Legioniści niesieni dopingiem fanów przegrali 1-2 z rezerwami Znicza - fot. Hagi

LO: CWKS 1-2 Znicz II (foto + video)

Hugollek - Wiadomość archiwalna

Piłkarze CWKS-u o godzinie 18 rozpoczęli spotkanie ligi okręgowej z rezerwami Znicza Pruszków. Niestety do przerwy legioniści przegrywali już 0-2. Podopieczni Zbigniewa Walewskiego bramki stracili w 38. minucie po trafieniu Lucky'ego Ekwueme i 44. minucie po strzale Mateusza Borowika.

Fotoreportaż z meczu - 23 zdjęcia Hagiego

Po zmianie stron, za sprawą Wareckiego CWKS strzelił bramkę kontaktową na 22 minuty przed końcem, ale niestety trzy punkty pojechały do Pruszkowa. Szkoda tym bardziej, bo w 86. minucie meczu legioniści mieli dogodną sytuację do strzelenia wyrównującego gola. W zamieszaniu pod bramką Znicza, piłka najpierw trafiła w słupek, po czym w ostatniej chwili została wybita przez pruszkowskiego golkipera z linii bramkowej.

Na trybunach zgromadziło się nieco ponad 100 widzów, spośród których 50 próbowało zagrzewać do walki piłkarzy CWKS-u.

16 września zawodnicy CWKS-u zmierzą się w Pucharze Polski z Marcovią Marki.

CWKS Legia 1-2 (0-2) Znicz II Pruszków
0-1 38 min. Ekwueme
0-2 44 min. Borowik
1-2 68 min. Warecki

CWKS: Bielecki - Gępczyński (M. Jasiński), Białas, Guz, Filipiak - Karpiński (Adamuszewski), Brankiewicz, Lejdyn (Winek) - Czubak (Polakowski), Warecki.