Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sobota, 29 października 2016 r. godz. 13:58

III liga: Legia II Warszawa 0-2 Jagiellonia II Białystok

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W rozegranym w sobotę meczu 14. kolejki III ligi rezerwy Legii Warszawa przegrały w Ząbkach z rezerwami Jagiellonii Białystok 0-2. Obie bramki dla gości zdobył były zawodnik naszego klubu, Maciej Górski. W Legii II wystąpiło kilku zawodników pierwszego zespołu. W drugiej połowie spotkanie zostało na kilka minut przerwane, z powodu opadów deszczu. Za tydzień Legia II zagra wyjazdowy mecz z ŁKS-em Łódź.

III liga: Legia II Warszawa 0-2 (0-0) Jagiellonia II Białystok
0-1 - 54' Górski
0-2 - 57' Górski

Legia II: Cierzniak - Szrek, Dąbrowski, Wieteska, Rakowski (62' Hołownia) - Aleksandrow, Urbański (46' Szymański), Kopczyński, Kazaiszwili, Michalak (46' Nawotka) - Kulenović (62' Więdłocha)

Tabela, wyniki i terminarz III ligi



Komentarze: (16)

demoloq, 29.10.2016 14:03:38 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

że co? takim składem?

enemy, 29.10.2016 14:05:48 - *.itsa.net.pl

takim składem to powinni wygrac z Jagą I , widział ktoś co tam sie stało , stali na boisku ?

Zlb, 29.10.2016 14:13:28 - *.centertel.pl

Wszyscy na łks!!!!!!!

robo, 29.10.2016 14:19:41 - *.dynamic.chello.pl

Aleksandrow i Kopczyński i wszystko jasne

kibol, 29.10.2016 14:23:20 - *.dynamic.chello.pl

Po raz kolejny bokiem wyszło branie gwiazdek z pierwszego zespołu.

m, 29.10.2016 14:26:38 - *.internetdsl.tpnet.pl

widać pełne zaangażowanie rezerwowych masakra...

Rezerwista 1965, 29.10.2016 14:42:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

W takim składzie przegrać?Nikt za to nie "Beknie"?

sylwiusz11, 29.10.2016 14:49:09 - *.adsl.inetia.pl

to chyba jaga zagrała pierwszym skladem:)))

jakaś ironia losu i diabelski chichot ---7 chłopa z jedynki a tu porażka i bramki zasadza gościu nie chciany u nas :)))))

jeszcze Langilowi trzeb było dac pograć a nie tylko w szatni na fujarce przygrywa

Toni, 29.10.2016 15:58:40 - *.0pools.vodafone-ip.de

Jak by grali chlopaki z rezerw to by wygrali.A gwiazdki z pierwszego skladu maja wywalone na 3 lige i oto efekty.W ten sposob rozwala sie rezerwy i chlopaki pewnie sa zli ze nie moga grac.

3er, 29.10.2016 16:18:41 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

tragicznie to wygląda

JubyTGK, 29.10.2016 17:05:24 - *.dynamic.chello.pl

Byłem na meczu, zaangażowania tot am nie było. Bułgarski Ananas to jest w ogóle jakieś nieporozumienie, Kulenović coś tam szarpał, Dąbrowski wystrugany chyba z drewna.

Dobrze, że sędzie w II połówce przerwał grę na jakieś 10min z uwagi na padający grad, bo chłopaki już dyszeli mocno, widać było u spadów z I zespołu brak zaangażowania.

Na trybunach Aco i Magiera, także mogli się pokazać z dobrej strony, ale po co?

TVN kłamie, 29.10.2016 18:23:36 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Ale wstyd,z takim składem to powinni wczoraj na Korone wyjść i ich ograć a nie u siebie z Jagiellonią przegrywać. Cóż, za tydzień nie mogą przegrać z ŁKSem w Łodzi.

TVN kłamie, 29.10.2016 18:36:18 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

A co sie dzieje z Langilem?Za słaby jest nawet na III ligę? Dlaczego nie gra? Jakaś kontuzja?

Wolfik, 29.10.2016 20:16:10 - *.dynamic.mm.pl

No nieźle. Trenerzy 1-go zespołu na meczu (jak podaje Kolega JubyTGK) a zawodnicy 1-szej drużyny odwalają pańszczyznę. A potem taki jeden z drugim wskoczy do 1-go składu i tam też będzie odwalał manianę. A jak takiemu przyjdzie grać w pucharach będzie płacz, że rywal za silny. Takich to zawodników mamy w tej śmiesznej lidze.

W tym składzie powinni rozjechać rezerwy Białegostoku 5:0. Przegrana 0:2 pokazuje wartość zawodników typu Aleksandrov czy Kazaiszwili.

@TVN kłamie: Niejaki Langil powinien wyjechać razem z Hasim.

Gracie na żewłakowa, 29.10.2016 20:53:06 - *.151

I cicho polonista siedzi,nasprowadzał szrot I tyle

AAA, 29.10.2016 21:41:01 - *.dynamic.chello.pl

Grajcie na Żewłakowa....

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.