HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 8 maja 2017 r. godz. 10:06

Koszykówka: Terminy meczów finałowych

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Koszykarze Legii w sobotę w Stargardzie wywalczyli awans do finału play-off. Mecze finałowe z GTK Gliwice rozegrane zostaną już w najbliższy piątek (20:00) i sobotę (18:00) w hali OSiR Bemowo. Gorąco zachęcamy wszystkich fanów Legii do wspierania naszego zespołu w walce o awans do ekstraklasy. Sprzedaż biletów na oba mecze ruszy jeszcze dziś pod tym adresem.

Bilety będą także w sprzedaży na półtorej godziny przed rozpoczęciem każdego ze spotkań. Cena: 10 zł (ulgowe) i 15 zł (normalne). Dzieci do 7. roku życia wchodzą na mecz bezpłatnie, pod opieką osoby dorosłej posiadającej bilet.

Koszykarska Legia ma w swoim dorobku siedem tytułów mistrza Polski. Na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej nasz klub czeka od 2003 roku. Razem pomóżmy głośnym dopingiem legionistom w powrocie do PLK. Awans do ekstraklasy wywalczy zespół, który w finale wygra trzy spotkania.

Komentarze: (29)

Babo, 08.05.2017 10:38 - *.dynamic.chello.pl

No to w tym roku zapowiada się awans!!
WSZYSCY NA KOSZA!!

Legia, 08.05.2017 11:36 - *.warszawa.vectranet.pl

Dlaczego wciąż nie ma w sprzedaży biletów na mecz z Lechem? Od 11 dziś miała ruszyć?

do Legia, 08.05.2017 12:34 - *.static.chello.pl

a na termalike kupiłeś?
bilety startują od jutra od 11 Klub przesunął datę sprzedaży

Kibic (L), 08.05.2017 13:27 - *.com.pl

GTK Gliwice są do "przeskoczenia". Legioniści muszą się do tych spotkań przygotować mentalnie, bo nie sądzę aby przeciwnik był lepszy pod względem umiejętności gry w koszykówkę.

vespa, 08.05.2017 18:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tylko uporządkowanie głów!!!
Jesteśmy od nich lepsi100 razy .

Jasioo, 08.05.2017 19:51 - *.ip.telfort.nl

Nigdy nie byłem na koszu, stąd moje pytanie na jakim sektorze jest młyn?

Mistrz, 08.05.2017 21:45 - *.ostnet.pl

Może wreszcie jakaś hala z prawdziwego zdarzenia
powstanie w Warszawie

Do Mistrz, 09.05.2017 03:53 - *.084.063.pools.vodafone-ip.de

No przydałaby się kolego jakąś konkret hala na 15-20 tys przy Stadionie Narodowym. W sumię to wstyd, Warszawa wielka a nie ma hali w stylu tych co w Sopocie, Łodzi, Katowicach. LEGIONISCI może jakaś zbiórka podpisów za halą? W kupie siła. Walczmy!!

do Jasioo., 09.05.2017 08:13 - *.com.pl

Wystarczy obejrzeć zdjęcia. Czy to takie trudne ?

Odp. Mistrzowi., 09.05.2017 08:15 - *.com.pl

Są na teraz dwie alternatywy: Hala na ul. Obozowa, lub powrót na Torwar. Warunek: Legia w PLK.

Uważam, że .., 09.05.2017 08:45 - *.com.pl

PLK to jednak "ekstraklasa" na polskie możliwości. Bo do klasy europejskiej dużo nam brakuje' bo o światowej tylko wspomnę. Niestety.

Ha, ha, ...., ha., 09.05.2017 10:45 - *.com.pl

Hala na 15-20 tys. !!!!!!!!!!! To chyba na występ Guns'n Roses, albo Kings of Leon.

Bart, 09.05.2017 12:47 - *.tvn.pl

który sektor na Bemowie?

cezary_1958, 09.05.2017 15:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dużej hali sportowej jeszcze w Warszawie długo nie bedzie. Budowa takiej hali , to jest decyzja polityczna. Ani PiS, ani PO nie jest zainteresowane taką halą w Warszawie. Sopot, Łódź, Katowice, Krakow miasta te sa zdominowane przez PO i inne pokrewne środowiska. W Warszawie kreci się lody, a nie dba o to miasto. Pani Prezydent stworzyła mnóstwo etatów dla wygonionych z ministerstw. Ci ludzie nie sa związani z miastem. Oni tu tylko pracują. Duża hala w Warszawie to mniej imprez w innych miastach. A to sa dla nich mniejsze pieniądze i prestiż.Tak samo sprawa przedstawia sie z dużym lodowiskiem.

vespa, 09.05.2017 18:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

hala na obozowej jest do d..y

Jasioo, 09.05.2017 19:54 - *.ip.telfort.nl

Do do Jasioo
No kurde 2 galerie przejrzałem ale nie znalazłem jaki to sektor. Mimo wszystko dzięki za odpowiedź.

j.m., 09.05.2017 23:53 - *.centertel.pl

Do Jasioo
Sektor nr.4

Oj Jasioo, 10.05.2017 07:30 - *.com.pl

Jak wejdziesz do hali to sam zobaczysz ten sektor. A swoją drogą to jest schemat hali OSiR i tam wszystko jest podane jak na patelni.

Odp.do wspa, 10.05.2017 10:26 - *.com.pl

Raczej nie do d..y. Zresztą porównaj trybuny to zobaczysz różnicę pomiędzy OSiR, a tą z ul. Obozowej.

Koziol, 10.05.2017 16:59 - *.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Na zdjęciu kozacka oprawa Śródmieścia Południowego!!!

Jasioo, 10.05.2017 19:54 - *.ip.telfort.nl

Do j.m.
Tak pewnie i trybuna północna.
Do Oj Jasioo
Po prostu chodziło mi jaki bilet kupić bo przez neta kupowałem. Dokładnie tak zrobiłem i znalazłem :p Do zobaczenia na meczu.

leo, 10.05.2017 21:57 - *.dynamic.chello.pl

W Gliwicach niedługo oddana będzie Hala o pojemnosci 16 000 miejsc. GTK ma o co grać, sponsorzy będa, to jedyny ślaski klub w kosza na tym poziomie.

do "leo"., 11.05.2017 08:50 - *.com.pl

Nie popadajmy w paranoję odnośnie wielkości hali do rozgrywania meczów koszykówki. Hala na 3 tys. osób w zupełności wystarczy. No chyba, że będzie ona wykorzystywana także do innych celów. Ale tak jest na Torwarze i tutaj wchodzi w rachubę tylko "zabukowanie" jej w dniach rozgrywania spotkań w PLK, o ile nasi tam awansują. Ciekawe tylko jakie to będą koszty wynajęcia. Myślę, że Sekcję Koszykówki będzie na to stać. Czy zastanawiasz się ile będzie kosztował bilet na takie mecze. Teraz 15,-zł., później może kosztować 30,-zł. lub 40,-zł. Wiadomo, że "dodatkowe" koszty pokryć będziemy musieli My (Kibice).

LegiaKosz, 11.05.2017 10:52 - *.90

Czy na mecze finałowe tak samo jak na wcześniejsze mecze obowiązuje karnet na ten sezon?

do LegiaKosz.........., 11.05.2017 12:13 - *.com.pl

Na karnecie jest jak wół napisane, że "tak". Opis pod dwiema gwiazdkami czerwonymi. na drugiej jego stronie.

do LegiaKosz, 11.05.2017 12:58 - *.com.pl

Na odwrocie karnetu napisane, że TAK.

Szybka odpowiedź, 12.05.2017 16:16 - *.ostnet.pl

Czy jakaś transmisja live będzie nie ma mnie w Stolicy a meczyk by pooglądać przy browrku

szybka odpowiedź do Szbka odpowiedź, 13.05.2017 08:36 - *.static.ip.netia.com.pl

To Ty kibic, czy pijak ?

Ale, ale....., 13.05.2017 09:38 - *.static.ip.netia.com.pl

Czy obok Browarka(może Browarze) o tej porze będzie jakaś telewizornia ? Przecież Zakład będzie nieczynny.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.