotowała zdecydowanie lepszą skuteczność z gry (48% wobec 37% rywali). Legioniści zdecydowanie częściej faulowali (30-16), a goście słabo wykonywali rzuty wolne (21/38). Razi znów spora liczba strat naszej drużyny (25) i bardzo mało przechwytów (7).

Najdłużej na parkiecie przebywał Paweł Podobas (32:17 min.), a powyżej 20 minut zagrali także Paszkiewicz (31:27), Piesio (28:11), Cechniak (27:40) i Nawrot (21:18). Krótko na parkiecie przebywali Bojko (7:08), Jaremkiewicz (3:40), a na boisko nie wyszedł Bartłomiej Ornoch.

Najwięcej asyst zanotowali Piesio i Paszkiewicz - po 5. Na tablicach najlepiej prezentował się Damian Cechniak, który zaliczył 13 zbiórek (6 w ataku) i kolejny raz zaliczył double-double (15 punktów). Damian w końcu niemal bezbłędnie prezentował się z linii rzutów wolnych (5/6). 8 zbiórek zaliczył najlepszy strzelec drużyny w tym meczu, Paweł Podobas (20 punktów).

Punkty w 5-minutowych przedziałach: 6-8, 17-14, 35-26, 47-34, 53-39, 61-48, 67-57, 77-69

Punkty po stratach: 13-17
Punkty spod kosza: 28-36
Punkty drugiej szansy: 13-13
Punkty po szybkim ataku: 11-9
Punkty zmienników: 26-37

Najwyższe prowadzenie: 16-3
Najwyższa seria punktowa: 9-0 (15-9) - 7-0 (63-55)