Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Czwartek, 5 stycznia 2017 r. godz. 17:01

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Karnety na wiosenne mecze rundy zasadniczej

Woytek, źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa rozpoczęła sprzedaż karnetów na rundę rewanżową fazy zasadniczej sezonu Ekstraklasy 2016/17. Karnet obejmuje 5 spotkań, które legioniści rozegrają przed własną publicznością. Rywalami Legii będą: Ruch Chorzów, Termalica Nieciecza, Wisła Kraków, Pogoń Szczecin i Korona Kielce. Zakup karnetu nie zapewnia pierwszeństwa w zakupie biletu na mecz z Ajaxem Amsterdam.

Karnet jest opłacalny, ponieważ oznacza jeden, że będzie można obejrzeć 5 meczów w cenie 4.

Kupując karnet na rundę rewanżową sezonu 2016/17 kibic ma zapewnione:
- pierwszeństwo w zakupie karnetu na swoje miejsce na rundę mistrzowską;
- niższą cenę karnetu na rundę mistrzowską w stosunku do osób nie posiadających karnetu;
- pierwszeństwo w zakupie karnetu na kolejny sezon 2017/18;
- niższą cenę biletu w karnecie w stosunku do osób kupujących pojedyncze bilety;
- zniżkę 10% w Legia FanStore.

Sprzedaż karnetów w systemie online <- kliknij

Sprzedaż karnetów w kasach klubu i Punkcie Obsługi Kibica:
poniedziałek – piątek w godz. 11:00 – 19:00
soboty w godz. 10:00 – 17:00
niedziele w godz. 10:00 – 16:00

Karnety z rabatem przeznaczone są dla:
- wszystkich osób uczących się, które w momencie zakupu karnetu posiadają ważną legitymację szkolną lub studencką i nie ukończyły 19 lat – KARNET ULGOWY;

- wszystkich osób uczących się, które w momencie zakupu karnetu posiadają ważną legitymację studencką i nie ukończyły 26 lat, a także osób, które w dniu zakupu biletu ukończyły 60 lat (Seniorzy) – KARNET STUDENT/SENIOR;

- osób płci żeńskiej, które w dniu zakupu karnetu ukończyły 13 lat – KARNET DLA KOBIET (oferta dotyczy wyłącznie Sektora Rodzinnego);

- dzieci, które w dniu zakupu karnetu nie ukończyły 13 lat – KARNET DLA DZIECI DO 13 ROKU ŻYCIA (dotyczy wyłącznie Sektora Rodzinnego).

Dzieci, które w dniu zakupu karnetu nie ukończyły 8 lat, uprawnione są do wejścia na stadion na mecze Legii za darmo. Wejście na stadion możliwe jest wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Od dzieci, które nie ukończyły 8. roku życia, nie jest wymagana karta kibica.

cennik karnetów
plan stadionuKomentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!