Tin Matić - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Matić otworzył wynik

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W weekend na mecze reprezentacji nie próżnowali piłkarze I i II ligi. Zagłębie Sosnowiec z trójką wypożyczonych legionistów rozbił 4-1 ekipę Znicza Pruszków. Wynik spotkania otworzył Tin Matić, dla którego to było pierwsze ligowe trafienie w barwach naszych przyjaciół. W niedzielę Legionovia z Arkadiuszem Madeńskim i Ernestem Dzięciołem uznała wyższość Odry Opole.
I liga
Zagłębie Sosnowiec
Robert Bartczak - przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 20
Konrad Handzlik - przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 19
Tin Matić - 90 minut w wygranym 4-1 meczu ze Zniczem Pruszków. Strzelec bramki 1-0 w 16. minucie spotkania.
Arkadiusz Najemski - 90 minut w wygranym 4-1 meczu ze Zniczem Pruszków
Jakub Szumski - 90 minut w wygranym 4-1 meczu ze Zniczem Pruszków. Ukarany żółtą kartką.

Pogoń Siedlce
Rafał Makowski - mecz Pogoń - Bytovia odbędzie się 6 września o godz. 19:00
Alban Sulejmani - mecz Pogoń - Bytovia odbędzie się 6 września o godz. 19:00

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Wisłą Puławy
Miłosz Kozak (Wigry Suwałki) - przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 20