HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Sobota, 21 października 2017 r. godz. 17:12

Koszykówka: Bilety na mecz ze Stalą wciąż w sprzedaży

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Jutro o 14:30 w hali Torwar koszykarze Legii zagrają spotkanie 4. kolejki PLK ze Stalą Ostrów Wielkopolski. Cały czas są do kupienia bilety na Żyletę (sektory białe), które nabywać można tutaj oraz w dniu meczu od 10:30 w kasach Torwaru. Tylko wypełniony odpowiednio przed meczem młyn, zapewni odpowiednią prezentację oprawy, przygotowanej przez Sekcyjnych Fanatyków. Zapraszamy na kosza!
Bilety na młyn kosztują tylko 10 (ulgowe) i 15 złotych (normalne). Na meczu pojawi się grupa kibiców Stali.

przeczytaj więcej o: ,

Komentarze: (12)

Kibic (L), 21.10.2017 17:54 - *.static.ip.netia.com.pl

Sektory białe obligują do pewnego zachowania-dopingu. Tam trzeba się udzielać, a nie siedzieć. Panie i Panowie z Młyna; cokolwiek nie zrobicie (oprawy) to i tak wszystko jest w rękach, nogach i psychice oraz podejściu
koszykarzy Legii do meczu. To są zawodowcy i MUSZĄ podejść do tego spotkania jak zawodowcy, a nie kupa niezaradnej drużynki. Do boooooooooooju.

Obawa........., 21.10.2017 18:07 - *.static.ip.netia.com.pl

Jeszcze kilka powtórek poprzednich wyników, a trybuny będą świeciły pustkami. A przecież każdy z nas cieszył się z awansu naszych do PLK, ale styl w jakim grają do tej pory to tragedia. Czyżby poszli w ślady kopaczy gały ?

cezary_1958, 21.10.2017 19:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kiedyś L też zaczęła od kilku porażek, ale potem było już tylko lepiej. Oczywiście to nie było w PLK. Ale trzeba wierzyć, że nauczyli sie już gry w PLK.

do obawa nie przychodzimy tam dla wyników , 21.10.2017 19:18 - *.static.chello.pl

wszyscy na kosza !

grzesiek do Obawa, 21.10.2017 19:19 - *.centertel.pl

Prosze Cie nie pisz w ten sposob. Koszykarze zaczynali od najnizszej klasy rozegrywkowej. Czy ty myslisz ze kukielka w zeszlym sezonie w naszym klubie dla kasy gral?

do Cezary1958, 21.10.2017 19:54 - *.static.ip.netia.com.pl

A czego oni mieli się nauczyć, aby grać dobrze w PLK. Czy w PLK gra się na innej częstotliwości ? Na pewno nie. Więc o co Tobie chodziło pisząc to co napisałeś ?

do Grzesiek, 21.10.2017 19:57 - *.static.ip.netia.com.pl

O czym Ty piszesz ? Co Kukiełka ma do tego ? A co mnie obchodzi, że grali w innej klasie rozgrywek. Teraz jest teraz. I jak się weszło do PLK to było myśleć o tym, aby nie dać z siebie zrobić worka do bicia.

.....nie dla wyników, 21.10.2017 20:32 - *.static.ip.netia.com.pl

Ja też. Przychodzę kibicować, ale i obejrzeć mecz na poziomie zaściankowej PLK i porównać do I Ligi koszykówki. Różnicy wielkiej nie ma. Może tylko, że w PLK gra więcej koszykarzy z ciemniejszym kolorem skóry.

grzesiek do obawa, 21.10.2017 21:06 - *.centertel.pl

To jest pierwszy sezon w najwyzszej klasie rozgrywkowej wiec troche wyrozumialosci. Sekcja nie dysponuje budzetem takim jak mioduski zeby placic chukwu nie wiadomo ile. Jeszcze nie tak dawno kibice brali udzial w akcji sypnij grosza na kosza zeby w ogoole sekcja nie przestala istniec.

Cult⚽️Legia, 22.10.2017 00:03 - *.46

Wszyscy!Na!Kosza!Lelelegiiaaaa!Kooosz!

"Obawa" do Grześka.........., 22.10.2017 12:15 - *.static.ip.netia.com.pl

Takie jest powiedzenie na to co napisałeś o sekcji i jej problemach. Brzmi ono tak: NIE PCHAJ SIĘ NA AFISZ, JAK NIE POTRAFISZ. Jest wiele przykładów innych co odpuszczali sobie awans o klasę wyżej z uwagi na koszty.

do grzesiek..............., 22.10.2017 12:18 - *.static.ip.netia.com.pl

"najwyższa klasa rozgrywek". Ha, ha, ha, ..., ha. Może jest "najwyższa", bo gra więcej afroamerykanów, bo sama gra to też I Liga.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.