HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jorge Bilbao - fot. kiaenzona.com
Jorge Bilbao - fot. kiaenzona.com
Poniedziałek, 7 sierpnia 2017 r. godz. 10:19

Jorge Bilbao nowym koszykarzem Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com, PAP, polskikosz.pl

Koszykarska Legia dokonała pierwszego nowego transferu przed startem w PLK. Zespół Piotra Bakuna wzmocnił Hiszpan Jorge Bilbao. 22-letni gracz podkoszowy w ostatnich sezonach grał w barwach uniwersytetu z Teksasu UT Arlington Mavericks (amerykańska liga NCAA).

Ma 205 cm wzrostu i waży 102 kg.

"Hiszpana w Teksasie chwalono za wspominaną w cytacie trenera twardość. Bilbao wielokrotnie decydował się na grę pomimo urazów i chorób. Zdarzyło mu się rzucać wolne z zakrwawioną twarzą po rozbiciu twarzy, grał mimo kontuzji prawego barku, co pozwoliło mu lepiej wykańczać akcje lewą ręką" - charakteryzuje zawodnika polskikosz.pl.


Komentarze: (13)

jankoL, 07.08.2017 11:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

No Bravo w koncu!!! szkoda tylko ze dubluje sie z naszymi wysokimi... Moze w miejsce ktoregos z dwojki Riczi -Linek lepiej bylo zatrudnic np. J.Dłuskiego ktory jest silny i moze grac na 5... Czekamy na dobrą 1 i 5

fen65, 07.08.2017 12:00 - *.adsl.inetia.pl

do jankoL
Środkowy to właśnie 5-ka

Sebix z klatki mr 6 na Targowej, 07.08.2017 12:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szeryf z Texasu powie nam coś o szeryfie z Terespola

do legionisci, 07.08.2017 12:45 - *.243

w tym samym artykuliku napisali że klub ma ogłosić transfer na dniach.... a już piusali że Skibniewski jest blisko Legii a wcale nie jest

Jan, 07.08.2017 14:13 - *.brog.com.pl

Typ jest nieźle ogarnięty jak na swój wzrost. sprawny i waleczny. ale jeszcze dość młody. oby dał rade. do boju L!

jankoL, 07.08.2017 19:15 - *.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kazdy wie ze 5 to C. On niestety nie jest 5 ,warto ogladnac inne filmiki z tym graczem ,latwo mozna zaobserwowac jak duze ma jeszcze braki...to raczej zadaniowiec, walczak ciezko mi go sobie wyobrazic visavis Hrycaniuk ,Mbodj ,Sobin czy Harris.

Stabur, 07.08.2017 21:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Cos mi sie widzi, ze to ....Balboa

Legionista, 07.08.2017 23:38 - *.226

Ciekawy transfer :I Tylko jedno mnie zastanawia: Jak jest tak dobry to dlaczego wybrał naszą Polską Lige.... Ma 22 Lat, 205 cm i waży 102 kg... Tak się zastanawiam czy on nie jest zbyt gruby? Czyżby transfer typu Berto czyli może z niego coś być lecz nie jest przygotowany do sezonu? Wiadomo że jak jest wysoki (wyższy od Berto...) to inaczej jest, ale tylko się tak zastanawiam :I

see, 09.08.2017 18:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

a co z kimś na wymianę z Wilczkiem?Ktoś myślący, szybki, ktory nie musi patrzeć na piłke w czasie kozłowania

Kibic (L), 10.08.2017 09:48 - *.com.pl

Opisywana jest jego "waleczność". Ale to nie robi jeszcze z niego zawodnika kompletnego. Zobaczymy co umie w grze, bo fizycznie prezentuje się zadawalająco. Ale czy jest także skuteczny na parkiecie ? To się okaże w praniu.

UWAGA na żony......, 11.08.2017 15:15 - *.com.pl

Facet nie brzydki, do tego przystojny, więc kobiety będą teraz na koszykówkę waliły drzwiami i oknami. -);

Kibic (L), 12.08.2017 20:45 - *.static.ip.netia.com.pl

Ochy i achy na temat Hiszpana. Skoro taki dobry to dlaczego wylądował u beniaminka PLK ?

look, 14.08.2017 16:33 - *.static.chello.pl

trener Bakun wybrał prawdziwego walczaka,wiec w naszej plk dobrze go rozpoznaja i chłopak zderzy sie z gra jakiej nie miał,poprostu dostanie anioła struża ktory bedzie bronił a nie tak jak na filmikach rajdy przez całe boisko,albo granie pod koszem jeden na jednego.widac było ze jak dobrze jest broniony i do tego dochodzi własciwa pomoc to podejrzewam ze bedzie musiał sie troche frustrowac bo bedzie mu ciezko.To sie Hiszpan moze mocno zdziwic jak polscy koszykarze pokarza polski basket.a tu nie tylko sila ale i rozum,sprytn i naczelna cecha cwaniactwo jakiego nie widział,plus sędziowie a ci potrafia dosypac do ognia walki" odpowiednimi decyzjami".ale mam nadzieje ze bedzie warto go ogladac bo warunki to ma.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.