Wykorzystujemy pliki cookies (ciasteczka) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce znajdziesz tutaj.    ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 2 maja 2013 r. godz. 14:05

Bilety na finał Pucharu Polski. Żyleta już pełna!

Redakcja, źródło: Legia Warszawa

8 maja o godz. 20:30 na stadionie Legii rozegrany zostanie drugi mecz finału Pucharu Polski pomiędzy Legią Warszawa i Śląskiem Wrocław. Sprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się dziś o godz. 16:00. Kasy klubowe czynne będą od 2 maja. Posiadacze karnetów sezonowych i na rundę wiosenną wchodzą na mecz na podstawie swoich abonamentów. Bilety na Żyletę rozeszły się w niecałe 2 godziny.

Brak już również biletów na sektor rodzinny i trybunę im. L. Brychczego. Na Trybunę im. K. Deyny pozostało już tylko 400 wejściówek, na Krytą zaś - ok. 800. Łącznie wyprzedano już bilety na 31 z 42 dostępnych w sprzedaży sektorów, na kilka kolejnych bilety są na ukończeniu. Zajętych jest na chwilę obecną (poniedziałek godz. 17:00) ok. 27950 miejsc.

Kasy czynne będą w dniach:
02.05. w godz. 11:00–19:00 (kasa nr 4)
04.05. w godz. 08:00–17:00 (4)
05.05. w godz. 08:00–15:30 (4)
06.05. w godz. 11:00–19:00 (1, 2)
07.05. w godz. 08:00–19:00 (1, 2, 3)
08.05. od godz. 08:00 (1, 2, 3, 4)

Do zakupu biletu i wejścia na stadion konieczne jest posiadanie karty kibica. Ich wyrabianie (koszt 10 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej. Wyrabianie kart możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17 oraz w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej bez konieczności posiadania własnej karty kibica (za wyjątkiem sektora rodzinnego, gdzie każde dziecko musi mieć własną kartę).

Cennik biletów:



przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (229)

(L), 23.04.2013 14:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

miały być od 13-stej

Jasio, 23.04.2013 14:11 - *.pw.edu.pl

Nie wierze!!!
Ceny naprawdę są Ok.

(L)ahcim, 23.04.2013 14:12 - *.dynamic.chello.pl

Posiadacze karnetów na finał za darmo :-) oj jak się ciesze:-) Do zobaczenia na Ł3

(L), 23.04.2013 14:13 - *.18

a co z biletami we wrocławiu...???

(L)ahcim, 23.04.2013 14:13 - *.dynamic.chello.pl

Tak poza tym o której info Żyleta Pełna :-) ???

kurek, 23.04.2013 14:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czyli nie będzie 3 tysięcy kibiców... Jak jeszcze posiadacze karnetów wchodzą normalnie...

do redakcji, 23.04.2013 14:23 - *.dynamic.chello.pl

A kiedy bilety na Lechie?

To jest ważniejszy mecz a nie jakiś tam puchar

Wybraniec Losu, 23.04.2013 14:23 - *.dynamic.chello.pl

Co z biletami we Wrocławiu

jim, 23.04.2013 14:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A na mecz z Lechią ?

wiadomo, 23.04.2013 14:35 - *.adsl.inetia.pl

a co z tymi 3K dla gosci? szkoda ze znow to goscie sa poszkodowani

RR, 23.04.2013 14:35 - *.candf.pl

Nie sądziłem, że to kiedyś napiszę, ale brawa dla działaczy za myślenie. Uwzględnienie karnetów, ceny biletów wreszcie normalne, a nie +30% od 1-szej kategorii, bo "finał". Jakoś mam wrażenie, że poprzedni zarząd nie przepuściłby takiej okazji, żeby "dorobić" sobie na kibicach. Duży plus.

ulala, 23.04.2013 14:43 - *.vanco.co.uk

Panie Prezesie, dziękuję serdecznie.
Pozdrawiam
Karnetowicz

Puchar jest nasz , 23.04.2013 14:43 - *.dynamic.chello.pl

Wszyscy na Mecz !!

I mac, 23.04.2013 14:45 - *.impaq.com.pl

Można już karnety kupować.

Fred, 23.04.2013 14:47 - *.polkomtel.com.pl

mam nadzieje że do jutra nie zostaną wykupione na "Żyletę"

zbyszek, 23.04.2013 14:48 - *.static.chello.pl

jak to dobrze że mam karnet...dublet jest nasz

PRACOHOLIK , 23.04.2013 14:51 - *.dynamic.chello.pl

JA TAM WOLĘ IŚĆ DO PRACY ZARABIAĆ KASĘ !!!!!

Wyjazd, 23.04.2013 14:54 - *.dynamic.chello.pl

A kiedy info o sprzedazy biletow na wyjazd?

kalmar, 23.04.2013 15:02 - *.centertel.pl

A co mają do rzeczy posiadacze karnetów z ilością gości.Cały stadion nie jest wykupiony przez karnetowiczow.

n, 23.04.2013 15:05 - *.70

Dobra dla kibiców cena, dobra decyzja o objęciu meczu w cenie karnetów.
Tak powinno być!

Tifo, 23.04.2013 15:07 - *.itsa.net.pl

Czy ktoś się orientuje gdzie w Londynie można obejrzeć ten mecz ?

www, 23.04.2013 15:08 - *.76.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

jak jest teraz z wejsciem (karty) bez tych najnowszych w koncu mozna czy nie?

kiki, 23.04.2013 15:09 - *.play-internet.pl

a przez system online nie mozna kupic ?

kuraś, 23.04.2013 15:15 - *.warszawa.vectranet.pl

No w końcu docenili karneciarzy :) no i plus za ceny biletów , chyba po 16 serwer padnie :)))

dino, 23.04.2013 15:19 - *.45

Widać rękę Bońka w tych cenach, porównując je z cenami biletów na Ruch...brawo Zibi (pozwolę sobie a co ;)

kibo(L), 23.04.2013 15:21 - *.26

czekamy na info o Wrocławiu! to będzie majóweczka :D

bobo, 23.04.2013 15:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy są bilety ulgowe?

Marcin1986, 23.04.2013 15:33 - *.252

od kiedy mozna przez internet kupowac bilety ?

alex, 23.04.2013 15:37 - *.dynamic.chello.pl

Na karcie można mieć dwa bilety ? tzn kupie na puchar i na lechię ?

@ bobo, 23.04.2013 15:41 - *.45

Są ulgowe przestudiuj jeszcze raz cennik

do bobo, 23.04.2013 15:41 - *.dynamic.chello.pl

Przecież wszystko masz w cenniku -_-

mattt, 23.04.2013 15:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Orientuje się ktos czy 100% zysków z dnia meczowego tzn bilety,catering itp idą na konto Legii czy pzpn bierze jakiś procent zarobków z finału PP?

Rynio, 23.04.2013 15:48 - *.polkomtel.com.pl

Będzie komplet albo blisko :)

eLeLeL, 23.04.2013 15:49 - *.dynamic.chello.pl

co się dieje z oficjaLną???

@eLeLeL, 23.04.2013 16:04 - *.45

Normalnie, serwer padł, dawno już tego nie było, ostatnio chyba na derbach we wrześniu ;)

Stary Mokotów, 23.04.2013 16:05 - *.warszawa.vectranet.pl

wchodzę i nie da się wybrać sektora, nosz kur*a.

ddr, 23.04.2013 16:05 - *.dynamic.chello.pl

Możecie wybrać sektor?

LA, 23.04.2013 16:07 - *.107

Nie mogę wybrać sektora, co się dzieje?

micha(L)o007, 23.04.2013 16:07 - *.dynamic.chello.pl

serwer przeciążony ;(

Kaspik966, 23.04.2013 16:08 - *.dynamic.chello.pl

Kupił ktoś bilet?? Zalogowałem się ale nie mogę wybrać sektoru. :/

do napinaczy co piszą że będzie komplet, 23.04.2013 16:09 - *.dynamic.chello.pl

Nie widzicie że Puchar ma mniejsze wzięcie niż Ekstraklasa?
Na półfinał z Ruchem pół stadionu było puste,ze Śląskiem karnetowcy przyjdą,ale kto ma kupić ten kupi prędzej bilet na Lechie niż na finał ze Śląskiem

Warszawa czeka na Mistrza i na mecze ekstraklasy jest wzięcie,z każdym meczem ekstraklasy rośnie frekwencja,Puchar nie budzi w tym sezonie żadnych emocji

Parysó, 23.04.2013 16:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

kurde lipa serwery przeciążone. Za pół godz jadę do pracy jak się nic nie zmieni to nie zdążę kupić na Żyletę :(

lucho_83, 23.04.2013 16:15 - *.ip.netia.com.pl

10 minut i bilecik zakupiony:-) Puchar jest Nasz!!!!!!!!!!

Kaspik966, 23.04.2013 16:16 - *.dynamic.chello.pl

Bilet na Żyletę przed chwilką zakupiony. Jest też potwierdzenie płatności na e-maila. :) Nie mogę sprawdzić czy jest na stanie na koncie bo pojawia się napis: "Serwer jest chwilowo przeciążony.

Proszę chwilę zaczekać, próba ponownego połączenia nastąpi automatycznie."

j, 23.04.2013 16:17 - *.dynamic.chello.pl

serwer przeciarzony...

d, 23.04.2013 16:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

serwery juz leżą. ale walcze dalej :D

lolo, 23.04.2013 16:23 - *.ip.netia.com.pl

@matt
nie wiem ale chyba jeszcze dokłada pol banki dla zwycięzcy i 100 tys dla slaska

Lenin, 23.04.2013 16:24 - *.97

Udało się komuś wbić po zalogowaniu, żeby kupić bilet?

KOMMAR, 23.04.2013 16:24 - *.dynamic.chello.pl

mam karnet idę za free
żonie wyrobiłem dziś kartę i już bilet zaklepany
Żyleta pełna serwer siada

do eLeLeL, 23.04.2013 16:25 - *.ip.netia.com.pl

oficjalną ukradli

Legior, 23.04.2013 16:25 - *.warszawa.vectranet.pl

oczywiście serwer przeciążony od 30 minut

do Rynio, 23.04.2013 16:26 - *.dynamic.chello.pl

Żebyś się nie zdziwił teraz wszyscy mają ciśnienie na Mistrzostwo Polski Legii i dla większości kibiców liga jest 5 razy ważniejsza niż kolejny pucharek.

gallanonim, 23.04.2013 16:27 - *.centertel.pl

to co zwykle ;)

asda, 23.04.2013 16:29 - *.52.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czy komuś już się udało bilecik zakupić?

Klem, 23.04.2013 16:29 - *.dynamic.chello.pl

SKANDAL !!!

Serwer jest chwilowo przeciążony.
Proszę chwilę zaczekać, próba ponownego połączenia nastąpi automatycznie.

morda, 23.04.2013 16:29 - *.dynamic.chello.pl

kibice gości nie będą poszkodowani, po prostu taki duży mamy stadion i tak wielu może ich wejść. Idąc tym tokiem myślenia powinni zwiększyć klatkę we Wrocłąwiu do 5 tysięcy.

przygla, 23.04.2013 16:31 - *.dynamic.mm.pl

Serwery oczywiscie przeciążone ale nie było źle... 10min i bilecik na koncie :)
Oby tylko wygrali bo żal będzie oglądać świętujący Śląsk. Niestety z taką grą jaką Legia prezentuje teraz o sukces może być ciężko.

PP, 23.04.2013 16:32 - *.adsl.inetia.pl

dlaczego nie moge go kupić ?

do redakcji, 23.04.2013 16:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

pytanie do redakcji -
czy jest jakaś pula biletów przeznaczona tylko do sprzedaży w kasach?

jacek, 23.04.2013 16:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

juz serwer roz...ny

róh hożuf, 23.04.2013 16:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Serwer "bi(L)etowy" się zagotował...

KOMMAR, 23.04.2013 16:50 - *.dynamic.chello.pl

mam karnet idę za free
żonie wyrobiłem dziś kartę i już bilet zaklepany
Żyleta pełna serwer siada

do Fred, 23.04.2013 16:51 - *.dynamic.chello.pl

Myślę że do 20 to już komplet będzie :)

ruh hożuf, 23.04.2013 16:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ufff, udało się wbić, ale na Ż. już tylko resztki resztek zostały.

d, 23.04.2013 16:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Żyleta zaraz pełna.

do alex, 23.04.2013 17:03 - *.opera-mini.net

moźna mieć dwa

dizlu, 23.04.2013 17:04 - *.164

zyleta prawie pełna

:) :) :) :), 23.04.2013 17:09 - *.dynamic.chello.pl

Bilecik zakupiony !!!!!!!

dda, 23.04.2013 17:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ŻYLETA PEŁNA !!!

jaszcz, 23.04.2013 17:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

zostały na godzine 17:13 - 32 szt. na zyletę ;p

dani, 23.04.2013 17:15 - *.netia.pl

Żyleta pełna;-)

jaszcz, 23.04.2013 17:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Żyleta już pełna :)) Potwierdzone :)

PIKNIK, 23.04.2013 17:16 - *.ip.netia.com.pl

KUPILEM BILET BEDE PIERWSZY RAZ NA MECZU W TYM SEZONIE :)

katie, 23.04.2013 17:17 - *.84

widzę, że na Żylete wszystko w godzine zeszło.

rado_zmm, 23.04.2013 17:24 - *.adsl.inetia.pl

Biletów na Żyletę brak! Wystarczyła nieco ponad godzina :)

Brak biletów, 23.04.2013 17:26 - *.core.ynet.pl

Brak już biletów na Żyletę oraz na sektory sąsiadujące z tą trybuną.

ossama, 23.04.2013 17:26 - *.ip.netia.com.pl

Ży(L)eta już pełna !!!!!!

Żyleta poszła w godzinę!!!!!!!!, 23.04.2013 17:26 - *.126

Coś nieprawdopodobnego. wszystkie bilety na Żyletę poszły w godzinę. SZOK!!!!!!!!!

mumek, 23.04.2013 17:28 - *.dynamic.chello.pl

na żyletę biletów już brak

mateusz, 23.04.2013 17:36 - *.ap-media.pl

Witam serdecznie jestem kibicem Legii z podkarpacia z okolic Jasla i chce jechac samochodem do Warszawy na final PP tylko ze samemu nie nie chce mi sie bylby ktos zainteresowany ??kontakt 725482917

..., 23.04.2013 17:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tylko wstydu nie robić jak na MKS-ie

tylko legia, 23.04.2013 17:40 - *.dynamic.chello.pl

biletów na żyletę już nie ma

bloczek92, 23.04.2013 17:42 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Jakby Ktoś planował zwrócić bilet na Żylete (chociaż przy takim meczu wydaje się to niemożliwe) to proszę o info na maila. Bardzo mi na tym zależy. (L)

Arek, 23.04.2013 17:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brak już biletów na Żyletę...

\"L\", 23.04.2013 17:45 - *.centertel.pl

WITAJCIE BRACIA CZY KTOŚ WIE ILE JEST SPRZEDANYCH BILETÓW NA PP ZE ŚLĄSKIEM NA LEGII

Car(L)os, 23.04.2013 17:45 - *.131

na żyletę biletów BRAK

Kobi, 23.04.2013 17:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

cały czas serwer nie pozwala kupić biletów przez neta. Pisze że jest przeciążony. Co za bezsens

\"L\", 23.04.2013 17:46 - *.centertel.pl

BRACIA ŻYLETA NA BIAŁO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pie, 23.04.2013 17:47 - *.warszawa.vectranet.pl

Tak mi się udało, ale na Żylete to już tylko pojedyncze sztuki, pewnie zostało z 10-20 biletów

Nizio(L), 23.04.2013 17:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niby pełna a pokazuja sie pojedyńcze bilety . Po(L)ujcie...

Ja tak właśnie nabylem po 30 min męczarki z "serwer przeciążony"

bloczek92, 23.04.2013 17:51 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Bardzo proszę o info na maila: bloczek92@o2.pl jakby Ktoś planował zwrócić bilet na Żyletę ( chociaż przy takim meczu wydaje się to niemożliwe), Bardzo mi na tym zależy. (L)

PLBBOY, 23.04.2013 17:52 - *.eurolot.com.pl

STS sponsorem amiki. Olać ich!!!

sados, 23.04.2013 17:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

o 17.17 kupilem ostatni bilet na Żylete sektor 205

alo, 23.04.2013 17:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

żeby tylko kumaci zdązyli kupic, bo znów płacz bedzie ze wszystko dla januszy hehehe.

..., 23.04.2013 17:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Skandalem jest to, co po raz kolejny odwalają matoły. Ile wam można tłumaczyć, że refresh lub ponowne logowanie tylko zapycha.

Jak już macie ów napis, to czekajcie cierpliwie, bo każda akcja tylko wydłuża kolejkę.

Było już tak i w tej rundzie, pierwsza godzina lub 2 - normalka.

Swoją drogą możecie oszczędzić tych bzdetów redagującym, każdy wie jak jest, bo też chce nabyć bilet. Wasze cierpienie w komentarzach nic nie zmienia. I nie jest to żaden news.

Ciekawe jest to, że zmieniasz sektor, ale przez brak wygenerowania obrazka z sektorami/stadionem nie można zaznaczyć miejsca :)

4 na dolnej full z 30 min temu.

Swoją drogą może w końcu zainwestują w przepustowość i profesjonalne serwery.

P.S. Dla mniejszego stresu logujcie się godzinę + po rozpoczęciu sprzedaży, bilety i tak będą. 5 min i na 3 kartach 3 bilety można kupić.

pab(L)izio, 23.04.2013 17:59 - *.dynamic.chello.pl

Upolowałem na 205!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeegia!!!!!!!!!!!!!!!!

magda, 23.04.2013 18:01 - *.dynamic.chello.pl

na 205 jeszcze się pojawiają.

Mazowsze, 23.04.2013 18:01 - *.dynamic.chello.pl

Jagiellonia podobno też kupowała bilety na Żylete

ciekawe po co?

:)

kibic, 23.04.2013 18:02 - *.47

ile dokładnie Żyleta ma miejsc??

L, 23.04.2013 18:04 - *.dynamic.mm.pl

poszły na Żyletę jak na wisła lech itp. ale jak z ruchem to się nie chciało dupy ruszyć pikniki ...?

do Mazowsze, 23.04.2013 18:09 - *.opera-mini.net

Jagiellonia i Spartak.

ahah, 23.04.2013 18:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie ma, nie znaczy, nie będzie. 18:01 jeszcze jakoś z 10 niedobitków widziałem. Bo anulowane. Pomijając w kolejnych dniach.

Liczników postów/komentarzy brak, ale powielane durne, info musi być :)

Mateusz - lepiej na forum z takim pytaniem, bo tu bajzel robią i może umknąć. Pewnie ktoś się zgłosi, jeśli nie od startu, to po drodze do zgarnięcia.

Co wam da informacja o zwrocie ? hahahaha w różnym czasie zwrot się odbywa. Wchodzić i obserwować.

Było nie odświeżać, to byś miał. Może się nauczycie w końcu.

* Tak serio redakcjo, to też możecie nie akceptować 10 komentarzy - brak biletów. Może da to efekt.

Internet od 18/20, wolny Tybet !

Lucky Luck, 23.04.2013 18:14 - *.dynamic.chello.pl

Kupiłem ostatni bilet na Żyletę, ma się tego farta :) !!!!!!!!!!!!!!!

doda, 23.04.2013 18:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

takie zycie i prawo wyboru. ludzie chodza na wybrane mecze, na które chca. nic na siłe. głosy o tym ze jednomeczowcy i janusze wykupili bilety to pewnie głosy zgoszkniałych kumatych, którzy sie nie załapali. no cóz trudno. załapiecie sie na nastepny mniej wazny dla Januszy mecz :D

G O C ( L ) A W I A K, 23.04.2013 18:21 - *.dynamic.chello.pl

Ręce same składają się do oklasków dla Zarządu.
Bilety w normalnych cenach

Karneciarze wchdzą za FREE

mat., 23.04.2013 18:24 - *.dynamic.chello.pl

też upolowałem na 205!!!

sws, 23.04.2013 18:24 - *.dynamic.chello.pl

szkoda, że bilety pojawiają się wtedy, kiedy większość ludzi siedzi w pracy. potem żyleta pełna jest gimbusów...

do L, 23.04.2013 18:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie napinaj sie tak bo narobisz w gacie :)

super, 23.04.2013 18:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie zapomnijcie sobie tylko porobić foteczek na Żylecie...
Dobrze, że są wyjazdy bo inaczej to już bym nie pamiętał kiedy ostatni raz na meczu byłem.

czysta bródna prawda, 23.04.2013 18:37 - *.dynamic.chello.pl

Większość co kupiła dziś bilety i zapychała serwer to pazie i andrzeje z różnych zakątków Polski które będą pierwszy albo drugi raz na meczu Legii

do L, 23.04.2013 18:43 - *.dynamic.chello.pl

A co, ujmę przynosi iść na inną trybunę? Ja chodzę na południową w tym sezonie i też daję z siebie maksa. Sfrustrowany jesteś, że nie udało Ci się kupić na północną? Niektórzy chyba zapominają, że być kibicem Legii to nie znaczy koniecznie iść na Żyletę. Ogarnijcie się wreszcie.

praca, 23.04.2013 18:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Macie znajomych, to mogą wam nabyć bilet. Lepsza 16 od 13 albo 10.

wwo, 23.04.2013 18:51 - *.dynamic.chello.pl

Droga Redakcjo,dziękuję za takie szybkie info że za 2h będą sprzedawane bilety!!!!! Czy to takie trudne dać informację chociaż dzień wcześniej ?????

Redakcja (LL!): pretensje możesz mieć jedynie do klubu. My nie jesteśmy jasnowidzami, wcześniej nie sposób był uzyskać jakąkolwiek zwrotną informację z Łazienkowskiej.

żlb, 23.04.2013 19:00 - *.warszawa.mm.pl

żenada z tą sprzedażą online.Powinni być od razu w kasach jak kiedyś a nie polowanie na necie.Żyleta pełna-po meczu...

do czysta bródna prawda, 23.04.2013 19:01 - *.opera-mini.net

a kto Ci bronił kupić karnet? miałbyś dziś spokój i nie narzekał

wojtek, 23.04.2013 19:03 - *.47

panowie dopiero poszło 14 000 biletów, wiec wykupujcie nastepne sektory

basti, 23.04.2013 19:06 - *.play-internet.pl

Śmieszą mnie wasze komentarze:) Bez kitu, Andrzeje i Janusze kupili bilety na złość kumatym!!! HAHAHAHA :)

Basti, 23.04.2013 19:14 - *.play-internet.pl

A tak na marginesie, na wyjzd jest 10-razy ciężej dostać bilet bo otwartej sprzedaży właściwie nie ma :P

V RFH, 23.04.2013 19:15 - *.adsl.inetia.pl

Żyleta i ludzie z nią związani to byli na starym stadionie . Teraz jest trybuna północna i masa ludzi nie wiadomo skąd nie wiadomo po co ... chciałbym sezon w którym byli byśmy w okolicach 6-10 miejsca to było by widać ilu jest tych prawdziwych . (L)M'13/14

qemp, 23.04.2013 19:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

haha niektórzy nie mieli żadnych szans żeby dostać się na żyletę.Informacja o sprzedaży godzinkę przed rozpoczęciem.To jest chore...Jest coś takiego jak praca.Ostatnio bilet na zyletę kupiłem 4 dni przed meczem.Ten świat jest chory.Wierny pozostanie wiernym a po tym meczu większość na następny mecz nie przyjdzie.To nie jest płacz tylko rzeczywistość...

do dody, 23.04.2013 19:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Widać, że masz mózg swojej kochanej celebrytki...

kylo, 23.04.2013 19:21 - *.dynamic.chello.pl

Co pazie i andrzeje, dobry mecz to każdy chce iść. Nie pazie i andrzeje tylko kibice Legii, nasi w końcu, "bracia". Ważne żeby ci co rzadko bywają dawali z siebie maksa skoro już zdecydowali się iśc na żyletę. tyle.

MARIO, 23.04.2013 19:32 - *.adsl.inetia.pl

Pany polujcie, skaczcie po sektorach, my ekipą w 5 osób kupiliśmy bilety po 18 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jutro rano będzie baaaardzo dużo zwrotów też, czatujcie od 8

Do do czysta bródna prawda, 23.04.2013 19:34 - *.dynamic.chello.pl

Stwierdzam tylko fakt

kolodziej, 23.04.2013 19:42 - *.dynamic.chello.pl

Nie rozumiem tych lamentow na meczu z Pogonia bylo mowione ze dzis bedzie sprzedaz on-line , a jak sie nie udalo kupic na Zylete to przeciez sa inne trybuny ludzie tam nie gryza

borys, 23.04.2013 19:42 - *.dynamic.chello.pl

No co jest anulowało mi dwa razy bilet i już żadnego nie ma !!! co to za jajca

Pku, 23.04.2013 19:44 - *.dynamic.chello.pl

znów pazie wykupiły całą Żyletę i doping będzie jeszcze marniejszy niż na Pogoni...
źle się dzieje na Legii za dużo widać typiarek i długowłosych andrzejów stojących w młynie!

TYLKO WYJAZDY!

Hugon, 23.04.2013 19:49 - *.net-link.pl

Do PRACOHOLIK, słoiku po to tu przyjechałeś.

rdz, 23.04.2013 19:51 - *.warszawa.mm.pl

przynajmniej pośmiać się można z tych komentarzy :) jedni lamentują że nie ma biletów na Żyletę, a ci co je kupili to się z nich podśmiewają , dobre dobre

legion, 23.04.2013 19:52 - *.dynamic.chello.pl

nie wiem "bracia" po co ta napinka. Jesteśmy kibicami jednej drużyny, nie zachowujmy sie jak czarni z parku.

do wwo, 23.04.2013 19:53 - *.03.gwa.telkab.pl

No widze jaki Ty jestes kibic i chodzisz na mecze ... Hadaj mówił w SOBOTĘ ! NA MECZU Z POGONIĄ że zacznie się sprzedaż biletów ON-LINE

do qemp, 23.04.2013 19:55 - *.dynamic.chello.pl

Informacja godzinę przed rozpoczęciem sprzedaży??? hahahahahahahahahhahahahahahahha
Widać że nie byłeś na meczu z Pogonią! Albo jadłeś hot-doga
Hadaj ogłaszał że będą dziś w systemie (miały być o 13).
biedny jesteś!!! Mocny na klawiaturze!!!

WQRWIONY, 23.04.2013 20:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

OCZYWIŚCIE GIMBUSY I KIBICE SUKCESU WYKUPILY A NA RUCH TO MOŻNA BYŁO PRZEZ TYDZIEŃ WYBIERAĆ SOBIE MIEJSCE NA ŻYLECIE. TO JEST CHORE. MODA NA LEGIĘ I SZCZYLE COŚ USŁYSZAŁY, ŻE FAJNIE NA ŻYLECIE, ŻE TAKA MODA i MOŻNA MIEĆ SUPER FOCISZE I CHODZĄ TAKIE KAJTKI METR PIĘĆDZIESIĄT, A JAK LECI JAKAŚ PRZYŚPIEWKA TO ALBO SIĘ OPIERAJĄ O BARIERKI ALBO COŚ POD NOSEM MRUCZĄ, A POTEM NA FEJSIE TO TAKIE KOZACZKI BO NA ŻYTLECIE BYLI, PIS JOŁ.

MalcolmX, 23.04.2013 20:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ooo widze ze forum teraz nalezy do Januszkow ;) na meczu z Pogonia bylo info kiedy beda bilety w sprzedazy:) hehe janusze;) a co szkoda kasy na karnecik bylo:P LoL

Fred, 23.04.2013 20:22 - *.warszawa.vectranet.pl

wracam z pracy i co najwyżej mogę sobie loda kupić a nie bilet na Żyletę, ceny fajne, karneciarze za free ale że sprzedaż od 16.00 burzy miłe informacje, wszystkie.

Do wszystkich narzekajacych, 23.04.2013 20:25 - *.37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pikniku w sobotę w przerwie Hadaj mówił kiedy bedą bilety.

oooocean, 23.04.2013 20:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niektórz tutaj to mają teksty typu: "Większość co kupiła bilety to pazie, Janusze i Andrzeje z całej Polski co będą pierwszy raz na meczu"... Ludzie kibicują Legii w całej Polsce i nie każdy ma możliwość przyjazdu na wiecęj meczy w sezonie niż 1 2 lub 3 chociaż gdyby mieszkali bliżej chętnie na te mecze by się wybierali. Więc ludzie troche szacunku dla tych którzy kibcują temu samemu klubowi co Wy... Szacunek dla wszystkich Legionistów nie tylko tych których maja możliwość bycia na każdym meczu. Pozdro.

Bart, 23.04.2013 20:37 - *.dynamic.chello.pl

A co z biletami na Piasta?

wanaa, 23.04.2013 20:48 - *.dynamic.chello.pl

Ehhhh spóźniłem się z zakupem. Trochę chore, że zaczynanie sprzedaży jest w godzinach albo 13:00 albo 16:00 kiedy najwięcej gimbazy jest w sieci a ludzie, którzy pracują nie mają szans na kupno biletu na żyletę.

enek, 23.04.2013 21:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

CO MNIE OBCHODZĄ KIBICE LEGII Z POZA WARSZAWY? Od tego mają wschodnią, zachodnią i południową, a nie przyjeżdżają na swój pierwszy czy drugi mecz na Żyletę dla szpanu czy dowartościowania. To jest Legia WARSZAWA, a nie jakiś Kraków, Poznań czy Wadowice. W pierwszej kolejności bilety powinny być dla kibiców z Warszawy, którzy regularnie chodzą na Żyletę i są "ogarnięci". Co do karnetu to nie była głupia sprawa ale jak co jakiś czas mecz wypada w dniu pracy i wtedy nie mogę pójść i szkoda hajsu ;)

ZAŁOŻĘ SIĘ, ŻE ZA DOPING W FINALE OCENA NIE PRZEKROCZY 6 :)

olAF, 23.04.2013 21:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ja to jestem za tym aby bilety na Żyletę można bylo kupować tylko w kasach a info żeby się pojawiało ze dwa dni przed lub żeby grupy kibicowskie większośc sprzedawała OGARNIĘTYM a reszta do wolnej sprzedazy

L, 23.04.2013 21:13 - *.dynamic.mm.pl

1. Kupiłem oczywiście bilet na Żyletę.
2. Pomimo tego mam prośbę, niech klub, zarząd czy tam nie wiem kto nie zaczyna sprzedaży o godzinie 12-16 jak większość ludzi pracuje o tej porze.
3. Może jest jakiś sposób na to żeby dawać szansę kupna biletu osobom które regularnie chodzą lub chociaż jakiś lojalnościowy program wprowadzić ze zniżkami jak tam kiedyś było.
4. Faktycznie sporo jest ludzi którzy wykupują na Żyletę bilety ponieważ są najtańsze ( Ci ludzie jednak nie wkładają wszystkich sił w doping).
5. Było by jeszcze wiele pkt do wymiany ale nie będę zanudzał, jedyna prośba to DO ZARZĄDU, NIE WPROWADZAJCIE SPRZEDAŻY W GODZINACH PRACY BO FAKTYCZNIE CI KTÓRZY NIE MAJĄ DOSTĘPU DO NETU NIE DOSTANĄ BILETU.

adrianoo87, 23.04.2013 21:14 - *.adsl.inetia.pl

Jedzie ktoś z okolic kutna ?? Jedna osoba do zabrania

Prawdziwy Kibic z żylety, 23.04.2013 21:21 - *.dynamic.chello.pl

tacy z was prawdziwi kibice ? To czemu nie macie karnetu cwaniaki jak tak chodzicie na kazde mecze .

Ja mam karnet chodze zawsze i mam spokój
Płaczcie teraz jak szkoda było wam od razu wydać 150zł na sezon letni to teraz przepłacajcie na kazdy mecz

Pokój

do olaf, 23.04.2013 21:40 - *.dynamic.chello.pl

h.j wszystkich obchodzi co ty bys wolal. do wszystkich placzkow, przestsancie srac po gaciach i jazda na inne trybune

(L), 23.04.2013 21:48 - *.dynamic.chello.pl

Opanujcie sie co mecz jedno i to samo...dlaczego tak wcześnie..dlaczego juz jest pełna Żyleta..ze gimbusy ze to ze tamto...Ludzi kupcie sobie karnet i będziecie mieć spokój jak tak bardzo chcecie chodzić na mecze..Gdzie byliscie jak był mecz z Ruchem ???? w dupie wtedy mieliscie nasza Legie a teraz jak jest mecz dobry to trzeba troche pogadać sobie..jakoś przed ruchem nie było tekstów o gimbusach , ze za wcześnie itp Ogar ludzie..

wanaa, 23.04.2013 21:48 - *.dynamic.chello.pl

Ja nie kupuje karnetu, bo nie mam czasu jak kiedyś aby chodzić na każdy mecz i żyć non-stop życiem klubu. To już nie lata podstawówki i LO czy studiów, gdzie non-stop czytało się, oglądało wszystko co związane z futbolem i Legią. Czym człowiek starszy tym więcej obowiązków.

Arecki, 23.04.2013 21:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do enek co ci przeszkadzają KIBICE (L) z poza Warszawy,Warszawiaku z koziej dupy. Szacunek dla tych co jadą czasami setki km ,aby być na Łazienkowskiej 3 (sam mam w obie strony 220km).Pozdrowienia dla normalnych i do zobaczenia najpierw na Lechii Gdańsk!!!!!!!!!

do enek, 23.04.2013 22:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

kto cie spłodził ciulu jeden

kuba83, 23.04.2013 22:37 - *.warszawa.vectranet.pl

Śmiech... jak jest tylu tutaj "kumatych" bez biletu to zrobcie "Żyletę" na innej trybunie. Wszyscy będą szczęśliwi

legion, 23.04.2013 22:56 - *.dynamic.chello.pl

Bardzo fajnie, że się tak wszyscy spinaj,ą tylko dlaczego między swoimi? Ja nie mam karnetu, a jakoś nie mam problemu z biletami, wystarczy kilka złotych więcej. Żyleta to nie jest cały station, choć doping najlepszy, to nie każdy się nadaje. Często widać ludzi, kórzy nie wiedzą po co tam są, ale to nie jest powód, aby wszystkich, którzy kupisi bilety na żyletę traktować gorzej.

Pokój Bracia

do Hugon PRACOHOLIK , 23.04.2013 23:15 - *.dynamic.chello.pl

Hugo U NASZ WSZYSTKIE SĄ PRACOWITE ŁOJCE TAK NAM MÓWILI PRACUJ-TA NA MIASTOWEGO W KOSZYCZKU PRZYWIEZIONEGO TO PEWNIE I NA CIEBIE ???? PRAWDZIWKU NIE PRAW-DASZ ????

mieciel, 23.04.2013 23:18 - *.centertel.pl

enek baranie a ja z Poznania dojezdzam i mam karnet i co ???
kretyn z ciebie i kretynskie poglady glosisz dzieciaku !!!

frugo, 24.04.2013 00:46 - *.15-3.cable.virginmedia.com

do REDAKCJI czy będą dostępne jeszcze jakieś bilety na północną trybune w kasach 02.05.???

Do Wqurwiony, 24.04.2013 01:00 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

To że nie udało Ci się kupic biletu nie musi byc powodem żebyś wylewał wzy bo i tak ci nikt nie współczuje :)

do:enek,, 24.04.2013 01:39 - *.warszawa.vectranet.pl

Jak bys był durniu ogarniety to byś miał bilet... i tyle w temacie

do enek, 24.04.2013 03:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ten wpis to musi być prowokacja, żaden normalny Legionista nie napisałby/powiedział takiej rzeczy, inaczej nie umiem sobie tego wytłumaczyć
człeku(bo na inny zwrot po tej wypowiedzi nie zasługujesz) mam do Warszawy kilkaset kilometrów, wiesz ile kosztuje taki JEDEN wyjazd na mecz? Odpowiem: kilkaset złotych, bardzo mało, nawet jeśli ktoś nie pracuje, a jedzie szmat drogi by przez 1,5 minuty usłyszeć "Sen o Warszawie" a później hymn "Mistrzem Polski..." nie uważasz?(to jest ironia, napiszę dla bezpieczeństwa, bo pewnie ktoś nie zrozumie). Śledzę wydarzenia w klubie od podstawówki, to był, jest i będzie zawsze mój pierwszy i jedyny klub, patrzę co dzieje się na "Legionistach", oglądam filmiki z dopingu i opraw Mordeczek, nawet z treningów i czuję się jakbym tam był, jak przyjeżdżam do domu to znajomi mi mówią, że jestem przepity słysząc mój głos, a to przecież magia Ży(L)ety i tego dopingu! Na meczu przyjaźni byłem i śpiewałem z całych sił, na mojej trybunie piknik, ludzie robią fotki, nawet upominałem ich żeby darli japy, a sytuacja, która najbardziej mnie wkurzyła: jechałem wiele godzin żeby zaśpiewać krótki "Sen o Warszawie" a później hymn Legiunii, a tu podczas śpiewania najpiękniejszych pieśni sławiących nasz k(L)ub jakaś baba zaczyna robić awanturę, że to jej miejsce, nosz cholera nie ma to jak świetne wyczucie sytuacji, następnym razem pójdą liście, jestem za równouprawnieniem w takich chwilach.
Ja rzadko kiedy jestem na meczu, ale jak już jestem to daję z siebie wszystko, szkoda, że nie mogłem tańczyć razem z fanatycznymi Mordami na Żylecie, a próba przedostania się do niej skończyła się tragicznie, ale nie narzekam! Szkoda tylko, że nie robią tam jakiejś selekcji, bo niektórzy ostro lecą w kulki i nie śpiewają, mruczą coś i/lub szpanują, że są na "Żylecie", ktoś powinien coś z tym zrobić(Stowarzyszenie lub inne osoby odpowiedzialne).

p.s. i jeszcze raz do enka: to przecież dobrze, że ludzie jeżdżą na Legię z całej Polski i innych krajów! Wiesz, że życzliwość, otwartość i chęć pomocy dla "Legionistów z różnych zakątków świata" może skutkować tym, że takiemu się spodoba i będzie nadal jeździł, później coraz częściej i częściej, zarazi fanatyzmem znajomych, którzy zaczną jeździć razem z nim, a po kilku latach może przerodzić się to w wielki i liczący się fanclub?

pozdrawiam i do zobaczenia w czerwcu na Starówce!

już bez jaj, 24.04.2013 08:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Też pracuje i jakoś nie mam problemu by kolejny mecz z rzędu mieć bilet. Nr kk i 4 pierwsze PESEL koledze, który może dokonać zakupu i już.

kibol, 24.04.2013 08:59 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Śląsk nie dostanie 3 tys bo w sprzedaży są na 220 223 itd obawiam się czy my dostaniemy te 3 tys...

zbyszek, 24.04.2013 09:09 - *.static.chello.pl

czemu jojczycie o biletach Hadaj nawijał przed, w przerwie i po meczu. A co do Żylety to 20 lat wstecz Żyletą był jeden, środkowy sektor na starym stadionie. Z biegiem czasu rozrosła się nam do całej trybuny bo takie było zapotrzebowanie. Tak i teraz boki już zaczynają nieźle dopingować. Po prostu trybuna ma tyle ile ma a zapotrzebowanie jest większe. Kup sobie jeden z drugim na sektory obok i już. A co do tego czy komuś się należy czy nie to myślę że to jest każdego indywidualna sprawa na jakie miejsce na stadionie kupuje i tak ma obowiązek zdzierać gardło. Jeżeli ktoś pakuje się przed gniazdowego i nie śpiewa to może dostać w łepetynę , jak usiądzie wśród Januszy to kto wie może też dostać od wąsatego bo po jaką cholerę przychodzi i siedzi jak ta pipa... nie wiem co jest lepsze dla takiego lamusa ale nie ma miejsca dla takich patafianów na estadio... tępić, tępić i na głos komentować pajacy (fotki i lans) bo jest ich coraz więcej i wkrótce opanują cały stadion.

Marcin77, 24.04.2013 09:16 - *.dolsat.pl

Bo na ŻYLETĘ zawsze można liczyć!!!BRAWO:))

ptl, 24.04.2013 11:01 - *.adsl.inetia.pl

do enek, 24.04.2013 03:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ten wpis to musi być prowokacja, żaden normalny Legionista nie napisałby/powiedział takiej rzeczy, inaczej nie umiem sobie tego wytłumaczyć

STARUCH KIEDYS TEZ NA MECZU WYJAZDOWYM OKRESLIL KIBICOW Z POZA WAWY KIBICAMI 2 KATEGORII

adi, 24.04.2013 11:18 - *.grojec.vectranet.pl

DO REDAKCJI !!!!!!!!!!!!CZY BILETY BĘDĄ DOSTĘPNE ON-LINE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(L), 24.04.2013 11:42 - *.dynamic.chello.pl

Ja nie mam karnetu a byłem na wszystkich meczach Legii można ? można trzeba sie tylko postarać ;) i nie czekać na ostatnią chwile a jak nie mozna kupić samemu to poprosić rodzinę bądź kumpli i sie ma ;)

do ptl, 24.04.2013 12:14 - *.vanco.co.uk

Przecież Legia to klub warszawski, więc co złego powiedział Staruch ? Napisz proszę. Może powiesz mi, że pomysł Starucha przed jego aresztowaniem, aby Żylete podzielić na dzielnicę WARSZAWY to też zły pomysł ?

Daro, 24.04.2013 13:06 - *.ip.netia.com.pl

mi udało się 3 szt. kupić przed 17 wczoraj. Gdyby Ci kumaci narzekający na podbieranie biletów przez Januszy (bo szkoła, praca, dziewczyna itp. i nie ma kiedy kupić) byli kumaci tak jak napinają się w necie, to prostym sposobem poprosili by kogoś ze znajomych, rodzinę itp. o zakup biletu. Ja myślę, że bez biletów jednak niekumaci zostali ;-)

do \"do ptl\", 24.04.2013 13:15 - *.polkomtel.com.pl

tak, to zły pomysł, jedno miasto jeden klub jeden stadion, chyba że myslisz inaczej - zapraszam na lobotomie.

do do ptl, 24.04.2013 13:32 - *.adsl.inetia.pl

Świetny pomysł, tylko co wtedy ze Staruchem, przecież on jest z Ząbek a nie Warszawy.

do adi, 24.04.2013 13:41 - *.adsl.inetia.pl

Przecież on-line sprzedaż jest od wczoraj ...

do enek, 24.04.2013 14:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

wypad na k6 konfidencie!

Legia, 24.04.2013 17:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl

111 na bialo !!!!!! Rozszerzamy Zylete!!!!

person, 24.04.2013 18:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

myślałem że ffinał PP to będzie gorący temat pod względem kibicowskim,a tu szału niema aby obejrzeć finał

do person, 25.04.2013 07:27 - *.dynamic.chello.pl

po szaleństwie i poblokowanych serverach pierwszego dnia może faktycznie teraz jest spokojniej ale mimo wszystko każdej godziny regularnie schodzi 100-120 biletów. licznik aktualizuje się w 5 minucie każdej godziny kto nie wierzy moze sam zaobserwować jak schodzą. o komplet jestem spokojny bo nawet silvera obnizyli na 300 zł. mysle że przy tym tempie w dniu meczu juz nie będzie biletów. W końcu to finał a ten puchar do Legii należy!!!!!

lucek, 25.04.2013 11:54 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl

Od kiedy bilety na Lechie_

lucek, 25.04.2013 15:19 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl

Redakcja też nie wie od kiedy będą w sprzedaży bilety na Lechię?

rbl, 25.04.2013 16:07 - *.ip.netia.com.pl

jeżeli Legia przegra pierwszy mecz, połowa biletów zostanie zwrócona

dexter morgan, 25.04.2013 16:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ceny z dupy ,znowu bedze max 20tysi zamiast 33 :p żal,na slask najdrozsze sa za 5 dych

person, 25.04.2013 18:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

czy karnety na finał Pucharu Polski są brane pod uwagę,czy trzeba nabyć bilet

(L), 26.04.2013 00:54 - *.dynamic.chello.pl

Nie wiem kto pisał te 2 ostatnie komentarze ale jabym złapał takiego...nie wkurzajcie ludzi...temu znów cena biletów nie pasuje a drugi nie umie czytać od 2 dni jest napisane...jak ci nie pasują bilety to wypier...aj do czarnych tam są tanie..Kibice Wielcy się znaleźli..Pozdro dla Normalnych.

do person, 26.04.2013 07:03 - *.opera-mini.net

a przeczytać to co jest na górze to nie łaska? jak byk stoi,źe karnety obowiązują.

bloczek92, 26.04.2013 23:03 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Witam. Jakby Ktoś planował zwrócić bilet na Żyletę to bardzo proszę o kontakt na maila: bloczek92@o2.pl. Bardzo mi na tym zależy. Pozdrawiam (L)

bb, 26.04.2013 23:59 - *.198

odkupię bilet na żyletę. blazej-wwa@wp.pl

rychuzklanu, 27.04.2013 12:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do (L)- nie sap Januszu ;)) jak rzuca bilet po 200 to tez pojdziesz? chodzi o frekwencje ,a nie zeby chodzilo 15 tys na stadion 33, zenada.W normalnych ligach co 2 tyg masz po 60 tys na meczu,w Anglii bilety nie kosztuja 200 gbp tylko 40-50.

byWoLski, 27.04.2013 13:03 - *.dynamic.chello.pl

http://www.youtube.com/watch?v=Wqu-o3HHbyA

kibic, 28.04.2013 01:27 - *.dynamic.chello.pl

Witam,
Przed chwilą dokonałem zwrotu biletu na sektor 107-miejsce 15.Ktoś ma szansę kupienia. Ja niestety musiałem zrezygnować:/...

(L), 28.04.2013 20:58 - *.dynamic.chello.pl

Poszedłbym ;) A januszem to mozesz nazywać kolegow ;) Ludzi sie nie zna to sie mowi co chce ;) Dzieki mnie i dzieki wielu innych chłopakow ty mozesz tak zajebiscie bawić sie na meczach wiec nie wyjezdzaj mi tu z januszem ;)

kibic do kibica, 28.04.2013 22:05 - *.free.aero2.net.pl

odkupię bilet na żyletę 517 477 542

c., 28.04.2013 22:07 - *.warszawa.vectranet.pl

jeżeli Legia wygra we Wrocławiu pierwszy mecz to mysle ze bedzie grubo powyzej 20tys.

karwan, 29.04.2013 09:48 - *.play-internet.pl

BIlet na żyletę odkupię, pilne

ziomek, 29.04.2013 20:47 - *.71-64-87.adsl-dyn.isp.belgacom.be

Mam pytanko ! Czy wybiera się ktoś na finał Pucharu Polski z okolic Chojnic ? Generalnie chodzi mi tutaj o ekipe ze Szczecinka ! Chciałbym jechać, ale samemu nudno, przyłączyłbym się do jakiegoś składu ! Pozdrawiam.

Przekręt z biletami, 30.04.2013 10:33 - *.dynamic.chello.pl

Z tym licznikiem i liczbą sprzedanych biletów na finał to jakiś przekręt. wskazuje ze poszło ledwo ponad 19 tysiecy a w systemie on line włącznie z sektorem rodzinnym na wszystkie trybuny zostało 4850 biletów. noto nawet dodajac silvery loże i sektro gosci niedaje to 31 tysiecy pojemnosci. jest jakis przewał. nie wiem komu na tym mogło by zależeć. zostalo:
Deyny - 1951
rodzinny 241
Brychczego - 757
dawna kryta - 1902
Razem pozostało 4851 biletów a licznik wskazuje 19144. wszyscy znamy pojemnosc naszego obiektu.

elo melo, 30.04.2013 16:23 - *.centertel.pl

odkupię bilet na ŻYLETĘ 502 819 319

do elop melo, 30.04.2013 19:19 - *.dynamic.chello.pl

kup se na lechie gdzie na Żylete jest od groma pikniku. kazdy głupi wie ze niemozna odkupić biletu na Żylete od nikogo

!!!, 01.05.2013 11:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ZAPEŁNIAĆ SEKTORY KTÓRE SĄ BLISKO ŻYLETY - MÓWIĘ O 104 I 111 !!!

ANDRZEJ, 01.05.2013 17:20 - *.adsl.inetia.pl

NIE CHCE KRAKAĆ ALE PUCHAR ZDOBĘDZIE ŚLĄSK A MISTRZA LECH NIE MA SIĘ ŁUDZIĆ...

bb, 01.05.2013 18:46 - *.155

nie kracz andrzejku bo wali ci z gęby

oco kaman z tym licznikiem?, 02.05.2013 10:37 - *.dynamic.chello.pl

czy ktoś wie po jakiego ten licznik na głównej? pokazuje ze zeszło 22 tysiące biletów a w sprzedaży zostało tylko 4200 to gdzie reszta miejsc sie podziała???? zginęło gdzies 5 tysiecy biletów

roki, 02.05.2013 22:51 - *.centertel.pl

No to super 2-0 we Wrocławiu a więc komplet się szykuje

(L), 02.05.2013 23:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Śląsk dostanie niby 1700, więc bufory się zwiększą sporo

adek, 02.05.2013 23:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

o co kaman, bardzo możliwe że licznik nie ma danych na temat sektorów buforowych i vipowskich

person, 03.05.2013 10:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

PUCHAR JEST NASZ LALALALAL BRAVO

((L)), 03.05.2013 12:30 - *.03.gwa.telkab.pl

Jezeli ktos chce zwrócić bilet PROSZĘ o niezwłoczny kontakt na e-maila kraja111@gmail.com BILET SIE NIE ZMARNUJE !

Bracia i Siostry (L), 03.05.2013 16:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

mam wie(L)ką prośbę jak by ktoś z Was z jakiś powodów niestety nie mógł pójść na mecz i dokonywał by zwrotu to błagam o maila :D legialegia@o2.pl ----- puchar jest nasz!!!!

do redakcji - KOMAR, 03.05.2013 17:05 - *.dynamic.chello.pl

to ile jeszcze biletów zostało i gdzie

person, 03.05.2013 20:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

będzie feta i komplet ludzi na finale.JEDNO MIASTO JEDEN KLUB

STAN BILETÓW, 03.05.2013 22:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

STAN BILETÓW:
Godzina rozpoczęcia liczenia: 21:57
Godzina zakończenia liczenia: 22:34

Brak danych dotyczących sektorów rodzinnych, vipowskich i sektora gości.

112 - 150
113 - 183
114 - 240
115 - 285
119 - 149
120 - 175
123 - 371
200 - 409
201 - 126
203P - 1
212 - 6
213 - 227
213 - 118
215 - 39
223 - 106
224 - 224
225 - 231
226 - 52
227 - 11

Biletów na daną trybunę:
Północna - 0
Wschodnia - 1248
Południowa - 324
Zachodnia - 1531

W sumie zostało: 3103 biletów

do stan biletów, 04.05.2013 06:30 - *.dynamic.chello.pl

na rodzinny zostało 51 biletów na pozostałe tak jak policzyłeś około 3100 a licznik wskazuje że jest sprzedanych 23700 to po dodaniu tych co zostały daje to 26850 miejsc. Wygląda na to że ten licznik nie liczy silvera golda i lóż bo przecież sektor buforowy został na ten mecz powiększony tylko nieznacznie na sektorach 123 i 223 łącznie o jakieś 200 miejsc więcej. Lipa z tym licznikiem i tyle. Na wszystkich poprzednich meczach zawyżał i to mocno nawet i o 5 tysięcy była różnica a tym razem zaniża o dobre 2-3 tysiące. Ciekawe ile będzie wskazywał jak w systemie online nie będzie już ani jednego wolnego miejsca.

STAN BILETÓW, 04.05.2013 19:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

STAN BILETÓW:
Godzina rozpoczęcia liczenia: 19:20
Godzina zakończenia liczenia: 19:48

Brak danych dotyczących sektorów rodzinnych, vipowskich i sektora gości.

112 - 107
113 - 166
114 - 218
115 - 244
119 - 23
120 - 144
123 - 343
200 - 401
201 - 64
203P - 1
213 - 208
214 - 92
215 - 3
223 - 106
224 - 201
225 - 230
226 - 52
227 - 11

Biletów na daną trybunę:
Północna - 0
Wschodnia - 1038
Południowa - 167
Zachodnia - 1409

W sumie zostało: 2614 biletów (sprzedano dzisiaj 489 biletów)

Kolejny raport za 24h

@Redakcja
Dzięki za wstawienie newsa na face'a ;)

person, 05.05.2013 08:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

po dzisiejszym meczu nad Lechią można śmiało spodziewać się kompletu publiczności

Spencer, 05.05.2013 11:07 - *.dynamic.chello.pl

Bilet jest...

uwielbiam ją, a ona tańczy dla mnie

Ukochana Legia

STAN BILETÓW, 05.05.2013 19:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

STAN BILETÓW:
Godzina rozpoczęcia liczenia: 18:43
Godzina zakończenia liczenia: 19:06

Brak danych dotyczących sektorów rodzinnych, vipowskich i sektora gości.

112 - 55
113 - 150
114 - 200
115 - 191
120 - 27
123 - 305
200 - 391
201 - 2
203P - 1
213 - 189
214 - 43
223 - 106
224 - 169
225 - 226
226 - 50
227 - 11

Biletów na daną trybunę:
Północna - 0
Wschodnia - 878
Południowa - 27
Zachodnia - 1261

W sumie zostało: 2166 biletów (sprzedano dzisiaj 448 biletów)

Kolejny raport za 24h

((L)), 05.05.2013 19:31 - *.03.gwa.telkab.pl

Na Żylete były pojedyncze zwroty ! SZUKAĆ SZUKAĆ !

xxx, 05.05.2013 20:10 - *.dynamic.chello.pl

można przed meczem zwrócić/przesłać bilet z jednej na 2 kartę?

(L), 05.05.2013 22:45 - *.dynamic.chello.pl

Wschodnia- 728
Południowa- 1
Zachodnia- 1162

w sumie: 1891

kibic, 05.05.2013 22:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

na Lechie licznik pokazywał prawie 20 tys a było na meczu niecałe 16 tys,ciekawe jak będzie ze Sląskiem

adek, 05.05.2013 23:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brak biletów na Południową ;)

tommi, 06.05.2013 08:48 - *.105

ten licznik to jakas parodia. zostało 1700 biletów na finał a ten licznik pokazuje 25 tysiecy. a pojemnosc naszego stadionu to ponad 31 tysiecy. natomiast na lige zawyza o kilka tysiecy. przed lechią wskazywał 20 tysięcy a było 15750. niewierze ze 4 tysiące ludzi olewa co mecz Legię i nie idzie na mecz. powinni wyłączyc ten licznik bo tylko wku...wia

boruc, 06.05.2013 11:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do redakcji istnieje mozliwosc przebukowania biletu??

Redakcja (LL!): Nie. Możesz jedynie zwrócić bilet do klubu.

boruc, 06.05.2013 11:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do redakcji: a jezeli ma karnet a na nim ma bilet na PP to tez moze zwrocic i wtedy moge go kupic??

Redakcja (LL!): Nie, poszczególnych "biletów" z karnetu nie można "zwracać". Nie można również użyczyć karnetu innej osobie.

rico, 06.05.2013 12:25 - *.jmdi.pl

mam pytanie ile kosztował bilet na żyletę na finał pucharu polski normalny i dla kobiety????????

młody, 06.05.2013 15:43 - *.equant.com

czy wiadomo od kiedy w sprzedaży bilety na lecha ???
na PP mam na 119 - do zobaczenia na meczu

mikio123, 06.05.2013 16:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ma ktoś dokładną liczbę pozostałych jeszcze biletów?

mikio123, 06.05.2013 16:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

1157 biletów zostało, nie licząc vipów i rodzinnych

gve, 06.05.2013 17:33 - *.warszawa.vectranet.pl

dolne sektory - 632
górne sektory - 336

ZOSTAŁO - 968 BILETÓW

stan biletów na 18:00, 06.05.2013 18:00 - *.dynamic.chello.pl

Deyny:
113 - 99
114 - 135
115 - 11
212 - 22
213 - 98
214 - 1
dawna kryta:
123 - 140
200 - 212
223 - 35
224 - 3
225 - 130
226 - 25
227 - 5
Razem 916 dostępnych biletów

20:44, 06.05.2013 20:44 - *.dynamic.chello.pl

Wg moich wyliczeń wynika, że na godzinę 20:44 zostały 603 bilety w sprzedaży.

STAN BILETÓW, 06.05.2013 21:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Godzina rozpoczęcia liczenia: 20:45
Godzina zakończenia liczenia: 20:55

Brak danych dotyczących sektorów rodzinnych, vipowskich i sektora gości.

113 - 76
114 - 104
123 - 56
200 - 162
203P - 1
213 - 78
223 - 14
225 - 49
226 - 21
227 - 3

Biletów na daną trybunę:
Północna - 0
Wschodnia - 258
Południowa - 0
Zachodnia - 306

W sumie zostało: 564 biletów (sprzedano dzisiaj 1602 biletów)

Kolejnego raportu robić sensu nie ma bo 100%, że wszystko jutro zejdzie :)

PRAGA (L), 06.05.2013 21:13 - *.11

BĘDZIEMY - NASZYM CELEM JEST ZAPEŁNIENIE TRYBUN NA MAKSA... NIE NAPINAJCIE SIĘ TYLKO NA KUCHENKORZA, POKAŻCIE CHOĆ RAZ SWOJĄ SIŁĘ .. STARA PRAGA ZAWSZE Z LEGIĄ

lucek, 06.05.2013 21:46 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl

Sektory rodzinne: jedna sztuka na 218!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.