Iza Kuś i Besnik Hasi - fot. Mishka / Legionisci.com

Hasi: Czuję wstyd

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Besnik Hasi (trener Legii): Czuję wstyd po dzisiejszym meczu, że przegraliśmy w ten sposób. Po pierwszej połowie prowadziliśmy 2-0, ale w drugiej to Górnik dawał z siebie wszystko i zasłużył na bramki. Dostaliśmy dwa gole ze stałych fragmentów, a w dogrywce nie potrafiliśmy znaleźć sposobu, żeby wrócić na właściwe tory i wygrać.

Przez ostatnie dni powtarzaliśmy sobie, że mecz będzie bardzo trudny, że musimy kontrolować jego przebieg, szybko zdobyć bramkę. Wiedzieliśmy, że to dla Górnika mecz roku. Nie widziałem w drugiej połowie u swoich zawodników chęci wygranej i awansu.

Nawet po tym, jak Radek Cierzniak obronił karnego. Górnik dawał z siebie 100%. Sędzia także pozwalał grać, choć niektóre akcje mógł przerwać.

Czasem się zdarza, że się przegrywa i jeszcze trzeba rozegrać dodatkowe 30 minut. To przykre. Dąbrowski przez 30 minut borykał się ze skurczami. Vadis musiał zejść z boiska, bo też miał problemy. Nie grał wcześniej tyle, ile trzeba. Optymalnie, powinien rozegrać tylko 50-60 minut, bo na więcej nie jest przygotowany fizycznie. Nie było sensu ryzykować urazów, bo przed nami kolejne spotkania.