Michał Kopczyński - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bilans legionistów

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Miniony weekend nie był zbyt udany dla wypożyczonych legionistów. Jedynie Michał Kopczyński i Łukasz Moneta z Wigier Suwałki oraz Rafał Parobczyk (Siarka) mogli się cieszyć ze zwycięstwa. Pozostałe drużyny notowały głównie porażki. Do składu Sarpsborga powrócił Henrik Ojamaa, który pauzował ostatnio z powodu czerwonej kartki.

I liga
Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) - od 46. minuty w przegranym 0-2 meczu z Zagłębiem Lubin
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Zagłębiem Lubin. Ukarany żółtą kartką.
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Zagłębiem Lubin
Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) - od 75. minuty w przegranym 0-2 meczu z Zagłębiem Lubin

Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Arką Gdynia
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) - do 73. minuty w wygranym 1-0 meczu z Arką Gdynia. Ukarany żółtą kartką.

Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Wigrami Suwałki
Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) - od 73. minuty w przegranym 1-2 meczu z GKS Katowice
Jan Grzesik (Pogoń Siedlce) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) - nie grał w przegranym 1-2 meczu ze Stomilem Olsztyn

II liga
Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - do 83. minuty w zremisowanym 1-1 meczu ze Stalą Stalowa Wola
Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu ze Stalą Stalowa Wola
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu ze Stalą Stalowa Wola

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - od 88. minuty w przegranym 1-2 meczu z Rozwojem Katowice
Mikołaj Smyłek (Legionovia Legionowo) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Rozwojem Katowice
Marcin Stromecki (Legionovia Legionowo) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Rozwojem Katowice

Rafał Parobczyk (Siarka Tarnobrzeg) - od 64. minuty w wygranym 3-2 meczu z Puszczą Niepołomice
Bartosz Żurek (Znicz Pruszków) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Wisłą Puławy

III liga
Sebastian Szerszeń (OKS Otwock) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Pilicą Białobrzegi

Tippeligaen
Henrik Ojamaa (Sarpsborg) - do 65. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Strømsgodset