HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Anthony Beane, nowy zawodnik koszykarskiej Legii Warszawa - fot. Legiakosz.com
Anthony Beane, nowy zawodnik koszykarskiej Legii Warszawa - fot. Legiakosz.com
Poniedziałek, 11 grudnia 2017 r. godz. 17:10

Koszykówka: Anthony Beane nowym zawodnikiem Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Koszykarska Legia pozyskała dziś kolejnego obcokrajowca - jest nim 23-letni amerykański rzucający, Athony Beane. Zawodnik po czterech sezonach występów w lidze uczelnianej, rozegrał sezon w bułgarskim Lukoilu Academic Sofia, w którego barwach został mistrzem Bułgarii. Beane może zadebiutować w Legii już w środowym, wyjazdowym meczu z Treflem Sopot.

Przebieg kariery zawodnika:
2016/17 Lukoil Academic Sofia (Bułgaria) - 566 minut (śr. 17,7), 255 pkt. (śr. 8,0), 23/75 za 3 (30,7%)
2015/16 Southern Illinois Salukis (USA) - 1098 minut (śr. 34,3), 617 pkt. (śr. 19,3), 72/194 za 3 (37,1%)
2014/15 Southern Illinois Salukis (USA) - 1148 min. (śr. 34,8), 531 pkt. (śr. 16,1), 48/144 za 3 (33,3%)
2013/14 Southern Illinois Salukis (USA) - 1126 min. (śr. 34,1), 486 pkt. (śr. 14,7), 52/132 za 3 (39,4%)
2012/13 Southern Illinois Salukis (USA) - 901 min. (śr. 29,1), 283 pkt. (śr. 9,1), 21/67 za 3 (31,3%)


przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (20)

Kibic (L), 11.12.2017 17:52 - *.static.ip.netia.com.pl

No to mamy "rzucającego". A, czy odbijać piłkę od parkietu umie ? A, czy łapać piłkę, którą będą jemu podawać koledzy potrafi ? A, czy podawać piłkę do kolegów potrafi też ? Bo rzucanie piłką do kosza(w środek obręczy kosza) to tylko jeden z elementów gry, ale jakże ważny.

Afro, 11.12.2017 18:30 - *.dynamic.chello.pl

Paluszki pod bica :)

dezet, 11.12.2017 18:33 - *.dynamic.chello.pl

wydaje się to strzał w 10, oby więcej dobrych transferów i może uratujemy sezon!

Ss, 11.12.2017 18:49 - *.dynamic.chello.pl

Wiem że to tylko filmik ale z niego wynika że ma duży potencjał , na naszym podwórku sobie poradzi ...postawiłem za 100zł na Legię z Sopotem do wygrania prawie tysiak...

Klakson , 11.12.2017 19:05 - *.adsl.inetia.pl

Na youtubie naprawdę dobrze to wygląda ale koszykówka to gra zespołowa,a Legia ma problem praktycznie z każdym elementem gry,a szczególnie w obronie

wstyd, 11.12.2017 19:31 - *.dynamic.chello.pl

rozeoazac to posmiewisko

darek, 11.12.2017 19:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

rzucający ze skutecznością 30 % ? Nie robi szału.

J23 , 11.12.2017 20:05 - *.play-internet.pl

Silnego hama do lania na dechach 205-210 cm

Kibic (L), 11.12.2017 20:25 - *.static.ip.netia.com.pl

Jak wysoki jest ten "Rzucający" ? A skoro on jest taki dobry to obawiam się, czy reszta naszych byłych I ligowców, a teraz PLKowców, NADĄŻY za nim na parkiecie w jego akcjach.

Zobaczymy------, 11.12.2017 20:39 - *.static.ip.netia.com.pl

Na filmiku to jest niezły kozak. Z niego widać, że sam też może wygrać mecz. Ano zobaczymy co zdziała w PLK. I obawiam się, że jak będzie za dobry to go możniejsi w PLK "podkupią".

MartinMix, 11.12.2017 21:31 - *.dynamic.chello.pl

No raczej jeden zawodnik nic tu nie zmieni, tu trzeba poważenj przebudowy zespołu, po prostu zawodnicy którzy grali na zapleczu ekstraklasy nie podołali zadaniu. Potrzeba zdecydowanie lepszych gracz, ale takie transfery w trakcie rozgrywek przypominają trochę tonącego łapiącego się brzytwy.

malcz, 11.12.2017 22:50 - *.dynamic.chello.pl

Typowy klient pod którego podporządkowana jest cała drużyna - filmik fajny i robi wrażenie, ale to mimo wszystko liga uczelniana gdzie nie istnieje obrona, także proponuję bez podpałki. Druga sprawa to fakt, że chyba nie ma dwóch akcji z jednego meczu....
Poza tym koleś ma 23 lata...wiadomo jak to się skończy. Polowaniem na napalonne na czarnego bolca małolatki z Enklawy.
Szału nie wróżę.

(L), 12.12.2017 10:36 - *.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Niemożna grać Polakami, tylko ściągać szrot z Afryki?!?! (Uhh przepraszam z Ameryki...)

look, 12.12.2017 12:34 - *.static.chello.pl

pytanie kto odpadnie ze skladu albo zacznie grac w rezerwach.czas pokaze.choc trzech juz jest zgloszonych do rezerw. w ekipie juz piaty obcokrajowiec oj ciasno w skladzie.zawalone budowanie skladu na plk.zawsze po awansie robili przebudowe a teraz nie wiec chyba JJ nie pomyslal albo chcial tanim kosztem powalczyc a tu kicha.brak doswiadczenia i znajomosci plk wychodzi jak nic.uczymy sie na bledach.oby Legia tylko nie spadla bo bedzie wstyd jak beret.

lemiesz, 12.12.2017 12:53 - *.centertel.pl

dobry typ, wreszcie może coś drgnie, choć to wciąż za mało...
Ale to jedyny słuszny kierunek, jeśli chcemy się cieszyć koszem w najwyższej klasie rozgrywkowej

Kibuc (L), 12.12.2017 19:17 - *.static.ip.netia.com.pl

Ja bym wzmocnił drużynę GRAJĄCYM trenerem. Po co ma się denerwować patrząc na grę swoich, skoro będąc na boisku tego widoku może sobie darować.

Dobre Expoze, 12.12.2017 21:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tatuaże ma , ale czy umie rapować ? Bo jak umie , to da se radę . Tylko od dzisiaj ma słuchać Mo(L)esty i Tedego , jasnee ?? A 50 centa to w dalszej kolejności ...

Dobre E, 12.12.2017 22:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

i Dixona 37 (L)

Marcin, 13.12.2017 12:22 - *.53

Ja bym wzmocnił drużynę grającym JJ. Wychodzi na to, że Sekcja Koszykówki Legii Warszawa to tylko on, więc po co wszyscy inni?

Popieram........, 13.12.2017 17:03 - *.static.ip.netia.com.pl

Popieram wpis Marcina. Garniturowcy z ławki+trener NA BOISKO. Tylko najpierw niech ich wpiszą do prtokołu przed meczami.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.