Fotoreportaż z Łazienkowskiej

Woytek - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa pokonała nowego mistrza Polski 2-0. Spotkanie na w pełni oddanym do użytku stadionie przy Łazienkowskiej obejrzało ponad 19 tysięcy kibiców. Fani przez cały mecz wymyślnie protestowali. Pierwsza bramka padła w doliczonym czasie pierwszej połowy. W polu karnym został sfaulowany Miroslav Radović, a Alejandro Cabral wykorzystał rzut karny. Wiślacy grający od tego momentu w dziesiątkę nie byli już w stanie nawiązać wyrównanej walki i doprowadzić do wyrównania. W 90. minucie wynik ustalił wprowadzony chwilę wcześniej Sebastian Szałachowski.