HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legia Warszawa - GTK Gliwice - fot. Woytek / Legionisci.com
Legia Warszawa - GTK Gliwice - fot. Woytek / Legionisci.com
Piątek, 12 maja 2017 r. godz. 21:40

Koszykówka: Legia Warszawa 90-80 GTK Gliwice

Woytek, źródło: Legionisci.com

W pierwszym meczu finałowym play-off o awans do PLK Legia Warszawa wygrała przed własną publicznością z GTK Gliwice 90-80. Wyniki poszczególnych kwart: 19-19, 22-27, 28-18, 21-16. Stan rywalizacji 1-0. Hala na Bemowie wypełniła się do ostatniego miejsca, była oprawa i głośny doping. Drugie spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 18. Zapraszamy do wspierania legionistów!
Fotoreportaż z meczu - 76 zdjęć Woytka
Fotoreportaż z meczu - 36 zdjęć Bodziacha
Fotoreportaż z meczu - 31 zdjęć Hugollka
Fotoreportaż z meczu - 37 zdjęć Michała Wyszyńskiego

Na meczu pojawiło się kilku piłkarzy Legii - Miroslav Radović, Jakub Rzeźniczak, Vadis Odjidja-Ofoe i Dominik Nagy.





fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


Komentarze: (19)

Pepe, 12.05.2017 22:54 - *.dynamic.mm.pl

Pierwszy krok zrobiony wreszcie będą dwie sekcje najwyższych ligach pózniej kolej na następne

Daniel, 12.05.2017 22:55 - *.centertel.pl

Najlepszy mecz kosza na jakim byłem.

mg, 12.05.2017 23:23 - *.centertel.pl

Brawo LEGIA!!!!

Kicek, 12.05.2017 23:37 - *.12-1.cable.virginm.net

Cała Legia Zawsze Razem!!!!!

Jan, 12.05.2017 23:45 - *.dynamic.chello.pl

Był moment słabości, ale fantastyczna reakcja.
Brawo Legia!

AAA, 13.05.2017 01:47 - *.dynamic.chello.pl

Leśnodorski a Ty tam po co?Zabieraj swojego kolegę niejakiego Żewłakowa i razem odejdżcie w siną dal..z dala od Legiunii hochsztaplerzy.

Moko, 13.05.2017 08:28 - *.dynamic.chello.pl

Kim był ten gość z GKT w szarej bluzie i jeansach? Jeśli myślał, że jego spacerprzed rozpoczęciem wzdłuż linii krokiem pawia rezusa kogoś sprowokuje, to bardzo się mylił.
Prowadzący doping B - zajebiście było 10/10 tylko może trochę więcej gwizdów na przyjezdnych?
Głos do cheerleaders albo ich koordynujących - jak goście rzucają wolne na kosz, pod którym stoją, niech w czasie oddawania rzutu machają tymi swoimi pomponami w celu dekoncentracji.

Kibic (L), 13.05.2017 08:50 - *.static.ip.netia.com.pl

W 2 QT nastąpiła śmierć kliniczna naszych. Ale dzięki publiczności i jej reanimacji, powrócili oni do życia od 3QT.

Kibic (L), 13.05.2017 08:54 - *.static.ip.netia.com.pl

W 2QT Gliwiczanie zastosowali taktykę siłową i wybili naszych z gry. Są silniejsi fizycznie od naszych, ale taka gra to dużo fauli, więc jest ryzykowna. Później powietrze zaczęło schodzić i nasi wyszli z opresji obronną ręką.

Niestety......, 13.05.2017 08:56 - *.static.ip.netia.com.pl

Ani z jednej, ani z drugiej strony nie pokazano umiejętności na PLK. Czy nasi, czy przeciwnik będziecie dostarczycielami punktów, o ile składy nie zostaną zmienione lub rozszerzone.

eRNI, 13.05.2017 09:18 - *.mf.gov.pl

http://archiwum.legionisci.com/kosz/photos17/17gliwice3_f18.jpg
Co się stało z głową pana w górnym rzędzie drugi od prawej???

R., 13.05.2017 09:21 - *.dynamic.chello.pl

Bardzo fajny motyw z koszulka na fladze.

grzesiek, 13.05.2017 09:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Brawo RADO RZEZNICZAK ODJIDJA !

DZIWNE "odwiedziny"........, 13.05.2017 09:32 - *.static.ip.netia.com.pl

Widać było, że kilka osób chciało się wczoraj(12.05.br.) wypromować. Żałosne to, bo teraz nawet krzesełka niby VIP-owskie były zarezerwowane, a kiedy nasi grali w normalnym cyklu, świeciły pustkami. Tylko dlaczego ci co mają karnety na te miejsca/sektor, NIE MIELI DO WYBORU miejsc ? Przecież taki karnet nie kosztuje grosze. SKANDAL, bo to nie po raz pierwszy się dzieje.

odp. do grzesiek......, 13.05.2017 10:25 - *.static.ip.netia.com.pl

Niech oni raczej zajmą się kopaniem piłki w klubie, bo jak dotąd są obawy, czy Legia z taką grą pozostanie w pierwszej trójce tabeli.

grzesiek, 13.05.2017 14:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Piłkarze w dzisiejszych czasach , zresztą tak jak kiedyś nie mają wiele do gadania. Liczą się układy układziki i jak mawiał klasyk "kasa misiu"
A wydelegowanie piłkarzy na taki mecz jakby nie było dodaje do wizerunku sekcji koszykówki.

Jeśli chodzi o "sportową" rywalizację, to w tym sezonie nie liczę na MP...

do "odp.do grzesie", 13.05.2017 14:59 - *.centertel.pl

Nie płacz już. Mecz piłki nożnej dopiero jutro.

Czaro, 13.05.2017 16:38 - *.play-internet.pl

Super !!! Pięknie to wyglada , Wielka Legia super kibice piękna oprawa nic tylko dawać z siebie maxa !!

Matt, 13.05.2017 17:50 - *.229

Tam gdzie jest Vadis, tam jest wygrana :)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.