Patryk Czarnowski - fot. Raffi / Legionisci.com

III liga: Legia II Warszawa 3-0 Huragan Morąg

W zaległym meczu 16. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała z Huraganem Morąg 3-0. W pierwszej połowie jedyną bramkę zdobył Patryk Czarnowski. Pięć minut po przerwie ten sam zawodnik podwyższył na 2-0, a w 76. minucie Miłosz Szczepański ustalił wynik. Na boisku przez 45 minut przebywał Daniel Chukwu, ale wypadł bardzo słabo. Mecz oglądał z trybun Jacek Magiera.

III liga: Legia II Warszawa 3-0 (1-0) Huragan Morąg
1-0 - 18' Patryk Czarnowski (as. Dominik Nagy)
2-0 - 50' Patryk Czarnowski (dob. strzału Sandro Kulenovicia)
3-0 - 76' Miłosz Szczepański (as. Bartłomiej Urbański)

Legia II: 1. Radosław Majecki - 7. Tomasz Nawotka, 5. Mateusz Żyro, 8. Rafał Makowski, 3. Mateusz Hołownia - 16. Bartłomiej Urbański, 14. Adrian Małachowski, 9. Eryk Więdłocha (46' 23. Tin Matić), 19. Patryk Czarnowski (65' 20. Miłosz Szczepański), 21. Dominik Nagy (80' 6. Mateusz Leleno) - 15. Daniel Chima Chukwu (46' 17. Sandro Kulenović)

Huragan (skład wyjściowy): 12. Mateusz Lawrenc - 5. Tomasz Szawara, 6. Arkadiusz Koprucki, 17. Mateusz Bogdanowicz, 18. Paweł Podhorodecki, 22. Sebastian Zajączkowski, 20. Paweł Galik, 10. Daniel Mlonek, 14. Radosław Lenart, 8. Piotr Karłowicz, 9. Daniel Chiliński