Grali przyjaciele

Fumen - Wiadomość archiwalna

Po okresie świąt Bożego Narodzenia nadszedł czas do powrotu na ligowe boiska. W niedzielę nasi przyjaciele z Hagi pojechali do Amsterdamu powalczyć o kolejne punkty. Niestety wyprawa do odwiecznego rywala nie przyniosła niespodzianki. Miejscowy Ajax gładko rozprawił się z żółto-zielonymi.
Eredivisie: Ajax Amsterdam 3-0 Den Haag
Bez niespodzianki na Amsterdam ArenA. Gospodarze gładko ograli Den Haag, a autorem sukcesu był Darío Cvitanić. Napastnik Ajaxu ustrzelił hattricka. Piłkarz rodem z Argentyny swoje popisy rozpoczął już w 7. minucie, żeby po 10 minutach podwyższyć na 2-0. Po zmianie stron Cvitanić dołożył trzeciego gola i było po wszystkim.
Na półmetku rozgrywek Den Haag zajmuje 14. miejsce.