Drugi trening wokalny na sobotnim meczu kosza

Sekcyjni Fanatycy zapowiadają drugi trening wokalny przy okazji sobotniego meczu koszykarzy Legii w hali na Bemowie. Podczas spotkania naszej drużyny ćwiczone będą m.in. trzy pieśni - "Najwspanialszy klub na świecie", "Posłuchajcie bracia opowieści mej" oraz "Legio Warszawa, ma Legio Warszawa...".

"W najbliższą sobotę o godzinie 18:00 nasi koszykarze rozegrają na Bemowie kolejne spotkanie w walce o ekstraklasę. Rywalem wojskowych będzie drużyna Rosy Radom. Po dwóch meczach przerwy, na Bemowie wraca też doping. Z tej okazji Sekcyjni Fanatycy przeprowadzą kolejny w tym sezonie trening wokalny, na którym apelują o jak najwyższą frekwencję.
Na ostatnim meczu siatkarzy pieśni "Najwspanialszy klub na świecie" i "Posłuchajcie bracia opowieści mej", okazały się mega hitem. Czas je przetrenować w nieco większym gronie. Pomyślcie także jak podrasować "Legio Warszawa, ma Legio Warszawa". Piosenka ma potencjał, mamy do niej oryginalny rytm, ale w refrenie wkrada się lekka zamuła. Propozycje zbieramy w przerwie pod 'gniazdem', a z treningiem jedziemy od III kwarty. Do usłyszenia na hali!" - informują Sekcyjni Fanatycy.

Mecz Legii z Rosą Radom rozegrany zostanie w sobotę, 20 lutego o 18:00 w hali OSiR Bemowo przy Obrońców Tobruku 40. Bilety w cenie 10 złotych można kupować na ebilet.pl oraz przy wejściu do hali. Serdecznie zapraszamy!