Młodzież: mecze niedzielne

Redakcja, źródło: legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Wszystkie drużyny Legii wygrał swoje niedzielne mecze. Juniorzy starsi pokonali 3-1 Jagiellonię i awansowali na 2. miejsce w tabeli CLJ. Juniorzy młodsi nie dali szans Świtowi, wygrywając aż 8-1. Legia 98 po dobrej I połowie prowadziła 3-0 na boisku Sarmaty, ale po przerwie ambitni gospodarze odrobili większość strat, zdobywając dwa gole.

CLJ: Legia 95/6 3-1 (2-0) Jagiellonia Białystok 95/6/7 Zdjęcia z meczu
1-0 15 min. Konrad Budek (głową, as. Piotr Szostak z rzutu wolnego)
2-0 21 min. Michał Suchanek (as. Daniel Mlonek)
3-0 65 min. Michał Suchanek (as. Sylwester Szymański z rzutu rożnego)
3-1 66 min. Emil Oskar Łupiński (as. Łukasz Zińczuk z rzutu wolnego)

Strzały (celne): Legia 14 (7) - Jagiellonia 7 (6)

Legia: Haluch Ż - Szostak, Najemski, Budek (55' Basiuk), Rakowski Ż (76' Baranowski) - Szymański (68' Szczepański), Makowski (Kpt), Mlonek, Parobczyk (71' Babiarz), Rosiński - Suchanek oraz ng: Siedlecki, Marczuk, Wilimowski

Legia 97 8-1 (4-0) Świt Nowy Dwór Maz. 97 Zdjęcia z meczu
1-0 5 min. Filip Karbowy (as. Mateusz Wieteska)