2016-04-24 Strzelcy - Legionisci.com - Legia Warszawa
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka

Sezon 2015/2016 > Ekstraklasa

 

Tu znajdziecie aktualną listę strzelców ekstraklasy 2016/17. Wszyscy strzelcy Legii są wyróżnieni. Stan po 20. kolejce.

 

 

12 - Nemanja Nikolić (Legia Warszawa);

 

 

10 - Marcin Robak (Lech Poznań), Konstantin Vassiljev (Jagiellonia Białystok);

 

 

9 - Fedor Černych (Jagiellonia Białystok);

 

 

8 - Rafał Boguski (Wisła Kraków), Flávio Paixão (Lechia Gdańsk);

 

 

7 - Miroslav Čovilo (Cracovia), Adam Frączczak (Pogoń Szczecin), Grzegorz Kuświk (Lechia Gdańsk), Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów), Miroslav Radović (Legia Warszawa), Marcus Vinícius (Arka Gdynia);

 

 

6 - Marcin Budziński (Cracovia), Vladislavs Gutkovskis (Termalica Nieciecza), Marco Paixão (Lechia Gdańsk);

 

 

5 - Piotr Ćwielong (Ruch Chorzów), Przemysław Frankowski (Jagiellonia Białystok), Miguel Palanca (Korona Kielce), Krzysztof Piątek (Zagłębie Lubin 1, Cracovia 4), Aleksandar Prijović (Legia Warszawa), Łukasz Sekulski (Korona Kielce), Mateusz Szczepaniak (Cracovia), Arkadiusz Woźniak (Zagłębie Lubin);

 

 

4 - Guilherme (Legia Warszawa), Ádám Gyurcsó (Pogoń Szczecin), Kasper Hämäläinen (Legia Warszawa), Krzysztof Janus (Zagłębie Lubin), Darko Jevtić (Lech Poznań), José Kanté (Wisła Płock), Dawid Kownacki (Lech Poznań), Patryk Lipski (Ruch Chorzów), Patryk Małecki (Wisła Kraków), Mateusz Matras (Pogoń Szczecin), Giorgi Merebaszwili (Wisła Płock), Patrik Mišák (Termalica Nieciecza), Ryota Morioka (Śląsk Wrocław), Rafał Murawski (Pogoń Szczecin), Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów), Marco Paixão (Lechia Gdańsk), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Rafał Siemaszko (Arka Gdynia), Piotr Wlazło (Wisła Płock);

 

 

3 - Nabil Aankour (Korona Kielce), Jakub Arak (Ruch Chorzów), Gerard Badía (Piast Gliwice), Kamil Biliński (Śląsk Wrocław), Petar Brlek (Wisła Kraków), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Szymon Drewniak (Górnik Łęczna), Kamil Drygas (Pogoń Szczecin), Dominik Furman (Wisła Płock), Peter Grajciar (Śląsk Wrocław), Łukasz Janoszka (Zagłębie Lubin), Vlastimir Jovanović (Termalica Nieciecza), Jacek Kiełb (Korona Kielce), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin), Mariusz Stępiński (Ruch Chorzów), Rafał Wolski (Lechia Gdańsk), Mateusz Zachara (Wisła Kraków);

 

 

2 - Paulus Arajuuri (Lech Poznań), Jakub Bartosz (Wisła Kraków), Grzegorz Bonin (Górnik Łęczna), Miroslav Božok (Arka Gdynia), Adam Buksa (Zagłębie Lubin), Damian Dąbrowski (Cracovia), Radek Dejmek (Korona Kielce), Spas Delew (Pogoń Szczecin), Maciej Gajos (Lech Poznań), Filipe Gonçalves (Śląsk Wrocław), Rafał Grodzicki (Ruch Chorzów), Rafał Grzelak (Korona Kielce), Piotr Grzelczak (Górnik Łęczna), Hebert (Piast Gliwice), Javi Hernández (Górnik Łęczna), Dimityr Ilijew (Wisła Płock), Maciej Jankowski (Piast Gliwice), Wojciech Kędziora (Termalica Nieciecza), Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław), Dawid Kort (Pogoń Szczecin), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa), Adam Marciniak (Arka Gdynia), Michał Marcjanik (Arka Gdynia), Vanja Marković (Korona Kielce), Adam Mójta (Wisła Kraków), Martin Nešpor (Zagłębie Lubin), Ricardo Nunes (Pogoń Szczecin), Vadis Odjidja-Ofoe (Legia Warszawa), Paweł Oleksy (Ruch Chorzów), Zdeněk Ondrášek (Wisła Kraków), Kornel Osyra (Termalica Nieciecza), Sławomir Peszko (Lechia Gdańsk), Łukasz Piątek (Zagłębie Lubin), Grzegorz Piesio (Górnik Łęczna), Serhij Pyłypczuk (Korona Kielce), Arkadiusz Reca (Wisła Płock), Samuel Štefánik (Termalica Nieciecza), Kamil Sylwestrzak (Wisła Płock), Bartosz Szeliga (Piast Gliwice), Przemysław Szymiński (Wisła Płock), Bartosz Śpiączka (Górnik Łęczna), Karol Świderski (Jagiellonia Białystok), Dariusz Zjawiński (Arka Gdynia), Saša Živec (Piast Gliwice);

 

 

1 - Dani Abalo (Korona Kielce), Michaił Aleksandrow (Legia Warszawa), Alvarinho (Śląsk Wrocław), Bartłomiej Babiarz (Termalica Nieciecza) Josip Barišić (Piast Gliwice), Jan Bednarek (Lech Poznań), Adrian Błąd (Arka Gdynia), Tomislav Božić (Wisła Płock), Piotr Celeban (Śląsk Wrocław), Mateusz Cetnarski (Cracovia), Dmytro Chomczenowśkyj (Jagiellonia Białystok), Jakub Czerwiński (Legia Warszawa), Krzysztof Danielewicz (Gónik Łęczna), Kamil Dankowski (Śląsk Wrocław), Maciej Dąbrowski (Zagłębie Lubin), Deleu (Cracovia), Elhadji Pape Diaw (Korona Kielce), Lasza Dwali (Śląsk Wrocław), Jarosław Fojut (Pogoń Szczecin), Dariusz Formella (Lech Poznań), Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków), Sandro Gotal (Piast Gliwice), Jacek Góralski (Jagiellonia Białystok), Maciej Górski (Jagiellonia Białystok), Rafał Grzyb (Jagiellonia Białystok), Dávid Guba (Termalica Nieciecza), Ľubomír Guldan (Zagłębie Lubin), Guti (Jagiellonia Białystok), Richárd Guzmics (Wisła Kraków), Lukáš Haraslín (Lechia Gdańsk), Jarosław Jach (Zagłębie Lubin), Rafał Janicki (Lechia Gdańsk), Erik Jendrišek (Cracovia), Martin Juhar (Termalica Nieciecza), Slaven Juriša (Górnik Łęczna), Yannick Kakoko (Arka Gdynia), Seiya Kitano (Pogoń Szczecin), Uroš Korun (Piast Gliwice), Aleksandar Kovačević (Lechia Gdańsk), Miloš Krasić (Lechia Gdańsk), Mateusz Kupczak (Termalica Nieciecza), Dominik Kun (Wisła Płock), Steeven Langil (Legia Warszawa), Igor Lewczuk (Legia Warszawa), Antoni Łukasiewicz (Arka Gdynia), Radosław Majewski (Lech Poznań), Maciej Makuszewski (Lech Poznań), Michał Masłowski (Piast Gliwice), Tomasz Mokwa (Piast Gliwice), Łukasz Moneta (Ruch Chorzów), Mateusz Możdżeń (Korona Kielce), Patrik Mráz (Piast Gliwice), Radosław Murawski (Piast Gliwice), Lasse Nielsen (Lech Poznań), Michal Papadopulos (Zagłębie Lubin), Szymon Pawłowski (Lech Poznań), Adam Pazio (Ruch Chorzów), Marcin Pietrowski (Piast Gliwice), Rafał Pietrzak (Wisła Kraków), Ivan Runje (Jagiellonia Białystok), Igor Sapała (Piast Gliwice), Paweł Sasin (Górnik Łęczna), Aleksandar Sedlar (Piast Gliwice), Dawid Sołdecki (Arka Gdynia), Ostoja Stjepanović (Śląsk Wrocław), Maciej Szmatiuk (Górnik Łęczna), Abdul Aziz Tetteh (Lech Poznań), Vojo Ubiparip (Górnik Łęczna), Marcin Warcholak (Arka Gdynia), Mateusz Wdowiak (Cracovia), Jakub Wójcicki (Cracovia), Łukasz Zwoliński (Pogoń Szczecin);

 

 

samobójcze - Miroslav Čovilo (Cracovia dla Gónika), Kamil Dankowski (Śląsk Wrocław dla Zagłębia), Patryk Fryc (Termalica Nieciecza dla Śląska), Filipe Gonçalves (Śląsk Wrocław dla Legii), Rafał Grodzicki (Ruch Chorzów dla Legii), Seweryn Kiełpin (Wisła Płock dla Górnika), Róbert Litauszki (Cracovia dla Termaliki), Michał Pazdan (Legia Warszawa dla Zgłębia), Bartosz Rymaniak (Korona Kielce dla Legii), Vanja Milinković-Savić (Górnik Łęczna dla Lechii), Wojciech Skaba (Górnik Łęczna dla Ruchu), Maciej Wilusz (Lech Poznań dla Lechii);

 

 

 

 


Terminarz Legii

Sprawdź rozkład meczów Legii w sezonie 2016/2017... wejdź

Terminarz i wyniki Pucharu Polski:

Sprawdź wyniki rozgrywek o Puchar Polski w sezonie 2016/2017... wejdź