Sparing: Świt NDM 3-1 Młoda Legia

W rozegranym dziś rano w Nowym Dworze Mazowieckim sparingu piłkarze Młodej Legii przegrali z miejscowym Świtem 1-3 (0-1). Gospodarze wyszli na prowadzenie w 8. minucie po samobójczym trafieniu Dankowskiego. Kolejne bramki zdobywali w 62. minucie po uderzeniu Karola Ząbskiego i w 75. minucie po mocno wątpliwym rzucie karnym. Gola dla Legii zdobył w doliczonym czasie gry Czarnecki.

Spotkanie było przede wszystkim okazją do sprawdzenia testowanych Egipcjan oraz zawodników, którzy grali nieco mniej bądź leczyli ostatnio urazy. W opinii trenera, spośród tej grupy, z najlepszej strony pokazali się Bartłomiej Czarnecki i Karol Grudniewski.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-1 (1-0) Młoda Legia
1-0 8 min. Dankowski (sam.)
2-0 62 min. Ziąbski
3-0 75 min. Sosnowski (karny po faulu Dankowskiego)
3-1 90 min. Czarnecki (as. K. Grudniewski)

Legia: Wienczatek (70' Tobjasz) - Prusinowski (46' P. Wolski), Bogusławski (46' M. Grudniewski), Dankowski, Dief - K. Grudniewski, Gródek (77' Mizgała), Gąsior (46' Budek), Czarnecki, Essam - Kamiński