Młoda Legia w meczu z Mazurem Karczew - fot. Legionisci.com

Sparing: Młoda Legia 4-0 Mazur Karczew

W niedzielnym sparingu przy Łazienkowskiej Młoda Legia pokonała 4-0 III-ligowego Mazura Karczew. Do przerwy, mimo przewagi Legii, utrzymywał się wynik bezbramkowy. W drugiej połowie legioniści naregulowali celowniki, a klasycznego hat-tricka ustrzelił Kuba Arak. Wynik ustalił w końcówce Kamil Dankowski, który przechwycił piłkę, rozegrał ją z Maciejem Prusinowskim i zamienił jego podanie na bramkę. Gracze, którzy nie zagrali z Mazurem, uzupełnili zespół juniorów st. w pojedynku z Bugiem Wyszków, przegranym 3-4.

W tym meczu hat-trickiem popisał się z kolei Bartłomiej Czarnecki, za każdym razem po podaniach Daniela Rosińskiego.

Młoda Legia 4-0 (0-0) Mazur Karczew
1-0 55 min. Jakub Arak (głową, as. Kamil Mazek)
2-0 65 min. Jakub Arak (as. Marcel Gąsior)
3-0 82 min. Jakub Arak (as. Maciej Prusinowski)
4-0 89 min. Kamil Dankowski (as. Maciej Prusinowski)

Młoda Legia: Pogorzelec (46' Wienczatek) - Żebrowski (70' P. Wolski), Długołęcki (46' M. Grudniewski), Bogusławski (46' Dankowski), P. Wolski (46' Rozmus) - Prejs (70' Gąsior), Budek (55' Długołęcki, 75' Budek), Prusinowski, Gąsior (46' Śmigielski), Mazek (70' Mikita) - Mikita (46' Arak)

Legia 94/5 / Młoda Legia 3-4 (0-3) Bug Wyszków Zdjęcia z meczu
0-1 8 min. Damian Gałązka