Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Czwartek, 12 stycznia 2017 r. godz. 06:53

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Tańszy bilet na Ajax w ramach uhonorowania

źródło: Legia Warszawa

Legia postanowiła uhonorować wszystkich kibiców, którzy zdecydowali się wspomóc klub i nie skorzystali - i nie mają w zamiarze skorzystać w przyszłości - z możliwości zwrotu biletów za mecz z Realem Madryt, decyzją UEFA rozegranego przy pustych trybunach. Klub postanowił udzielić tym kibicom rabatu w wysokości 50% na zakup biletu na mecz 1/16 Ligi Europy z Ajaksem Amsterdam zaplanowany na 16 lutego 2017 roku.

Ze zniżki i wcześniejszego zakupu biletu będą mogły skorzystać również te osoby, które nie posiadają karnetu sezonowego, ale zakupiły pakiet na mecze grupowe Ligi Mistrzów lub pojedynczy bilet na mecz z Realem.

Szczegółowe informacje oraz termin zakupu takiego biletu zostaną podane wkrótce. Dodatkowo do każdej z osób, która dokonała zakupu pakietu na mecze grupowe Ligi Mistrzów UEFA lub biletu na mecz z Realem i nie zażądała do tej pory zwrotu za niewykorzystaną wejściówkę na mecz z Realem, zostanie wysłany oddzielny, informacyjny mail.

Skorzystanie z powyższego rabatu jest równoznaczne z decyzją kibica o rezygnacji w przyszłości ze zwrotu pieniędzy za niewykorzystany bilet lub 1/3 wartości pakietu na mecze grupowe w Lidze Mistrzów.

Osoby, które już zakupiły bilet, a chciałyby skorzystać z powyższej oferty, będą mogły dokonać jego zwrotu i zakupić bilet ponownie po niższej cenie.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!