Wypożyczeni: Gol Dzięgielewskiego

Fumen - Wiadomość archiwalna

Paweł Broniszewski i Dawid Dzięgielewski to dwaj ostatni wypożyczeni z Legii piłkarze, którzy w miniony weekend wybiegli na boisko. Powody do radości miał szczególnie napastnik MKS Kutno, który wpisał się na listę strzelców pewnie wykorzystując rzut karny. "Dzięgiel" miał jeszcze kilka okazji do zmiany rezultatu, ale piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki.

Wypożyczeni legioniści
Broniszewski Paweł (Legionovia) - do 90. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Hutnikiem Warszawa
Dzięgielewski Dawid (MKS Kutno) - do 89. minuty w wygranym 3-2 meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Strzelec bramki z rzutu karnego na 1-1 w 27. minucie spotkania.