Konferencja pomeczowa

Woytek, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Jan Urban (trener Legii): Pierwsza połowa bardzo fajna. Graliśmy płynnie i dobrze piłką, stwarzaliśmy sytuacje do zdobycia goli. Wówczas powinniśmy już rozstrzygnąć losy meczu. Jednak się nie udało. Dużo zmian w przerwie i w drugiej połowie spowodowało sporo rwanej gry. Jagiellonia dochodziła do lepszych sytuacji niż w pierwszej części gry. Zbyt wiele okazji zmarnowaliśmy - mogło być o wiele spokojniej, bo przy wyniku 1-1 może się wiele zdarzyć. Jednak osiągnęliśmy swój cel - awansowaliśmy. Mamy ćwierćfinał PE i PP - plan wykonany.
Dickson Choto musiał zejść bo miał problemy z mięśniem przywodziciela. Miał grać tylko jedną połówkę, ale nie dotrwał nawet tyle, choć przed meczem był w 100 procentach gotowy do gry.

Michał Probierz (trener Jagiellonii): Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że musimy tutaj wygrać - remis nas nie satysfakcjonował. Jednak awans straciliśmy w Warszawie na Konwiktorskiej, gdzie nie powinniśmy przegrać przy tylu sytuacjach ile stworzyliśmy. Na Łazienkowskiej przespaliśmy pierwsze 20 minut. Legia mogła prowadzić wyżej. Potem opanowaliśmy grę i stworzyliśmy sobie kilka sytuacji. Chcieliśmy strzelić drugą bramkę, ale się nie udało i Legia wykorzystała nasz błąd w obronie.