ME: Legia 2-0 Jagiellonia Białystok

Młoda Legia pokonała Jagiellonię Białystok 2-0 w 26. kolejce Młodej Ekstraklasy. Spotkanie rozstrzygnęło się już w pierwszych minutach. W 3. minucie po dośrodkowaniu Michała Bajdura piłkę do własnej bramki skierował Michał Pawlik, a trzy minuty później arbiter podyktował jedenastkę za zagranie ręką. Rzut karny wykorzystał Przemysław Mizgała. Zdjęcia z meczu - 20 zdjęć

Legioniści mieli zdecydowanie więcej sytuacji na podwyższenie prowadzenia, ale bardzo dobrze między słupkami spisywał się golkiper z Białegostoku. W ostatnich minutach drugą żółtą kartkę za przeszkadzanie bramkarzowi w wybiciu piłki otrzymał Długołęcki.

W środę o 17:30 legioniści zmierzą się w Popowie z Lechem Poznań.

Legia Warszawa 2-0 (2-0) Jagiellonia Białystok
1-0 - 3' Michał Pawlik (samobójcza)
2-0 - 6' Przemysław Mizgała (karny)

Strzały: 13 (8 celnych) - 2 (1 celny)

Legia: Berezowski - Żebrowski, M. Grudniewski, Bogusławski, P. Wolski - Bajdur (83' Misiak), Długołęcki, Gąsior (62' Śmigielski), Mikita (78' Prusinowski), Mizgała - Arak (46' Zawal)

Jagiellonia: Drągowski - Waszkiewicz, Porębski, Pawlik, Hanzel (63' Jastrzębski) - Obyrtacz (46' Błoński), Kosiński, Malinowski, Kossyk, Zawadzki - Fidziukiewicz

żółta kartka: M. Grudniewski, Długołęcki (Legia) - Waszkiewicz, Hanzel, Porębski (Jagiellonia)
czerwona: Długołęcki (Legia, 87' druga żółta)