Jan Urban - fot. Patryk / Legionisci.com

Urban: Wydawało się, że trzy punkty mamy w kieszeni

Mishka - Wiadomość archiwalna

Jan Urban (trener Legii): Nie weszliśmy dobrze w ten mecz, ale spotkał nas prezent ze strony Górnika, bo tak można nazwać nasze prowadzenie 1-0. Później to Górnik przejął inicjatywę, było kilka niebezpiecznych sytuacji z ich strony, choć nie do strzelenia bramki. Mam na myśli przede wszystkim dośrodkowania z boku, gdzie nikt nie zamykał jednak akcji.
Pierwsza połowa była słaba. W drugiej połowie obie drużyny stworzyły fajne widowisko, było wiele ciekawych sytuacji, bardzo ładne bramki, i to cieszy. Wydaje mi się, że po tych trzech poprzednich kolejkach wszyscy spodziewali się dobrego spotkania. Po pierwszej połowie wydaje mi się, że mecz nie stał na dobrym poziomie. Druga połowa mogła zadowolić. Mieliśmy moment, gdzie mogliśmy dobić Górnika, ale to się nie udało. Górnik swoją determinacją i zaangażowaniem doprowadził do remisu na 1-1, a później na 2-2. Szkoda, bo wydawało się, że trzy punkty mamy w kieszeni.