Flaga Legii na meczu Den Haag z Tauras - fot. beton

Grali przyjaciele

Pogoń Szczecin pewnie pokonała Polonię Bytom w pierwszym meczu sezonu 2011/12 na zapleczu ekstraklasy. Porażki w Łęcznej doznała tymczasem Olimpia. Zagłębie też nie najlepiej zaczęło nowy sezon w II lidze. Poniżej prezentujemy także zdjęcia z rewanżowego meczu Den Haag z FK Tauras.

I liga: Pogoń Szczecin 3-0 Polonia Bytom
Na inaugurację I ligi "Portowcy" zmierzyli się ze spadkowiczem z ekstraklasy, Polonią Bytom. Szczecinianie bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie i nie pozostawili Górnoślązakom wątpliwości, która drużyna jest lepsza. Gole Ławy w czwartej minucie i Dawida Kucharskiego w ósmej uspokoiły grę gospodarzy. Wynik na 3-0 ustalił w 56. minucie Donald Djousse.

I liga: Górnik Łęczna 2-0 Olimpia Elbląg
Piłkarze Olimpii w premierowym meczu na zapleczu ekstraklasy przegrali na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 0-2. Obie bramki dla gospodarzy zdobył Nakoulma - w 54. i 90. minucie meczu. W barwach Olimpii 70 minut zagrał wypożyczony z Legii Adam Banasiak.

II liga: Elana Toruń 2-1 Zagłębie Sosnowiec
Piłkarze Zagłębia od porażki rozpoczęli rozgrywki II ligi. Elana już do przerwy prowadziła 2-0 po trafieniach Damiana Sędziaka. Honorowe trafienie dla sosnowiczan w ostatniej minucie spotkania zdobył Michał Grunt.

Ligowych rozgrywek nie wznowili jeszcze nasi przyjaciele z zagranicy.