Statystyki meczu w Nowej Soli

Legia w meczu z SKM-em zagrała słabo i można powiedzieć, że przegrała na własne życzenie. Nasz zespół prowadził przez 5 minut i 18 sekund, a prowadzenie zmieniało się 16. krotnie. Żadna z drużyn nie potrafiła odskoczyć, w trakcie całego meczu, na więcej niż 6 punktów.

Nasz zespół wygrał walkę na deskach (45-38), ale zanotował więcej strat (19, wobec 17 rywali). Skuteczność obu drużyn była słaba. Legioniści trafili tylko 21 z 64 rzutów z gry, w tym 4 na 14 za 3. Najlepiej pod tym względem wypadł Damian Zapert (6/11) i Mikołaj Motel (5/10). Najwięcej zbiórek zaliczył Zapert (8), który dołożył także jeden blok. Cztery bloki zanotował natomiast Damian Cechniak.

Punkty w 5-minutowych przedziałach: 9-6, 16-14, 24-24, 33-32, 36-38, 46-47, 54-52, 60-59
Punkty po stratach: 15-11
Punkty spod kosza: 34-26
Punkty drugiej szansy: 6-13
Punkty po szybkim ataku: 17-7
Punkty zmienników: 12-27

Najwyższe prowadzenie: 6-4
Najwyższa seria punktowa: 8-0 (24-20) ; 8-0 (16-20)