Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Michał Kucharczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
Michał Kucharczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 20 marca 2017 r. godz. 00:00

26. urodziny Kucharczyka

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Michał Kucharczyk świętuje dziś 26. urodziny. "Kuchy" swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki. Stamtąd trafił na Łazienkowską w sezonie 2010/11. Od tego czasu świętował 3 tytuły mistrza kraju oraz pięciokrotnie cieszył się ze zdobycia Pucharu Polski. W barwach Legii zdobył 52. bramki w 265. występach. Strzelając dwie bramki w meczu z Lechią sprawił sobie doskonały urodzinowy prezent.

Z okazji urodzin życzymy jubilatowi przede wszystkim zdrowia, a także wielu sukcesów w życiu prywatnym oraz z warszawską Legią. Sto lat!



Komentarze: (59)

Lemiesz, 20.03.2017 00:20 - *.centertel.pl

Brawo Michał.
Wczoraj dałeś czadu i zapewniłeś Legii nie po raz pierwszy wygraną! Dziękuję Tobie i proszę pamiętaj:
nie poprzestawaj na drobnych sukcesach i nie spoczywaj na laurach - idź po swoje z Legią!
Najlepszego!!!

wwwojtecky (L), 20.03.2017 00:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sto lat w Legii!!!!!

1975, 20.03.2017 00:28 - *.stansat.pl

Wszystkiego najlepszego !
Piękny prezent żeś se Pan sprawił w Gdańsku :)

(L), 20.03.2017 00:33 - *.mt.pl

sto lat :-)

Kucharczyk king !

warszawiak66, 20.03.2017 00:33 - *.dynamic.chello.pl

Michal Sto lat!

Konstancin (L), 20.03.2017 00:40 - *.centertel.pl

Michale, wszystkiego naj, naj, najlepszego na Twoje Urodziny !!!
Dużo zdrowia bez kontuzji, Króla Strzelców co sezon z Legią, 10 tytułów Mistrza Polski z Nasza Ukochana Legią, powodzenia i farta w życiu zarówno prywatnym jak i piłkarskim.
A, i z czterech bramek wj...nich
Kuchenkorzowi z Pyrlandii.
Kuchy King (L) !!!

ooon, 20.03.2017 00:48 - *.20-3.cable.virginm.net

Co do umiejętności można mieć zastrzeżenia, ale co do serducha jakie chłopak zostawia na boisku nie można mu nic zarzucić! Sto lat w Legii!

robochłop, 20.03.2017 00:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

100 lat !!! 100 bramek w barwach Legii !!! niech nam żyje Kucharito!!!

Rafał, 20.03.2017 01:15 - *.dynamic.chello.pl

Najlepszego Michał!
Obyś zawsze był taki skuteczny!
Zdrówka!

Dzbanek75, 20.03.2017 01:26 - *.dynamic.chello.pl

Brawo Kuchy Sto Lat!!!

yyy, 20.03.2017 02:05 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

fota w stylu "brzydzę się pić po Chuchwu" :D

Adi, 20.03.2017 03:18 - *.opera-mini.net

KUCHY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Legia i Zagłębie Bracia na zawsze razem, 20.03.2017 04:17 - *.centertel.pl

Michał Kucharczyk wszystkiego najlepszego dużo zdrowia i takiej super formy jak strzeliłeś 2 ważne gole dla Legii Warszawa i Mistrza Polski sto lat ;) (L), Bracia pamiętamy 25 marzec sobota godzina 11 00 mecz w SOSNOWCU Zagłębie Legia mecz zgody i widzimy się u Braci w Sosnowcu i CAŁA LEGIA WARSZAWA DO SOSNOWCA pozdrawiam Bracia.

Skandal!!!, 20.03.2017 04:43 - *.245

Sto Lat KUCHY!

Sto lat, 20.03.2017 06:20 - *.stansat.pl

A teraz MISIU ZASOWAMY...

wrt, 20.03.2017 06:20 - *.itsa.net.pl

zdrówka

dawdi91, 20.03.2017 06:24 - *.de.allianz-asic.com

Kucharczyk to ma tak ze milion okazji spierdzieli ale w niektorych najwazniejszych momentach przesądzi o wygranej :P

Neate, 20.03.2017 06:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Sto lat Kuchy trzymaj sie dużo sdrowia szczęścia i powtórki w pyrlandii. Albo trzy walnij!!!. KUCHY KING!!!!

eth, 20.03.2017 06:56 - *.52.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Sto lat, nie przejmuj się krytyką i rób swoje. Zakrapianych urodzin!

ZLB, 20.03.2017 07:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zdrowie! !! Kuchy KING! !!

Bartoszyce, 20.03.2017 07:46 - *.bartnet.pl

Zdrówka Kuchy.....zawsze w Ciebie wierzę ;)

Lukas, 20.03.2017 07:58 - *.dynamic.chello.pl

Kuchy wszystkiego najlepszego!

PQL, 20.03.2017 08:08 - *.static.ip.netia.com.pl

sto lat mordo :)

lucho_83, 20.03.2017 08:12 - *.114

Kuchy King!! Dzięki za Wczoraj i dużo zdrówka w Dniu Urodzin!!!

Buli, 20.03.2017 08:20 - *.adsl.inetia.pl

Brawo. Cudowny powrót do formy. Aby tak dalej. Nie zrażaj się hejtami...... Swoim występem przytarłeś nosa niektórym, chociaż na chwilę.

Ale jaja, 20.03.2017 08:49 - *.skranetcan.pl

Wszystkiego dobrego
A tym którzy Cię skreslili to wczoraj odpowiedziałeś w najlepszy sposób

Komar, 20.03.2017 08:55 - *.dynamic.chello.pl

!00 lat Kuchy

rob bandit, 20.03.2017 09:01 - *.satfilm.com.pl

Saluto Michał,hehehe Strzelec!!!

Matt, 20.03.2017 09:11 - *.229

Wielka prośba do szanownej Redakcji:
Czy moglibyście kiedyś przygotować pełne zestawienie liczb Kucharczyka w Legii oraz listę jego najważniejszych bramek, które dały nam awans w pucharach lub 3 punkty w lidze? Dodatkowo fajnie byłoby go porównać z kilkoma innymi piłkarzami, którzy uważani byli/są za prawdziwe gwiazdy.

Jeśli wczorajszy mecz nie jest żadnym argumentem by wreszcie zakończyć dyskusję na jego temat, to może taka analiza by pomogła. Czy go się lubi czy nie to kwestia gustu. Nie można jednak pleść bzdur, że jest cienki i nieprzydatny. Zwłaszcza, że swoich powinniśmy wspierać.

P.S.
A dopiero ma 26 lat... jeszcze połowa kariery przed nim. Kucharczyk w strzelcach bramek +100 hehe to jest koszmar niektórych kibiców.

Toni, 20.03.2017 09:13 - *.092.077.pools.vodafone-ip.de

100 lat Michal.Duzo zdrowia i duzo sukcesow z Legia.

Tomeczek, 20.03.2017 09:19 - *.2

dla wielu drewno, wielu widziało by go jak najdalej od Legii ale ile to ważnych bramek ten chłopak strzelił???. takich które właście jak w meczu z Lechią przesądzały o wygranych naszego klubu.
Sam też na niego nie raz narzekam ale ale ile daje nam radości z bramek w kluczowych momentach, potrafi takie gole strzelać.
Michale życzę Tobie wszelkiej Obfitości która jest potrzebna w Twojej karierze piłkarskiej. dziękuję za wczoraj.

Powiś(L)e/Skierniewice, 20.03.2017 09:19 - *.130.citimedia.pl

100 (L) zdrówka Mordo! Korony strzelców w końcu, żebyś sie doczekał i hat-tricka w LM !!! ;)

(L)odz, 20.03.2017 09:34 - *.toya.net.pl

Zdrowia "Kuchy" ,i dzięki za wczorajszy wyczyn ,oby więcej.

Atom, 20.03.2017 09:42 - *.dynamic.chello.pl

Ja pamiętam jego gola w chyba ligowym debiucie z Pogonią a później z Lechem kończył to z takim spokojem...no i oczywiście na 2:1 ze Spartakiem
Pamiętacie jeszcze jakieś ważne bramki Fatalnego :-)

m4pierwszy, 20.03.2017 10:07 - *.242.atman.pl

sto lat sto lat niech żyje żyje nam

roomano1984 (L), 20.03.2017 10:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wszystkiego Naj(L)epszego Kuchy !!!(L)!!!

ostet, 20.03.2017 10:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Że taki fatalny drewniak jest tyle czasu w takim klubie jak Legia to aż się wierzyć nie chce, dramat... Michał życze ci pociechy z partnera i żeby zechciał ciebie jakiś klub z drugiej lub trzeciej ligi żebyś grał na swoim poziomie...

Foresto, 20.03.2017 10:59 - *.dembud-gw.supermedia.pl

Zawsze go broniłem bo za każdym razem dawał z siebie wszystko i parł do przodu. Nie zawsze mu wychodziło, ale pod względem zaangażowania to jest nasz czołowy piłkarz. Wczoraj sam się obronił i pokazał to za co należy mu się szacunek. Walkę i nieodpuszczanie oraz za "nie ma straconych piłek". Malkontenci zawsze się znajdą, ale prawdziwi znawcy futbolu wiedzą, że Michał prezentuję sobą jakość oraz zostawia zawsze całe serce na boisku. STO LAT W ZDROWIU I PASMA SUKCESÓW! PROSIMY O WIĘCEJ!!!

Pablo777, 20.03.2017 11:13 - *.dynamic.chello.pl

Jakie to jest ciekawe, że po dobrym występie wszyscy nosiliby zawodnika na rękach, a gdyby wczoraj np nie wykorzystał karnego i Legia by przegrała, to wieszano by na nim psy. To jest sprawa, nad którą warto się zastanowić i czy naprawdę jesteśmy kibicami, czy tylko kibicami sukcesu.

Wszystkiego najlepszego Kuchy!

Krzeszczu, 20.03.2017 11:31 - *.137

Sto lat i wszystkiego najlepszego Kuchy!
Serducho juz masz, wielkoe, no to zdrowia i sukcesow.
Powodzenia.
Kuchy King!

luk, 20.03.2017 11:33 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

100 lat dzieki za wczoraj

bat, 20.03.2017 12:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Michałowi "Kuchemu" należy się wielki szacunek za całokształt w Legii. Nawet jak jest po kontuzji, to wchodzi i daje z siebie wszystko. Może nie jest równy, ale to na niego polują, bo jest za szybki, więc najczęściej kończy mecz z urazami. Ma jedną zaletę, której nie ma żaden inny zawodnik w Polsce. Ma przebłyski geniuszu i to właśnie wtedy, kiedy trzeba. Tak , geniuszu. To dar
niezasłużony dla Legii... bo gdyby ten geniusz był cały czas realizowany to... nie grałby w Legii.
Moje prywatne zdanie. "Kuchy" jest jednym z najlepszych napastników - skrzydłowych" w Europie, oczywiście w porywach i gdy nie jest kontuzjowany lub
przetrącony. I to cała tajemnica, że każdy trener, który zna się na rzeczy, wie kiedy i gdzie go wystawić w składzie.

Szakal, 20.03.2017 13:36 - *.153

A kto pamięta asystę Kucharczyka w meczu z Rozwojem Katowice? To były stadiony świata!!

Michał, wszystkiego najlepszego i samych sukcesów!
Liczby się same bronią.

hawryl74, 20.03.2017 13:49 - *.4.90.4

Kuchy. Zdrowia, zero kontuzji, 120% kondycji i co rok LM z Legia Warszawa.
ps. Hatrika w meczu z amika.

Majki, 20.03.2017 14:30 - *.140

Kuchy wszystkiego najlepszego

, 20.03.2017 14:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do osteta:
Spie...j na Konwiktorską, Bułgarską lub Reymonta.
Odczep się wreszcie od piłkarza Legii. Kuchy wszystkiego najlepszego.

(L)Jack, 20.03.2017 15:16 - *.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gdzie są teraz ci którzy chcieli go oddawać za darmo? Łatwo kogoś opluć po kiepskim meczu a ilu z tych >>znawców << potrafi teraz za te hejty go przeprosić? już kilka osób to zrobiło bo mają odwagę przyznać się do tego, reszta teraz słodzi i wchodzi mu w d... A przy następnej okazji będzie po nim jechała jak po burej suce A ty *ostet* lecz kompleksy na stronach swoich SŁOWIKÓW popaprańcu.

L, 20.03.2017 15:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Michał, setka! L!

Bodzio., 20.03.2017 15:56 - *.play-internet.pl

Ostet ogarnij się zakompleksiony bucu! Taka ciota jak ty powinna mieć zakaz wchodzenia na tą stronę i pisania tych głupot.Brawo Kuch King i wszystkiego naj!

ostet, 20.03.2017 16:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

po latach fatalnej gry tego drewniaka nie zmienie zdania o tym pseudo piłkarzu po jednym meczu gdzie miał więcej szczęścia niż umiejętności, takie drewno już zawsze będzie drewnem.

Cult⚽️Legia, 20.03.2017 17:17 - *.116

Happy!!!Birthday!!!Kuchy!!King!!!

Ponti , 20.03.2017 17:34 - *.adsl.inetia.pl

Najlepszego Michał !!
Narozrabiałeś w gdańsku :D

Brawo !!

rafalgral, 20.03.2017 18:23 - *.117.host.de.colt.net

ja muszę jednak wlać łyżkę dziegciu do tej beczki pochwał. Gdzie są wszyscy ci, którzy na Kuchym psy wieszali za darmo oddawali go z L, nie ma ? nie było ?
Dla mnie Kuchy zawsze będziesz legionistą.
pozdrawiam
rafal gral

Stachuu, 20.03.2017 21:14 - *.ipv4.supernova.orange.pl

Wszystkiego najlepszego Kuchy !!!

Daszka, 20.03.2017 21:34 - *.dynamic.chello.pl

Urodzinowe serdeczności drogi Jubilacie!
Rzeczywiście, prezent - jaki sobie sam sprokurowałeś - na swoje urodziny - palce lizać!
Mam nadzieję, że "oszołomki" - dotychczas krytykujące Ciebie - zamilkną, albowiem...nie mają innego wyjścia. W Gdańsku pokazałeś to co najważniejsze u piłkarza: moc, charakter i zabójczą skuteczność. Tak trzymaj, jak najdłużej!

Krzeszczu, 20.03.2017 22:26 - *.cust.bredband2.com

@ rafalgral: czy ty wogole czytasz co tutaj jest pisane?

Mimo ze zgadzam sie z Toba i zawsze stawalem w obronie Kuchego, to mam serdecznie dosyc durnot typu "gdzie sa teraz ci itp itd".

Scrolnij w gore, poszukaj osteta. Ciezko?
I daruj sobie na przyszlosc te gdzie-sa-teraz-pajacowanie.

Mania, 20.03.2017 23:48 - *.dynamic.chello.pl

@ - Twój post dobitnie świadczy o tym, jakim jesteś człowiekiem. Powiadasz, że zdania nie zmieniasz. A ja Tobie przypomnę, że po meczu w Gdańsku wyraziłeś skruchę (wynik meczu) pisząc słowo: "przepraszam". Skoro tak próbujesz pogrywać, to ja apeluję do braci kibicowskiej o całkowity bojkot Twoich wypisów. Zastanów się czy nie powinieneś zmienić "barw klubowych", ponieważ na naszym forum nie ma miejsca dla takich klawiaturowych pseudo kibiców.

mp, 21.03.2017 10:23 - *.adsl.inetia.pl

a ja Cię tam lubię i cenie zaparcie i zaangażowanie z jakim grasz panie Michale!!!
Precz z hejterami
Kuchy King
100 lat!!

diabe(L)s, 22.03.2017 07:51 - *.4

oset to pała i powinien zmienić dilera, bo na połowę dawki już za późno.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.