Młoda Legia pewnie wygrała w sparingu z Bugiem - fot. Raffi

Sparing: Młoda Legia 5-0 Bug Wyszków (foto + video)

Raffi - Wiadomość archiwalna

Młoda Legia pokonała 5-0 Bug Wyszków sparingu w rozegranym dziś na bocznym boisku przy Łazienkowskiej. Siarczysty mróz dał się we znaki wszystkim graczom, ale murawa była bardzo dobrze przygotowana. W składzie Legii zagrało pięciu testowanych zawodników.

Fotoreportaż z meczu - 31 zdjęć

Bug okazał się mniej wymagającym przeciwnikiem niż Unia Skierniewice i już do przerwy gospodarze prowadzili 3-0. Pierwszego gola w 7. minucie zdobył testowany gracz z Ukrainy po prostopadłym podaniu Dominika Furmana i asyście Adriana Rajczaka. W 31. minucie było 2-0 po dośrodkowaniu Górskiego i kolejnym celnym uderzeniu strzelca poprzedniej bramki, a tuż przed przerwą w polu karnym był faulowany Rajczak. Rzut karny skutecznie wykonał Adam Banasiak.

Po zmianie stron w 75. minucie z rzutu wolnego (podyktowanego po faulu na Michale Efirze) gola zdobył Damian Zbozień, a trzy minuty później wynik ustalił strzałem samobójczym obrońca z Wyszkowa, naciskany przez Efira. Goście stworzyli sobie wprawdzie kilka okazji do zdobycia gola, ale obaj nasi bramkarze zachowali czyste konto.

Młoda Legia 5-0 (3-0) Bug Wyszków
1-0 - 7 min. testowany zawodnik
2-0 - 31 min. testowany zawodnik
3-0 - 43 min. Adam Banasiak (karny)
4-0 - 75 min. Damian Zbozień
5-0 - 78 min. (samobójcza)

Skład I połowa: Osuch - 21. testowany zawodnik, 3. Lisiecki, 5. Augustyniak, 11. Wasikowski - 24. Wolski (30' 78. Kamiński), 4. Furman, 6. Banasiak, 8. Rajczak - 9. Górski, 14. testowany zawodnik

Skład II połowa: Chrostowski - 25. Zbozień, 15. Cichocki, 21. testowany zawodnik, 17. testowany polski zawodnik - 78. Kamiński (60' 23. Efir), 27. Kopczyński, 7. Łukasik, 22. Starek - 30. testowany polski zawodnik, 46. testowany polski zawodnik.

Najbliższy mecz młodzi legioniści rozegrają z zespołem KS Piaseczno na Obrońców Tobruku w środę o godzinie 18:30 lub 19.