HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Hunter Mickelson został nowym środkowym koszykarskiej Legii
Hunter Mickelson został nowym środkowym koszykarskiej Legii
Czwartek, 19 października 2017 r. godz. 16:19

Koszykówka: Mickelson nowym zawodnikiem Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com / Legiakosz.com

Sekcja koszykówki Legii Warszawa pozyskała nowego centra, który w barwach naszego klubu powinien zadebiutować już podczas niedzielnego spotkania ze Stalą Ostrów. Hunter Mickelson ma 25 lat i 208 cm wzrostu i oprócz występów w NCAA, ma na swoim koncie grę w czeskich zespołach Bohemiku Turi Svitlavy oraz CEZ Nymburk. Zawodnik dzisiaj po południu wylądował w stolicy.
W barwach CEZ Nymburk zawodnik zagrał tylko 4 mecze obecnego sezonu. W poprzednich rozgrywkach czeskiej ekstraklasy grywał regularnie, notując średnio 12,9 punktu na mecz, 7,5 zbiórki oraz 1,5 bloku.

Imię i nazwisko: Hunter Mickelson
Data i miejsce urodzenia: 5 marca 1992 (25 lat), Jonesboro, Arkansas (USA)
Wzrost: 208 cm
Waga: 111 kg
Pozycja: środkowy
Kluby:
2017/18 CEZ Nymburk (Czechy) - 4 mecze, 27 minut, 19 punktów, 8 zbiórek, 4 bloki
2016/17 Bohemik Turi Svitlavy (Czechy) - 37 meczów, 901 minut, 477 punktów, 279 zbiórek, 55 bloków
2015/16 Kansas Jayhawks (NCAA) - 26 meczów, 201 minut, 61 punktów, 59 zbiórek, 23 bloki
2014/15 Kansas Jayhawks (NCAA) - 19 meczów, 133 minuty, 45 punktów, 34 zbiórki, 19 bloków
2012/13 Arkansas Razorbacks (NCAA) - 32 mecze, 530 minut, 173 punkty, 111 zbiórek, 39 bloków
2011/12 Arkansas Razorbacks (NCAA) - 32 mecze, 547 minut, 165 punktów, 118 zbiórek, 71 bloków

Komentarze: (14)

3er, 19.10.2017 16:29 - *.static.chello.pl

Zrobi różnice na parkiecie, czy tego dopiero sie dowiemy??

Madzia , 19.10.2017 16:51 - *.adsl.inetia.pl

Kawał choooopa

Bartek, 19.10.2017 16:53 - *.net-htp.de

To akurat może być wzmocnienie którego potrzeba

wwwojtecky (L), 19.10.2017 16:58 - *.play-internet.pl

Karczycho przyjął zacne... i do tego od Janka Urbana :-)!

jankoL, 19.10.2017 17:24 - *.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ma warunki prawdziwego C i widac ze gral glownie na tej pozycji.Wyglada lepiej niz ten hiszpan po ktorym wszyscy sobie wiele obiecywali a bylby raczej rozczarowaniem...

radzio, 19.10.2017 20:31 - *.adsl.inetia.pl

Teraz czekamy na Marco Rubio

I fly, 19.10.2017 22:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No , coś się dzieje . A jak ktoś wyjechał , to transmisji nie ma może ?

stawieszka, 19.10.2017 22:30 - *.dynamic.chello.pl

Mickelson zna już realia polskiego kosza. Miesiąc temu został zmiażdżony przez Anwil i pokonany przez Polski Cukier na toruńskim memoriale. W obu meczach zdobył 10 punktów. Wydaje się, że będzie wzmocnieniem, ale utrzymania nie zagwarantuje. Nie ma też co liczyć na jakieś ambitniejsze cele.

t., 20.10.2017 00:32 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

na pewno grał dla konkretnych szkół gdzie poziom jest wysoki i totalnych ogórków tam nie zatrudniają :) tylko by szło coś poza tym, że łapał się na pare minut do składu, jestem ciekaw warsztatu i jak będzie wyglądał ale cudów na kiju nie oczekuje

Kibic (L), 20.10.2017 21:03 - *.static.ip.netia.com.pl

Oby nie okazał się królikiem wyciągnętym z kapelusza. Ale nie ma co "gdybać" teraz. Zobaczymy co potrafi na meczu.

Prawda całe 24h., 20.10.2017 21:05 - *.static.ip.netia.com.pl

Jeden zawodnik meczu nie wygra.

Kibic (L), 20.10.2017 21:09 - *.static.ip.netia.com.pl

Niech dobrze zbiera pod koszami, blokuje na własnym rzuty przeciwników i niech ich wypycha spod swojego kosza.

?........, 20.10.2017 22:11 - *.static.ip.netia.com.pl

Zawodnik nowy jest. Ale co z grą zespołu ? Przeciwnik do przeskoczenia. Jeśli teraz tego nie uczynią to będzie wstyd jak beret.

Do ? .......NIE ZGADZAM SIĘ!!!, 21.10.2017 20:18 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Nie oczekujmy od nich zwyciestwa ze Stala(są mega silni )fajnie by bylo ale jak przegrają po bdb grze to tez bedzie napawało optymizmem!!!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.