Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Patryk Czarnowski - fot. Raffi / Legionisci.com
Patryk Czarnowski - fot. Raffi / Legionisci.com
Sobota, 4 marca 2017 r. godz. 13:51

III liga: Legia II Warszawa 3-0 Huragan Morąg

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W zaległym meczu 16. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała z Huraganem Morąg 3-0. W pierwszej połowie jedyną bramkę zdobył Patryk Czarnowski. Pięć minut po przerwie ten sam zawodnik podwyższył na 2-0, a w 76. minucie Miłosz Szczepański ustalił wynik. Na boisku przez 45 minut przebywał Daniel Chukwu, ale wypadł bardzo słabo. Mecz oglądał z trybun Jacek Magiera.

III liga: Legia II Warszawa 3-0 (1-0) Huragan Morąg
1-0 - 18' Patryk Czarnowski (as. Dominik Nagy)
2-0 - 50' Patryk Czarnowski (dob. strzału Sandro Kulenovicia)
3-0 - 76' Miłosz Szczepański (as. Bartłomiej Urbański)

Legia II: 1. Radosław Majecki - 7. Tomasz Nawotka, 5. Mateusz Żyro, 8. Rafał Makowski, 3. Mateusz Hołownia - 16. Bartłomiej Urbański, 14. Adrian Małachowski, 9. Eryk Więdłocha (46' 23. Tin Matić), 19. Patryk Czarnowski (65' 20. Miłosz Szczepański), 21. Dominik Nagy (80' 6. Mateusz Leleno) - 15. Daniel Chima Chukwu (46' 17. Sandro Kulenović)

Huragan (skład wyjściowy): 12. Mateusz Lawrenc - 5. Tomasz Szawara, 6. Arkadiusz Koprucki, 17. Mateusz Bogdanowicz, 18. Paweł Podhorodecki, 22. Sebastian Zajączkowski, 20. Paweł Galik, 10. Daniel Mlonek, 14. Radosław Lenart, 8. Piotr Karłowicz, 9. Daniel Chiliński

Miłosz Szczepański strzela na na 3-0:



Komentarze: (22)

AAA, 04.03.2017 14:00:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl

No gorzej jak Rasiak-Necid pewnie Chupa Chups nie zagrał.

Wolfik, 04.03.2017 14:01:16 - *.dynamic.mm.pl

A jak wypadł kupiony za niemałe pieniądze Nagy? Pytam, bo nasz chorwacki nabytek ogłoszony jako megasupertalent nawet w rezerwach nie łapie się do wyjściowej 11-stki.

zbk, 04.03.2017 14:01:27 - *.itsa.net.pl

Chukwu chciał zdobyć z Legią wszystko , ciekawe czy strzeli chociaż bramke w 4 lidze

zbk, 04.03.2017 14:06:24 - *.itsa.net.pl

Chukwu ma czas by sie rozkręcić (kontrakt do 30.06.2020)

jarfer, 04.03.2017 14:12:16 - *.static.ip.netia.com.pl

Chukwu tragedia. Niech Leśny wymyśli dla niego zajęcie na Lazienkowskiej, ale do gry to on nie bedzie sie nadawał. Brawa dla skautów

Legia1990, 04.03.2017 14:13:29 - *.dynamic.chello.pl

"Na boisku przez 45 minut przebywał Daniel Chukwu, ale wypadł BARDZO SŁABO. Mecz oglądał z trybun Jacek Magiera" - No to Magiera ma nad czym myśleć

Do Wolfik, 04.03.2017 14:33:31 - *.dynamic.chello.pl

Ty to nie dość, że czytać nie umiesz - jak wół jest w jedenastce wyjściowej - to jeszcze nie znasz jego narodowości...

Jurii, 04.03.2017 15:08:10 - *.wroclaw.dialog.net.pl

Ja piernicze,myślałem że Chukwu będzie wzmocnieniem.

o., 04.03.2017 16:24:18 - *.centertel.pl

ciekawe ile łącznie wynosi pensja Chukwu i Necida i jakiego pokroju piłkarza moglibyśmy opłacać, gdyby nie zatrudnienie tej dwójki...

robson, 04.03.2017 16:38:56 - *.dynamic.chello.pl

necid nawet rodziny nie sprowadzil do Warszawy z tego co wiem ....on tylko czeka az sie skonczy to wypozyczenie i tyle bedzie go tutaj , on juz ma w dupie bieganie po polskich klepiskach .

genio, 04.03.2017 16:41:31 - *.74

Napastnik, który nie strzela przez 4-5 meczy nic powinien dostać pensję 2 tys zł zamiast 200 tys. Wtedy bedzie miał motywacje do pracy. A Tak po co ma sie wysilać jak kasa leci.

Wolfik, 04.03.2017 16:55:33 - *.dynamic.mm.pl

@do Wolfik: Z czytaniem, to Ty masz problemy Kolego Anonimie. Pytałem o grę Nagy'ego w kontekście faktu, że Kulenović meczu w podstawowej 11-ste nie zaczął.

notoco, 04.03.2017 19:28:37 - *.adsl.inetia.pl

Nagy jest bardzo szybki, potrafi operować piłką. Inna sprawa, że on i Chukwu nie sa zgrani z młodym i nie dla L II przyszlii. Muszą grać więc grają.Natomiast Sandro w tamtej rundzie i teraz to jest pomyłka, widać różnicę w porównaniu z Niezgodą.

Jaaaa, 04.03.2017 19:29:46 - *.play-internet.pl

Przecież wszystko sie zgadza zero gry zero zaangażowania wielka pensja czyli to co polonistki potrafią najbardziej w kwesti wzmocnień dziwne jest tylko ze teraz już głośnoo nie mówi że bierze odpowiedzialność tak jak za albana

wrt, 04.03.2017 20:16:00 - *.play-internet.pl

kiepski ten skauting , z tych zagranicznych talentów wszyscy są słabi , nie wiem czy któryś wypali , może jeden a sprowadzili ich sporo , do rezerw powinni też iśc Necid i Kazaiszwili ,są tylko wypożyczeni na szczęście i na pewno nie zostaną wykupieni , nie ma sensu ich wystawiać tak jak pare lat temu Skorża wystawiał tego Blanco i Novo kosztem młodych i źle sie to skończyło , nie ma czasu na odbudowywanie nikogo , Chukwu po tym meczu wypożyczenie do Coco Jambo Warszawa

Krespo, 04.03.2017 21:20:31 - *.play-internet.pl

W tej "11" Legii jest 10 zawodników i 4 zmiany. Grali w dziesięciu cały mecz????????

Krespo, 04.03.2017 21:25:40 - *.play-internet.pl

Poprawiono:)

Cult⚽️Legia, 04.03.2017 22:38:09 - *.popl.cable.ntl.com

#żewłakowout #wandzelout I inne konie trojańskie noooow!!!!

VVV, 05.03.2017 17:59:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jedno małe pytanko. Ile strzelił goli nasz super snajper kupiony jako zastepca naszych napastników Prijo i Niko z drugiej ligi chińskiej którego kupno podparto jednym super ważnym argumentem-Kiedyś zagrał przeciwko Legii niezły mecz. Idąc tym tropem polecam jeszcze sciagnac Kiełba i Szczota a także Piecha aaa nieee on już u nas był. Nasz super ogarnięty dyrektor Michał Hasi (jeżeli cos pomyliłem z nazwiskiem to wybaczcie ale to i tak na pewno rodzina wiec jest ok) twierdzi ze jest wielki potencjał, to ja zapytam w czym? W coraz większym irytowaniu kibiców na Ł3? W normalnym klubie za taką żenadę transferową to się dostaje kopa w dupe. Nie umiesz imbecylu jeden z drugim nikogo znaleźć to przynajmniej nie pozwól aby kluczowi zawodnicy odeszli. No ale przecież Legia jest takim klubem ze wszyscy mogą odejść jak tylko strzelą dwie bramki, nie liczą się kontrakty. Żenada na maksa i tyle, chcecie prowadzic klub a stać was jedynie na prowadzenie dzieciaka do piaskownicy. Ciao.

DaDoRaZ, 05.03.2017 18:04:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

kulenovic...oooo to jest dopiero beztalencie, brawa dla tego kto sprowadził tego typa do Legii a raczej nie brawa tylko kop w dupe i nara