HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Sobota, 3 lutego 2018 r. godz. 20:17

Koszykówka: Stal Ostrów Wielkopolski 75-60 Legia Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 19. kolejki Polskiej Ligi Koszykówki Legia Warszawa przegrała na wyjeździe ze Stalą Ostrów Wielkopolski 60-75. Wyniki kwart: 15-19, 17-16, 17-12, 26-13. Następny mecz podopieczni Tane Spaseva zagrają w środę w Gdyni. Więcej informacji o sekcji w dziale Koszykówka.

Komentarze: (10)

Szyszko, 03.02.2018 20:24 - *.dynamic.chello.pl

Mają w tym koszu walkowery? Może kilka oddać i zbierać na jakiegoś pana co umie w kosza grać?

grzesiek, 03.02.2018 20:42 - *.centertel.pl

Kosz to bardzo emocjonująca gra, przy dobrym zarządzaniu sekcją, można by przywrócić blask Legijnej sekcji.
Na meczach kosza byłoby dużo ciekawiej sportowo niż na stadionie.

Apel do działaczy/trenerów/zawodników. DAJCIE Z SIEBIE WSZYSTKO ABYŚCIE STARANIA NIE POSZLY NA MARNE. SKORO JUZ JESTESMY W PLK TO CZAS ZACZAC GRAC JAK NA 1 LIGE PRZYSTALO...

SŁAWEK(L), 03.02.2018 20:45 - *.play-internet.pl

Kolejny mecz przegrany w 4 kwarcie, porażka 15 a w ostatniej kwarcie -13pkt. Brak kondycji! brak dobrych rezerwowych, żeby dobrze rotować składem przez cały mecz.

Renio Beger, 03.02.2018 20:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Żeby już Czarni zrezygnowali , bo inaczej będzie tragicznie . Przecież to się w .. nie mieści . Szok , bezalkoholowy kac i trudność w zrozumieniu sytuacji . Znowu przegrana różnicą więcej niż kilka punktów ? Co się dzieje ? Sory Tony , nie dałeś rady . Tu trzeba Okuki albo Wdowca . Oni by zrobili porządek . Może trochę się uniosłem , ale nie mogę tego znieść . Przepraszam , ale hokeiści nasi , którzy teraz nie grają , nie dali by sobą aż tak kręcić jak większość drużyn kręci nami . Zagrali by twardo i przynajmniej była by przegrana po mocniejszej grze . Po co to tak unikać fauli ? Sędzia i tak coraz częściej gwiżdże ''przewinienia na jelenia'' czyli z du.y wzięte . Twardziej grać trzeba , a nie po 'gentelmańsku' , chollera . To tyle , ide se zrobić melyssy . Albo nie - ide sie nap.......ć .

dwojtczak, 03.02.2018 21:22 - *.satfilm.com.pl

Widać, że sami znawcy tematu śledzący wyniki tylko samej Legii...
Czarni już się wycofali, więc Legia się utrzymała, teraz zbierać doświadczenie w PLK a w nowym sezonie reorganizacja sekcji, zakontraktowanie lepszych zawodników i w przyszłym sezonie progres!

coco@jumbo.com, 03.02.2018 21:44 - *.warszawa.vectranet.pl

Dzisiaj lepiej, bo stanęliśmy dopiero w 4 kwarcie. To wyglądało jak zawsze, czyli przestraszyli się , że mogą wygrać.
Widać strach graczy przed wzięciem na siebie ciężaru gry w decydującym momencie. Odrzucają sobie piłkę jak gorącego kartofla. Beane tego sam nie pociągnie.
Z drugiej strony tyłowi gracze nie pomagają wcale, bo są jeszcze słabsi i stąd większe zmęczenie w końcówkach.
Gdyby za Bilbao ktokolwiek grał, gdyby za Sulimę czy Linowskiego (przy całym szacunku dla tych graczy) wystąpili choćby przeciętni gracze PLK, gdyby Wall więcej dawał...ech... Selakovs to tu chyba tylko po wypłaty przyszedł.
Skład do przebudowy na kolejny sezon! Zostawiłbym Beane, Mikelsona i Andrzejewskiego. Może Robaka Wilczka i Kukiełkę. Resztę zastąpiłbym innymi graczami.

dar, 04.02.2018 09:25 - *.dynamic.mm.pl

Kolego Szyszko walkower kosztuje klub 30 tys zlotych

do coco@jumbo, 04.02.2018 09:31 - *.dynamic.chello.pl

Pełna zgoda co do propozycji pozostawienia wymienionych przez Ciebie zawodników. Ja dodam że może Collinsa jeszcze. Ale na pewno trzeba się postarać o trenera z prawdziwego zdarzenia, bo spasev poza zepsuciem atmosfery w szatni nic nie poprawił w grze naszej drużyny.

grzesiek, 04.02.2018 13:03 - *.centertel.pl

Podstawa to koszykarze. Ciagle powinnismy testowac takich koszykarzy jak bean. On sam moze mialby kogos ciekawego do polecenia naszym dzialaczom. 2szystko jest do zrobienia tylko trzeba chciec.

do grzesiek, 04.02.2018 13:58 - *.dynamic.chello.pl

Tak, podstawa to koszykarze bo to oni grają. Ale tych koszykarzy z udziałem kompetentnych skautów ma najpierw wybrać a później trenować trener, który ma pojęcie, wiedzę i charakter a nie taki co przy każdej okazji włazi w dupę właścicielowi klubu. W trakcie meczu (podczas timeout'ów) szukając wzrokiem akceptacji w oczach JJ a na konferencji po jedynym fartem wygranym meczu wyraża nadzieję że Szef będzie zadowolony. To jest takie słabe, że szkoda gadać.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.