HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Wtorek, 9 maja 2017 r. godz. 14:56

Apel Sekcyjnych Fanatyków przed meczami finałowymi koszykarzy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcyjni Fanatycy mocno angażują się we wspieranie koszykarskiej Legii, a przed nami kulminacyjny moment sezonu - finał o awans do ekstraklasy. Na najbliższych dwóch meczach hala na Bemowie musi pękać w szwach. Poniżej prezentujemy apel Sekcyjnych Fanatyków. "Legioniści, przed nami najważniejsze w tym sezonie mecze kosza. Apelujemy do wszystkich grup, fan klubów i reszty fanatyków o jak najliczniejsze przyjście do hali przy Obrońców Tobruku.

Szczególnie mocno zachęcamy dzielnice, które prezentowały wcześniej swoje oprawy - czas postawić przysłowiową kropkę nad „i”, dlatego liczymy na Wasze wsparcie także w trakcie meczów finałowych. Prośba do wszystkich o wcześniejsze wejście na trybunę, założenie białych koszulek i zabranie barw. Bemowska Żyleta musi się godnie prezentować od pierwszej sekundy w obu spotkaniach! Do usłyszenia na hali!
Sekcyjni Fanatycy".



Bilety na oba mecze można kupować tutaj.




Komentarze: (15)

FCC, 09.05.2017 16:03 - *.centertel.pl

WSZYSCY NA BEMOWO! Niech się dzielnice wykażą. Fan Cluby i tak jeżdzą wszędzie, aż miło mimo, że dla nich każdy mecz w Warszawie jest jak wyjazd. Warszawiacy mają halę pod nosem, więc... MOCNO

stary kibol, 09.05.2017 16:15 - *.220

i to mi sie podoba!

wojna!, 09.05.2017 16:40 - *.centertel.pl

Właśnie kumateria, na wyjazdy jeździ często grubo ponad 1000 osób, na Żylecie jest z 7000 osób a na półfinałowych meczach kosza było z 50 osób... Ta młodzież, która tam przychodzi powinna Was uczyć fanatyzmu a nie na odwrót! Dlatego jak raz ruszycie dupę na te finały to dorównajcie chociaż tym młodym fanatykom i dajcie z siebie wszystko.

Cult⚽️Legia, 10.05.2017 01:11 - *.74

Cult⚽️Legia, 10.05.2017 01:14 - *.74

Zaprosić inne sekcje Legiii!niech przyjdzie czas CWKS potègi

do Wojny .........., 10.05.2017 07:36 - *.com.pl

Sama obecność w hali OSiR to tylko obecność. Jak zauważyłem to tylko Żyleta dopinguje i za namową Żylety sektor boczny obok niej. Reszta sektorów tylko obserwuje mecz, albo zajmuje się dziećmi z którymi przyszli. I tyle w temacie.

do do Wojny, 10.05.2017 08:24 - *.254

To podobnie jak dużo osób na nowym stadionie przy Ł3 - oglądają mecz lub zajmują się dziećmi. Ale co Ci to przeszkadza? Ogarnij paru kumpli i niech ta Żyleta na koszu będzie po prostu większa.

tak, czy siak ........, 10.05.2017 08:31 - *.com.pl

Doping, dopingiem, ale ważna będzie gra koszykarzy Legii i jak będą mieli poukładane w głowach w tych dwóch spotkaniach u siebie, bo "doping nie gra".

opinia do FCC, 10.05.2017 13:11 - *.138

Jeśli ktoś się wykaże czyli pojawi z tych dzielnic to będą to młodziaki. Na poprzednich meczach żenujący był to widok, gdy po zaprezentowaniu oprawy dana dzielnica zwijała się zazwyczaj przed ostatnią kwartą przed halę i już nie wracała... Wystarczy popatrzeć na zdjęcia, ile osób było na początku meczu a ile na końcu. "Kumaci" "krzyczą najgłośniej" a sami co robią... Ciekaw jestem czy niektórym z "Sekcyjnych" nie będzie przeszkadzało machanie flagami, jak to miało niedawno miejsce na nożnej....

do Opinii.........., 10.05.2017 13:42 - *.com.pl

Ci młodzi mają więcej werwy niż starzy wyjadacze, którzy na kosza przychodzą od święta i tylko szpanują przed Młynem, jacy to oni są cool. Śmiechu warte jest to ich szpanowanie.

c.d. ........., 10.05.2017 13:49 - *.com.pl

Nie wrócą czasy z Torwaru. A może się mylę. Zresztą dwa "sektorki"dla Żyletki na OSiR to za mało na "rozwinięcie" swoich możliwości jakościowo-ilościowych.

będzie oprawa , 10.05.2017 14:16 - *.static.chello.pl

będzie oprawa w piątek wszyscy na kosza !

Jak w piosence....., 11.05.2017 09:20 - *.com.pl

Jak w piosence, trochę zmodyfikowanej: "Bedzie oprawa, będzie się działo ...., a działo to nie armata" -;)))))

lsr, 11.05.2017 12:00 - *.ip-point.pl

Prawda jest taka, że częstokroć "stara gwardia" uznaje, że swoje już zrobiła i w pierwszym rzędzie albo na innym "honorowym" miejscu obserwuje mecz albo gada o głupotach. Nieraz widziałem nawet dzieci czy tak pogardzane przez starą "kumaterię" dziewczyny, które miały więcej serca do dopingu.
Ktoś napisał, że "doping nie gra". Prawda, ale niech każdy zrobi, co może, bo fachowcy od sportu wiedzą, że źródło sukcesu w dużej części tkwi w głowie.

do lsr ...., 11.05.2017 13:18 - *.com.pl

A ja czyli "tak, czy siak" co napisałem ? Właśnie o tym, że w głowach musi być "poukładane". Czyli mówiąc/pisząc zależy to od mentalności i psychiki w danym dniu, albo dniach. A co do "starej " niby "gwardii" to oni już mają przerost swojego niby "ja". A to jest choroba trudna do wyleczenia.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.