2016-04-24 Strzelcy - Legionisci.com - Legia Warszawa
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka

Sezon 2015/2016 > Ekstraklasa

 

Tu znajdziecie aktualną listę strzelców ekstraklasy 2016/17. Wszyscy strzelcy Legii są wyróżnieni. Stan po 30. kolejce.

 

 

15 - Marcin Robak (Lech Poznań) ;

 

 

13 - Konstantin Vassiljev (Jagiellonia Białystok) ;

 

 

12 - Fedor Černych (Jagiellonia Białystok), Adam Frączczak (Pogoń Szczecin), Nemanja Nikolić (Legia Warszawa);

 

 

11 - Marco Paixão (Lechia Gdańsk);

 

 

10 - Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów), Flávio Paixão (Lechia Gdańsk), Miroslav Radović (Legia Warszawa);

 

 

9 - Rafał Boguski (Wisła Kraków), Dawid Kownacki (Lech Poznań), Krzysztof Piątek (Zagłębie Lubin 1, Cracovia 8);

 

 

8 - Gerard Badía (Piast Gliwice), Przemysław Frankowski (Jagiellonia Białystok), José Kanté (Wisła Płock), Jacek Kiełb (Korona Kielce), Grzegorz Kuświk (Lechia Gdańsk), Rafał Siemaszko (Arka Gdynia), Arkadiusz Woźniak (Zagłębie Lubin);

 

 

7 - Marcin Budziński (Cracovia), Miroslav Čovilo (Cracovia), Vladislavs Gutkovskis (Termalica Nieciecza), Darko Jevtić (Lech Poznań), Patryk Małecki (Wisła Kraków), Bartosz Śpiączka (Górnik Łęczna), Marcus Vinícius (Arka Gdynia);

 

 

6 - Petar Brlek (Wisła Kraków), Patryk Lipski (Ruch Chorzów), Giorgi Merebaszwili (Wisła Płock), Miguel Palanca (Korona Kielce), Róbert Pich (Śląsk Wrocław), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin);

 

 

5 - Kamil Biliński (Śląsk Wrocław), Grzegorz Bonin (Górnik Łęczna), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Piotr Ćwielong (Ruch Chorzów), Szymon Drewniak (Górnik Łęczna), Piotr Grzelczak (Górnik Łęczna), Ádám Gyurcsó (Pogoń Szczecin), Kasper Hämäläinen (Legia Warszawa), Łukasz Janoszka (Zagłębie Lubin), Dawid Kort (Pogoń Szczecin), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa), Radosław Majewski (Lech Poznań), Mateusz Matras (Pogoń Szczecin), Patrik Mišák (Termalica Nieciecza), Ryota Morioka (Śląsk Wrocław), Rafał Murawski (Pogoń Szczecin), Aleksandar Prijović (Legia Warszawa), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Łukasz Sekulski (Korona Kielce), Mateusz Szczepaniak (Cracovia), Piotr Wlazło (Wisła Płock);

 

 

4 - Spas Delew (Pogoń Szczecin), Maciej Gajos (Lech Poznań), Guilherme (Legia Warszawa), Javi Hernández (Górnik Łęczna), Krzysztof Janus (Zagłębie Lubin), Cillian Sheridan (Jagiellonia Białystok), Mateusz Zachara (Wisła Kraków);

 

 

3 - Nabil Aankour (Korona Kielce), Jakub Arak (Ruch Chorzów), Jakub Bartosz (Wisła Kraków), Damian Dąbrowski (Cracovia), Maciej Dąbrowski (Zagłębie Lubin 1, Legia Warszawa 2), Kamil Drygas (Pogoń Szczecin), Dariusz Formella (Lech Poznań, Arka Gdynia 2), Dominik Furman (Wisła Płock), Peter Grajciar (Śląsk Wrocław), Rafał Grodzicki (Ruch Chorzów), Dimityr Ilijew (Wisła Płock), Maciej Jankowski (Piast Gliwice), Vlastimir Jovanović (Termalica Nieciecza), Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław), Ilijan Micanski (Korona Kielce), Martin Nešpor (Zagłębie Lubin), Vadis Odjidja-Ofoe (Legia Warszawa), Zdeněk Ondrášek (Wisła Kraków), Sławomir Peszko (Lechia Gdańsk), Łukasz Piątek (Zagłębie Lubin), Mateusz Piątkowski (Wisła Płock), Samuel Štefánik (Termalica Nieciecza), Mariusz Stępiński (Ruch Chorzów), Przemysław Szymiński (Wisła Płock), Rafał Wolski (Lechia Gdańsk);

 

 

2 - Paulus Arajuuri (Lech Poznań), Josip Barišić (Piast Gliwice 1, Arka Gdynia 1), Miroslav Božok (Arka Gdynia), Adam Buksa (Zagłębie Lubin), Piotr Celeban (Śląsk Wrocław), Dmytro Chomczenowśkyj (Jagiellonia Białystok), Radek Dejmek (Korona Kielce), Jarosław Fojut (Pogoń Szczecin), Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków), Filipe Gonçalves (Śląsk Wrocław), Jacek Góralski (Jagiellonia Białystok), Maciej Górski (Jagiellonia Białystok 1, Korona Kielce 1), Rafał Grzelak (Korona Kielce), Hebert (Piast Gliwice), Dominik Hofbauer (Arka Gdynia), Wojciech Kędziora (Termalica Nieciecza), Uroš Korun (Piast Gliwice), Aleksandar Kovačević (Lechia Gdańsk 1, Śląsk Wrocław 1), Miloš Krasić (Lechia Gdańsk), Siergiej Kriwiec (Wisła Płock), Mario Maloča (Lechia Gdańsk), Adam Marciniak (Arka Gdynia), Michał Marcjanik (Arka Gdynia), Vanja Marković (Korona Kielce), Adam Mójta (Wisła Kraków), Dawid Nowak (Termalica Nieciecza), Ricardo Nunes (Pogoń Szczecin), Paweł Oleksy (Ruch Chorzów), Kornel Osyra (Termalica Nieciecza), Michal Papadopulos (Zagłębie Lubin), Grzegorz Piesio (Górnik Łęczna), Artem Putiwcew (Termalica Nieciecza), Serhij Pyłypczuk (Korona Kielce), Arkadiusz Reca (Wisła Płock), Ivan Runje (Jagiellonia Białystok), Aleksandar Sedlar (Piast Gliwice), Kamil Sylwestrzak (Wisła Płock), Bartosz Szeliga (Piast Gliwice), Mateusz Szwoch (Arka Gdynia), Karol Świderski (Jagiellonia Białystok), Przemysław Trytko (Arka Gdynia), Dariusz Zjawiński (Arka Gdynia), Saša Živec (Piast Gliwice);

 

 

1 - Dani Abalo (Korona Kielce), Michaił Aleksandrow (Legia Warszawa), Alvarinho (Śląsk Wrocław), Bartłomiej Babiarz (Termalica Nieciecza), Jan Bednarek (Lech Poznań), Adrian Błąd (Arka Gdynia), Ariel Borysiuk (Lechia Gdańsk), Tomislav Božić (Wisła Płock), Martin Bukata (Piast Gliwice), Damian Byrtek (Wisła Płock), Mateusz Cetnarski (Cracovia), Dmytro Chomczenowśkyj (Jagiellonia Białystok), Jakub Czerwiński (Legia Warszawa), Krzysztof Danielewicz (Gónik Łęczna), Kamil Dankowski (Śląsk Wrocław), Deleu (Cracovia), Elhadji Pape Diaw (Korona Kielce), Lasza Dwali (Śląsk Wrocław), Sandro Gotal (Piast Gliwice), Rafał Grzyb (Jagiellonia Białystok), Dávid Guba (Termalica Nieciecza), Ľubomír Guldan (Zagłębie Lubin), Guti (Jagiellonia Białystok), Richárd Guzmics (Wisła Kraków), Lukáš Haraslín (Lechia Gdańsk), Jarosław Jach (Zagłębie Lubin), Rafał Janicki (Lechia Gdańsk), Erik Jendrišek (Cracovia), Tomasz Jodłowiec (Legia Warszawa), Martin Juhar (Termalica Nieciecza), Slaven Juriša (Górnik Łęczna), Yannick Kakoko (Arka Gdynia), Tomasz Kędziora (Lech Poznań), Seiya Kitano (Pogoń Szczecin), Mateusz Kupczak (Termalica Nieciecza), Dominik Kun (Wisła Płock), Steeven Langil (Legia Warszawa), Igor Lewczuk (Legia Warszawa), Antoni Łukasiewicz (Arka Gdynia), Maciej Makuszewski (Lech Poznań), Michał Masłowski (Piast Gliwice), Jaroslav Mihalík (Cracovia), Tomasz Mokwa (Piast Gliwice), Łukasz Moneta (Ruch Chorzów), Thibault Moulin (Legia Warszawa), Mateusz Możdżeń (Korona Kielce), Patrik Mráz (Piast Gliwice), Radosław Murawski (Piast Gliwice), Dominik Nagy (Legia Warszawa), Tomáš Necid (Legia Warszawa), Lasse Nielsen (Lech Poznań), Arvydas Novikovas (Jagiellonia Białystok), Bartosz Nowak (Ruch Chorzów), Szymon Pawłowski (Lech Poznań), Adam Pazio (Ruch Chorzów), Marcin Pietrowski (Piast Gliwice), Rafał Pietrzak (Wisła Kraków), Przemysław Pitry (Górnik Łęczna), Piotr Polczak (Cracovia), Miłosz Przybecki (Ruch Chorzów), Cornel Râpă (Pogoń Szczecin), Joan Román (Śląsk Wrocław), Igor Sapała (Piast Gliwice), Paweł Sasin (Górnik Łęczna), Dawid Sołdecki (Arka Gdynia), Sebastian Steblecki (Cracovia), Semir Štilić (Wisła Kraków), Ostoja Stjepanović (Śląsk Wrocław), Maciej Szmatiuk (Górnik Łęczna), Damian Szymański (Jagiellonia Białystok), Sebastian Szymański (Legia Warszawa), Abdul Aziz Tetteh (Lech Poznań), Vojo Ubiparip (Górnik Łęczna), Maciej Urbańczyk (Ruch Chorzów), Marcin Warcholak (Arka Gdynia), Mateusz Wdowiak (Cracovia), Grzegorz Wojtkowiak (Lechia Gdańsk), Jakub Wójcicki (Cracovia), Łukasz Zwoliński (Pogoń Szczecin), Jakub Żubrowski (Korona Kielce);

 

 

samobójcze - Milan Borjan (Korona Kielce dla Jagiellonii), Miroslav Čovilo (Cracovia dla Górnika), Kamil Dankowski (Śląsk Wrocław dla Zagłębia), Radek Dejmek (Korona Kielce dla Śląska), Patryk Fryc (Termalica Nieciecza dla Śląska), Filipe Gonçalves (Śląsk Wrocław dla Legii), Rafał Grodzicki (Ruch Chorzów dla Legii i Korony), Seweryn Kiełpin (Wisła Płock dla Górnika), Róbert Litauszki (Cracovia dla Termaliki), Michał Marcjanik (Arka Gdynia dla Pogoni i Lechii), Michał Pazdan (Legia Warszawa dla Zagłębia), Artem Putiwcew (Termalica Nieciecza dla Wisły Kraków), Bartosz Rymaniak (Korona Kielce dla Legii), Paweł Sasin (Górnik Łęczna dla Wisły Płock), Vanja Milinković-Savić (Górnik Łęczna dla Lechii), Wojciech Skaba (Górnik Łęczna dla Ruchu), Łukasz Surma (Ruch Chorzów dla Lecha), Przemysław Szarek (Termalika Nieciecza dla Wisły Płock), Maciej Wilusz (Lech Poznań dla Lechii);

 

 

 

 


Terminarz Legii

Sprawdź rozkład meczów Legii w sezonie 2016/2017... wejdź

Terminarz i wyniki Pucharu Polski:

Sprawdź wyniki rozgrywek o Puchar Polski w sezonie 2016/2017... wejdź