Wypożyczeni: Banasiak daje remis Olimpii

Fumen - Wiadomość archiwalna

Adam Banasiak wykorzystał rzut karny w meczu Olimpii z Wisłą Płock, zapewniając ZKS-owi jeden punkt. Wojciech Lisowski na skutek poważnej kontuzji przedwcześnie musiał opuścić boisko w meczu Piasta z Pogonią. W barwach Legionovii zadebiutował Jakub Chrostowski, a Dawid Dzięgielewski w MKS-ie Kutno.

Piotr Augustyniak (Kotwica Kołobrzeg) - 90 minut w wygranym 3-0 meczu ligowym z Dębem Dębno.
Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - 90 minut w środowym meczu Pucharu Polski wygranym 2-0 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Ukarany żółtą kartką. Do 90. minuty w zremisowanym 1-1 ligowym meczu z Wisłą Płock. Zdobywca bramki z rzutu karnego na 1-1 w 58. minucie spotkania.
Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - całe spotkanie (wygrany 2-0 mecz z Bronią Radom) spędził na ławce rezerwowych.
Jakub Chrostowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Bronią Radom.
Dawid Duda (Znicz Pruszków) - nie grał w przegranym 0-1 meczu Pucharu Polski z Puszczą Niepołomice. W minionej kolejce ligowej Znicz pauzował.
Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Radomiakiem.
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - 41 minut w wygranym 2-1 meczu z Pogonią, po brutalnym faulu Ediego doznał kontuzji i musiał opuścić boisko.
Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z MKS Kluczbork
Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - z Lechem Poznań, 15.08. o 18:30