RKS Ursus Warszawa - Legia Warszawa - fot. Raffi / Legionisci.com

III liga: RKS Ursus 3-0 Legia II Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zakończyła się świetna passa rezerw Legii Warszawa. W meczu 16. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej drużyna Krzysztofa Dębka przegrała na wyjeździe z Ursusem 0-3. Gospodarze objęli prowadzenie w 15. minucie po skutecznie wykonanej jedenastce przez Arkadiusza Ciacha. W końcówce pierwszej odsłony Ciach podwyższył na 2-0. Drugą połowę legioniści zaczęli dynamicznie i stworzyli sobie trzy dogodne sytuacje, ale w 63. minucie Mateusz Zawal zaliczył samobójcze trafienie przy próbie zablokowania piłki.

W sobotę o godzinie 11 w Nowym Dworze Mazowieckim w ostatniej tegorocznej kolejce ligowej rezerwy Legii zmierzą się z Polonią Warszawa.

III liga: RKS Ursus 3-0 (2-0) Legia II Warszawa
1-0 - 15' Arkadiusz Ciach (karny)
2-0 - 42' Arkadiusz Ciach
3-0 - 63' Mateusz Zawal (samob., as. Arkadiusz Ciach)

Legia II Warszawa: Szumski – Szrek, Zawal, Kochański, Rakowski – Żyro (68' Michalak), Kopczyński, Małachowski (46' Karbowy), Trąbka (46' Szczepański) – Galić (46' Suchanek) – Piech

żółte kartki: Ambrozik, Radomski (Ursus) - Karbowy (Legia)