Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jacek Magiera - fot. Mishka / Legionisci.com
Jacek Magiera - fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 16 lutego 2017 r. godz. 23:39

Magiera: Skoro nie dało się wygrać, to cieszę się z remisu

Jeleń, źródło: Legionisci.com

Jacek Magiera (trener Legii): Za nami pierwsze 90 minut z dwumeczu, który mamy rozegrać. Dziś i Ajax, i Legia mieli swoje sytuacje. Mówiłem, że chcemy ten mecz wygrać, ale skoro było to niemożliwe, to cieszę się również z remisu. Do Amsterdamu pojedziemy z chęcią zwycięstwa, jednak teraz musimy przede wszystkim skupić się na najbliższym meczu z Ruchem Chorzów.


Planem na to spotkanie była skuteczna gra w defensywie przez pierwsze kilkanaście minut. Musieliśmy być bardzo cierpliwi i rzeczywiście po około godzinie gry chciałem wprowadzić Kucharczyka i Guilherme. "Gui" wrócił dopiero po kontuzji, więc potrzebuje jeszcze czasu. Kto zagra w meczu z Ruchem? Trudno powiedzieć, zobaczymy jak wszystko będzie wyglądało w najbliższych dniach. Najważniejsze, że wszyscy po tym spotkaniu jesteśmy zdrowi.

Nikt nie zamierza sadzać Maćka Dąbrowskiego na ławce rezerwowych. Nie mam żadnego problemu z tym, że mam kilku piłkarzy w dobrej dyspozycji na jedno miejsce w drużynie. Zawodnicy muszą pracować na to, by dostać swoją szansę i móc ją wykorzystać. Skład na Ruch wybiorę w najbliższych dniach, tak poustawiam piłkarzy, że na pewno będziemy walczyć o zwycięstwo.

Nie widziałem, czy piłka przy strzale Klaassena przekroczyła linię bramkową. Od decyzji na ten temat jest sześciu sędziów - jeśli futbolówka rzeczywiście wpadła do bramki, wówczas popełnili oni błąd.

Absencja Miro Radovicia w Amsterdamie to na pewno problem. Strata każdego piłkarza z podstawowej jedenastki nigdy nie jest czymś przyjemnym. Rozmawiałem już z "Radko" po meczu i powiedział mi, że liczy na to, że jeszcze w tej Lidze Europy zagra. Będzie wspierał nas z trybun, chociaż, jak wiemy, te trybuny są dla niego trochę niewdzięczne. "Rado" przynajmniej potrenuje z drużyną.



Komentarze: (18)

MOKOTOW, 17.02.2017 00:20:15 - *.adsl.cybercity.dk

Tak..i Koniecznie Panie trenerze prosze wystawic Jodlowca...przeciez jak Pan to powiedzial,ma on zapewnione juz miejsce w skladzie barawo!!!za kolejne swietne decyzje personalne,bo slepym trzeba byc,zeby nie widziec co ten czlowiek dzisiaj wyprawial na boisku,jakie kontry szly po jego stratach....i nawet go nie zdjac po przerwie.....ale za to zdjac najlepszego Odzidze,i wpuscic Hame....i jak Kuchy kopnal celnie dwa razy pilke,to i on chyba juz ma zapewnione miejsce 1 skladzie??..bo oczywiscie co pozniej zepsul,i jak nie zagral na czysta sytuacje do Rado to juz nikt tego nie widzial...

Biała Łapa, 17.02.2017 00:42:17 - *.dynamic.chello.pl

Trzeba wierzyć do końca, innej rady nie ma!

wwy, 17.02.2017 02:10:55 - *.it4polska.com

trenerze! oni są obsrani! 0:0 na wyjeździe to chu.. nie wynik1 pan wie... hehe

do MOKOTOW, 17.02.2017 05:00:47 - *.82

Vadis byl zagrozony, gdyby zobaczyl zolta karte to bez niego i Rado moglibysmy wyslac do amsterdamu rezerwy... ale przeciez Ty jako ekspert o tym wiesza.

krys008, 17.02.2017 06:18:01 - *.serv-net.pl

Było widać, że Ajaks jest w rytmie meczowym, a Legia zaczyna sezon. Bez Rado w Amsterdamie będzie piekielnie trudno, ale trzymamy kciuki!

znawca, 17.02.2017 06:25:14 - *.centertel.pl

Chlopaki sie jeszcze rozegrają, jak na drugi mecz po przerwie zagrali bardzo dobrze. Juz z ruchem będzie zupelnie inna gra, w rewanżu z ajaxem będą w optimum formy, szkoda Rado ale moze moulin wróci i da większy spokój w pomocy. Obrona ajxu to dziadostwo, jak sie nie poprawia to dostana conajmiej 2 gole w rewanżu. Nam wystarczy 1 i solidna obrona. Będzie dobrze, nie marudzcie

łysy, 17.02.2017 06:47:43 - *.adsl.inetia.pl

mokotów ! ty chyba z amiki ? Najlepiej to zastąp Magierę, to będzie twoja " dobra zmiana + "

krys008, 17.02.2017 07:23:43 - *.serv-net.pl

Gdyby to była Legia z jesieni byłbym spokojny o wynik dwumeczu. Teraz brak napastnika, prawego obrońcy i kontuzja małego Francuza, a do tego brak Rado, cóż trzeba walczyć, może uda się wyszarpać ten awans. Dla mnie zaskoczeniem na plus postawa Dąbrowskiego, mankamenty były, jeden poważny błąd, ale i tak zaskakująco dobrze. Silny, nie dawał się przepychać, ogrywać, wygrywał walkę o górne piłki. Noe był to gracz meczu, ale bardzo obawiałem się jego postawy, a tu zaskoczenie.

1337 do do MOKOTÓW, 17.02.2017 07:41:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dziękuję za komentarz ;-) piękny

Cch do Mokotów, 17.02.2017 08:35:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A wymien mi nastepnego defensywnego pomocnika w zespole ktory moglby zastapic Jodlowca? Ty myslisz ze jezeli Magiera mialby jakiegos zmiennika na odpowiednim poziomie to by z niego nie skorzystal? Ehh

MOKOTOW, 17.02.2017 09:11:21 - *.adsl.cybercity.dk

Z Vadisem sie zgodze,ze to zmiana tylko dlatego zeby nie dostal zoltej kartki,ale juz ze Hama za niego wszedl,a nie np przebojowy i bez kompleksow mlody Szymanski,to juz nie rozumiem tego,ten strach prze podjeciem ryzyka,i stawianie ciagle na tych samych zawodnikow,co wiadomo ze cud musi sie wydarzyc aby cos zagrali...ile jeszcze razy Broz bedzie sie kompromitowal,aby w koncu dac jakiemus mlodemu szanse??..przeciez ten Broz ani jednej akcji nie powstrzymal na swoim skrzydle,i po co on gra?? juz lepiej jakiegos mlodeg..a juz o starej gwardii jak Jodlowiec,Rzeznik...wspominalem 100 razy..no ale widac to chyba rodzina ;))

Arek, 17.02.2017 09:20:50 - *.free.aero2.net.pl

Będą emocje za tydzień. Jakby Moulin był zdrowy to pewnie by grał zamiast Jodłowca. Pewnie mógł wejść jeszcze Szymański, ale pewnie Magiera ryzykować aż tak nie chciał. Wynik całkiem nie zły, chociaż myślałem, że uda się coś strzelić.

Do mokotow, 17.02.2017 10:07:12 - *.centertel.pl

Najlepsze są kuzwa slogany. Jakiś młody za Brozia? Nie w takim meczu.

Andrzej, 17.02.2017 10:55:13 - *.132

Ch. w d... prezesom, od grudnia wiadomo że odchodzą z kluby dwaj napastnicy i tak wielki klub nie potrafi przez dwa miesiące kupic napastnika, który nie ma zaległości. Taki klub nie ma prawa podchodzić tak do transferów. Każdy kibic w kapciach może szybko wyszukac listę zawodników, którym się kończą kontrakty, są w zasięgu finansowym, mogą być wzmocnieniem i tylko pojechac obejrzeć i porozmawiać.
Ile można dawać szansy Broziowi?
El Arbi Hillel Soudani, Abdou Traoré, Haris Seferovic, Luka Zahović, Rangelo Janga, Nika Katcharava

Bialy, 17.02.2017 12:45:00 - *.dynamic.mm.pl

Panowie jak zwykla w polsce wszyscy sa trenerami a tylko nieliczni odnosza sukcesy .Przestanmy pieprzyc ten czy tamten.Jest trener Magiera i on odpowiada za sklad .Trzeba wierzyc ze wygramy w cuglach za tydzien a potem czeka na nas MU

Hugon, 17.02.2017 13:29:14 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Jest oki.remis jest niezły jeszcze zeby Magik nauczył kopaczy nie tracić głupio piłek ,bo to jest zmora tej drużyny.

plpl, 17.02.2017 18:55:56 - *.centertel.pl

@mokotow
Idź pograć sobie w managera :P

md, 18.02.2017 12:02:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Odjidja - Ofoe najlepszy ! LEGIA !!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.