Cosa Nostra z Pucharem Fanów 2014 - fot. Paweł Maul

Puchar Fanów 2014 w w rękach Cosa Nostry

Liga Fanów - Wiadomość archiwalna

W minioną niedzielę zakończyła się już druga edycja Pucharu Fanów, w której udział wzięło 20 drużyn podzielonych na 4 grupy. Organizatorzy Ligi Fanów już nas do tego przyzwyczaili, że ich turnieje stoją na wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym.

W fazie pucharowej, gdzie drużyna odpadała po jednym przegranym meczu, turniej był coraz ciekawszy a emocje i napięcie rosły z minuty na minutę. Zwycięzcą okazała się ekipa Cosa Nostry, która rozgrywała tego dnia bardzo dobre zawody i była bezkonkurencyjna dla pozostałych ekip. W wielkim finale, po zaciętym i porywającym pojedynku, pokonali ekipę Niespodzianka Marki 3-1, rewanżując im się za porażkę w grupie.
Trzecie miejsce zajęła drużyna FC Natolin zwyciężając ALPAN 8-3.

Niespodzianka Marki - fot. Paweł Maul

FC Natolin - fot. Paweł Maul

Najlepszym bramkarzem został wybrany golkiper drużyny THC Opacz Konstancin Marcin Kujawski, najlepszym strzelcem turnieju został Zbigniew Obłuski z drużyny FC Natolin, a najlepszym zawodnikiem turnieju został Damian Borowski z ekipy Cosa Nostra.

Po zakończonym turnieju uczestnicy otrzymali statuetki za osiągnięcia indywidualne, puchary dla trzech najlepszych drużyn i oczywiście nagrody. Zwycięzca otrzymali nagrodę główną w wysokości 2500 PLN w gotówce, a finalista – Niespodzianka Marki, talon na 1000 PLN do wykorzystania w sklepie ZINA. Trzecia ekipa turnieju – FC Natolin, otrzymała vouchery do wykorzystania w kompleksie multimedialnym Hulakula o wartości 800 PLN.

Puchar Fair Play trafił w ręce drużyny PWW/CEDC Dream Team II za ogromny wkład w budowanie klimatu turnieju oraz reprezentowanie i kultywowanie najważniejszych wartości piłkarskich.

Już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy do kolejnej edycji tego prestiżowego turnieju piłkarskiego, jak również do rozgrywek Ligi Fanów, które startuję w połowie września.

Wszelkie zdjęcia, statystyki, wyniki grupowe i finałowe zostały zamieszczone na naszej oficjalnej stronie internetowej rozgrywek www.ligafanow.pl