Jacek Magiera i Rafał Janas w Łodzi zastępowali Macieja Skorżę - fot. Mishka

Janas i Magiera: Cieszymy się ze zwycięstwa

Woytek - Wiadomość archiwalna

Rafał Janas: Było to bardzo nerwowe spotkanie. Przed meczem liczyliśmy się z tym, że jedna bramka może zadecydować o losach meczu. Cieszymy się, że po smutnych dwóch tygodniach potrafiliśmy się podnieść. Cieszymy się, że piłkarze zrealizowali sto procent założeń taktycznych. Potrafiliśmy zatrzymać dwóch groźnych napastników Widzewa - był to decydujący moment, bo nie stworzyli oni praktycznie żadnych groźnych sytuacji. Nie planowaliśmy tak bardzo cofnąć się w drugiej połowie, ale kiedy prowadzi się 1-0 przy takiej publiczności i na trudnym terenie tak wyszło.

Jacek Magiera: Maciej Rybus ma naciągnięty mięsień dwugłowy. W poniedziałek przeprowadzimy specjalistyczne badania i zobaczymy jak długo potrwa przerwa. W meczu z Koroną raczej nie możemy na niego liczyć. Uważam że Kostia Machnowskij zagrał bardzo dobry mecz. Był pewnym punktem naszego zespołu. Nie miał zbyt wielu okazji, żeby się wykazać, ale wszystko dobrze bronił. W ogóle cała drużyna zasłużyła na wyróżnienie. Cieszymy się, że wygraliśmy tak ważny mecz.