Piotr Nawrot kontra Daniel Goldammer - fot. Hagi

Koszykówka: MCKiS Jaworzno 73-66 Legia. Bez awansu...

W rozegranym dziś w Jaworznie decydującym spotkaniu finałowym play-off o awans do I ligi koszykarze Legii po zaciętej walce przegrali z MCKiS Jaworzno 73-66. Wyniki poszczególnych kwart: 22-12, 11-18, 14-14, 26-22. Tym samym nie wywalczyli awansu do wyższej klasy rozgrywkowej, przegrywając rywalizację 1-2. Więcej informacji, zdjęcia, filmy i wypowiedzi w dziale Koszykówka.

Fotoreportaż z meczu - 20 zdjęć Gacka

Legioniści na południe Polski wyjechali po piątkowym treningu. Nasz zespół, prowadzony przez Piotra Bakuna i Roberta Chabelskiego, nocował w Będzinie, a przed południem trenował w Dąbrowie Górniczej. Spotkanie w Jaworznie było ostatnim meczem naszej drużyny w obecnych rozgrywkach. Przypomnijmy, że Legia była beniaminkiem II ligi - w kwietniu 2012 roku wywalczyła awans z III ligi, po trzydniowym turnieju finałowym na Bemowie. Początek sezonu 2013/14 w drugiej połowie września.