Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Artur Boruc na sektorze kibiców Legii w Płocku - fot. Legionisci.com
Artur Boruc na sektorze kibiców Legii w Płocku - fot. Legionisci.com
Środa, 1 marca 2017 r. godz. 11:17

Artur Boruc zakończył karierę reprezentacyjną

Woytek, źródło: Legionisci.com

Artur Boruc poinformował, że zakończył reprezentacyjną karierę. 37-letni zawodnik A.F.C. Bournemouth przyznał, że od pewnego czasu nosił w sobie tę decyzję. - Ze względu na zdrowie i już "podeszły" wiek oraz konkurencje, która pozwala spać spokojnie. Ze względu na spokój ducha mojego i mojej rodziny, kończę piękna przygodę z Reprezentacja Polski w piłce nożnej. Dziękuje wszystkim szkoleniowcom z trenerem Adamem Nawałką na czele - napisał zawodnik.

- Dziękuję kolegom piłkarzom i wszystkim sztabom szkoleniowym, z którymi miałem przyjemność współpracować. Dziękuję przyjaciołom, którzy byli ze mną na dobre i na złe. Dziękuje wszystkim, zarówno tym, którzy trzymali za mnie kciuki, jak i tym niechętnym, którzy napędzali mnie do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Dziękuję wszystkim za te kilkanaście lat wspólnych wzlotów i upadków. Mnóstwo emocji przed nami i już teraz w innej roli będę trzymał kciuki za Biało-Czerwonych jeszcze mocniej. Chciałbym skupić się teraz na swoim zdrowiu i pomocy kolegom z AFCB w wywalczeniu celów na ten sezon w Premiership. Dziękuje za wszystko! - napisał na Instagramie były bramkarz Legii.



Komentarze: (36)

wwwojtecky (L), 01.03.2017 11:24:36 - *.play-internet.pl

Artur Boruc, Artur!!!! Dzięki i powodzenia!!!

zajmer, 01.03.2017 11:38:38 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

DZIĘKUJĘ!!! AB czekamy w Legii na Ciebie.

Trampek, 01.03.2017 11:43:52 - *.18

Panie Arturze Dzięki za pokazywanie ducha walki. Powodzenia

KibicL, 01.03.2017 11:45:33 - *.dynamic.chello.pl

Artur kiedy wpadniesz na Żylete ? :)

Tomason73, 01.03.2017 11:47:15 - *.dynamic.chello.pl

Artur,wracaj do Legii.Potrzeba takiego charakteru i takich umiejętności jakie Ty posiadasz..

m4pierwszy, 01.03.2017 11:50:23 - *.242.atman.pl

dzięki, jestes najelpszy

Petarda.Brodnica, 01.03.2017 11:56:22 - *.play-internet.pl

Artur KING !!! Dziękujemy za Wszystko

Po co nam ten emeryt..., 01.03.2017 11:58:02 - *.dynamic.chello.pl

Na trybunach się przyda... Dobry Duch trybun... Ale po co nam ten schorowany emeryt w bramce..? (L)egia potrzebuje na teraz-zaraz młodego, utalentowanego i peerspektywicznego bramkarza, a nie schorowaną legendę... Sam wszak napisał, iż rezygnuje "ze względu na zdrowie i już podeszły wiek oraz konkurencje" Tak więc skończcie raz na zawsze z tym "Boruc do (L)egii"... Jego czas minął bezpowrotnie... Miał szansę 2 lata temu, ale nas olał dla tego Bournemouth... Nam nie chciał pomóc, ale chce pomagać kolegom z AFCB w wywalczeniu celów na ten sezon w Premiership... Niech teraz spada...............

Kami(L)a, 01.03.2017 12:11:32 - *.pl


A może by tak zorganizować na stadionie Legii, pożegnalny mecz Artura w reprezentacji ??

orti, 01.03.2017 12:18:43 - *.208

Może mecz pożegnalny na Łazienkowskiej ?

Ale jaja, 01.03.2017 13:05:30 - *.skranetcan.pl

Dzięki Artur za wszystko a z tym meczem to było by coś na legii

M3, 01.03.2017 13:07:22 - *.dokumenty.warszawa2.zus.pl

Bardzo żałuję, że Artur nie grał w klubie z czołowej dziesiątki. W swoim czasie był jednym z pięciu najlepszych bramkarzy świata.

ja, 01.03.2017 13:18:01 - *.dynamic.chello.pl

Mam nadzieję, że latem Artur skończy przygodę w Anglii i wróci do Legii. Przydałby się nam klasowy bramkarz, a Boruc takim ciągle jest - co by nie mówić był wciąż powoływany do reprezentacji i gra w PL.
Jest kilka klas przed Malarzem.

Myślę, że mógłby pograć jeszcze nawet ze 2-3 lata na wysokim poziomie w Legii.
Przykładowo Buffon jest ponad 2 lata starszy niż Boruc i ciągle gra na wysokim poziomie w Juve.

luk, 01.03.2017 13:26:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

dzieki za wszystko artur boruc i powodzenia

(L)odz, 01.03.2017 13:54:17 - *.toya.net.pl

Dzięki Artur za wszystko co dla reprezentacji zrobiłeś.Wracaj na Ł3,tu jest Twój dom.

Toni, 01.03.2017 14:35:57 - *.0pools.vodafone-ip.de

Ludzie umiecie czytac?
"Ze wzgledu na zdrowie i podeszly wiek"
Emeryta tu chcecie?

GOC (L) ŁAW, 01.03.2017 14:50:41 - *.internetdsl.tpnet.pl

Najlepszego i POWODZENIA :) !!!!

uczciwy L, 01.03.2017 16:11:47 - *.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Witam wszystkich.Znalazlem wczoraj szalik Legi na ochocie,mysle ze wlasciciel chcialby go miec nadal Bo widac ze pewnie nie jeden mecz ma za soba.wiec moze sie znajdzie wlasciciel.pozdro

Kipkorir, 01.03.2017 16:31:32 - *.dynamic.chello.pl

Fabiański, Szczęsny, Boruc - wszyscy trzej wyszli spod ręki trenera Dowhania. Ciekawe kto zajmie miejsce Artura w kadrze?

Piotr, 01.03.2017 17:14:38 - *.play-internet.pl

Do redakcji.
Artur nie gra w Premiership tylko w Premier League!I mam nadzieję że tak zostanie.

do Kipkorir, 01.03.2017 17:35:58 - *.dynamic.chello.pl

Skorupski z Romy/Empoli.
Mamy teraz 3 bramkarzy. Szczesny, Fabian, Skorupski

Borubar, 01.03.2017 18:32:55 - *.dynamic.chello.pl

Dzięki za wszystko co zrobiłeś dla reprezentacji byłeś dla mnie zawsze nr.1 Wracaj do domu do Legii.Czekamy na ciebie na Łazienkowskiej.Pozdro warjacie

Krzeszczu@, 01.03.2017 18:50:32 - *.cust.bredband2.com

@ Piotr: mylisz sie, bo liga angielska uzywa dwoch nazw, i Premiership i Premier League. Obie sa uzywane na rowni.
Wiec redakcja nie ma co poprawiac.

wiewis6499, 01.03.2017 19:13:35 - *.play-internet.pl

ARTUR - tyle razy chciałem Cię nosić na rękach. Tyle razy rzucałem mięsem nie tylko za czasów gry w (L) jak i w kadrze itd.
ARTUR - wracaj do nas. Kocham Cię jak brata, szanuje jak ziomka i tęsknie za Tobą jak za pierwszą miłością.. . Arek jest spoko ale tęskno do Ciebie.

megalonik, 01.03.2017 19:18:58 - *.adsl.inetia.pl

Zakończył ??? A on zaczął ??? Bo nie zauważyłem...
Kilka meczy i zawalony mega Gol...
Wielki talent - dobry bramkarz ...Ale niestety znowu zmarnowany przez swoje upodobania i zachcianki...

krys008, 01.03.2017 20:07:06 - *.serv-net.pl

Artur na koniec jeszcze raz, jeszcze jeden sezon z L-ką na piesi! To byłoby coś.

a, 01.03.2017 20:11:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzięki Artur. Mecz z niemacami będę pamiętał do końca życia. Brawo TY

Sim, 01.03.2017 20:14:27 - *.181

To teraz do KSW i MMA pewnie pojdzie :-)

Kruk, 01.03.2017 20:25:00 - *.dynamic.chello.pl

Pamietam ten mecz w Płocku na którym wszedł na gniazdo do Starucha. Jak sie wtedy nasz doping poprawił..:). Panie Arturze, jest Pan wielki jako Legionista i jako człowiek. Ps. blessing is not a crime!

WERTIS(L), 01.03.2017 20:56:47 - *.centertel.pl

Dzięki Artur, trzymaj się i powodzenia w życiu .

MatisBeY, 01.03.2017 21:14:12 - *.dynamic.chello.pl

Moj ulubiony pilkarz. Brawo za decyzje. Najlepszy bramkarz w historii polskiej pilki noznej

Hakan, 01.03.2017 21:23:47 - *.play-internet.pl

ARTUR!!! dziękuję. Szkoda że nie było Ci dane zagrać z Portugalią na ME16, a dokładnie obronić karne. A półfinał byłby NASZ, To by już nigdy by niepodwazył KRÓL ARTUR!!!!

okęciak, 01.03.2017 23:29:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

arczi dzięki za wszystko! czekamy na Ciebie w domu!

Rafał, 01.03.2017 23:34:06 - *.dynamic.chello.pl

Szacun dla Ciebie Artur!
Dziękujemy!

123, 02.03.2017 01:58:57 - *.dynamic.chello.pl

Jak wróci to pewnie wygryzie gibona

Mógłby wrócić do nas, 02.03.2017 14:50:26 - *.play-internet.pl

to "dusiciel" malarz szybko by poznał swoje miejsce w szyku i na ławce

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.