III liga: Legia II 1-1 Pogoń Grodzisk Maz.

źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W ostatnim meczu sezonu III ligi łódzko-mazowieckiej piłkarze rezerw Legii zremisowali w Sulejówku z Pogonią Grodzisk Maz. 1-1. Bramka dla zespołu z Warszawy padła już w 8. minucie, a strzelił ją Norbert Misiak. Goście wyrównali w 74. minucie. Rezerwy Legii zakończyły sezon na 3. miejscu.

Bramki: Norbert Misiak 8' - Marcin Gregorowicz 75'

Skład Legii II: 1. Mikołaj Smyłek - 24. Łukasz Turzyniecki, 5. Cezary Michalak, 13. Konrad Budek (26' Rafał Parobczyk), 3. Kamil Rozmus - 7. Norbert Misiak (65' 30. Konrad Michalak), 29. Filip Karbowy (75' 14. Mateusz Janusiewicz), 8. Bartłomiej Kalinkowski, 6. Kamil Kurowski, 11. Łukasz Moneta - 16. Michał Bajdur