Fani Legii ponownie prowadzil głośny doping na meczu naszych hokeistów - fot. Piotr Galas

Hokej: Legia 3-5 Unia Oświęcim

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Hokeiści Legii przegrali z Unią Oświęcim 3-5, ale zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. To właśnie Legia objęła prowadzenie już w szóstej minucie gry. Gdyby nie samobójcza bramka (zaliczona Tomaszowi Połącarzowi) i niewykorzystany przez legionistów rzut karny w 36. minucie, wynik końcowy mógłby być jeszcze lepszy. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Stajak i Solon 2. Jutrzejsze spotkanie z Unią rozpocznie się o godzinie 13:30. Więcej informacji w dziale Hokej.

Fotoreportaż z meczu - 37 zdjęć Piotra Galasa
"Co do kibiców, to byli oni po prostu super. Stanowili najlepszy element tego meczu. Dziękuję im serdecznie za przybycie i zapraszam na jutrzejsze spotkanie, by tak samo jak dziś wspierali naszą drużynę - Legię Warszawa!" - mówił po meczu trener Stanisław Małkow.