III liga: Legia II Warszawa 0-2 Jagiellonia II Białystok

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W rozegranym w sobotę meczu 14. kolejki III ligi rezerwy Legii Warszawa przegrały w Ząbkach z rezerwami Jagiellonii Białystok 0-2. Obie bramki dla gości zdobył były zawodnik naszego klubu, Maciej Górski. W Legii II wystąpiło kilku zawodników pierwszego zespołu. W drugiej połowie spotkanie zostało na kilka minut przerwane, z powodu opadów deszczu. Za tydzień Legia II zagra wyjazdowy mecz z ŁKS-em Łódź.

III liga: Legia II Warszawa 0-2 (0-0) Jagiellonia II Białystok
0-1 - 54' Górski
0-2 - 57' Górski

Legia II: Cierzniak - Szrek, Dąbrowski, Wieteska, Rakowski (62' Hołownia) - Aleksandrow, Urbański (46' Szymański), Kopczyński, Kazaiszwili, Michalak (46' Nawotka) - Kulenović (62' Więdłocha)