Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Niedziela, 12 marca 2017 r. godz. 20:31

Magiera: Wyrachowana wygrana

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com

Jacek Magiera (trener Legii): Cieszymy się z wygranej. Wiedzieliśmy, że wygrana będzie kosztowała wiele zdrowia. Na szczęście na boisku było też dużo jakości. Gol padł po bardzo ładnej akcji i świetnym zachowaniu Miroslava Radovicia. Staraliśmy się podwyższyć, ale to nam nie wyszło. Wisła to rywal z górnej półki i zawsze gra się z nim trudno.


Musieliśmy dziś wygrać, bo obiecaliśmy to naszemu choremu kibicowi Kacperkowi. Tym bardziej zależało nam na wygranej. Mam nadzieję, że nasze kolejne zwycięstwa Kacper będzie oglądał na Łazienkowskiej razem z nami.

Nie zgadzam się, że gramy bez napastnika. Takie stawianie sprawy to obrażanie Radovicia. Inna sprawa, że wszyscy nasi nominalni napastnicy są kontuzjowani. Nie szukajmy jednak problemów na siłę. Mamy drużynę i każdy ma łatać dziury. Nie wracam do przeszłości, bo nie mam na nią wpływu. Wiem, że Nemanja Nikolić i Aleksandar Priović strzelają gole w innych ligach. Dobrze, że byli legioniści strzelają.

To był mecz o 3 punkty. Tabela jest coraz bardziej płaska. Spodziewam się, że kolejne mecze też będą bardzo wyrachowane i pełne walki. Nie bez powodu prowadząc 1-0 cofnęliśmy się. Czekaliśmy na kontry i były okazje do strzelenia kolejnych goli. Cieszymy się z wygranej 1-0. To też jest komplet punktów. Powtarzam, że nie zawsze będziemy wygrywać po 5-0. Cieszmy się ze zwycięstwa i tego, że wszyscy skończyli mecz zdrowi.

Kasper Hamalainen zagrał dziś dobrze. Był widoczny w pierwszej połowie. Po przerwie było słabiej, ale i my częściej byliśmy wtedy na własnej połowie. Miał pewne problemy z wytrzymaniem pod koniec gry, ale Kasper może uznać dzisiejszy mecz za udany.



Komentarze: (24)

Andrzej, 12.03.2017 20:46:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Hama jak cała drużyna w drugiej połowie opadła z sil,a co zrobił trener zajezdxil ich do 82 min. W 60 pierwsza zmiana a 70 druga powinna być chcąc grac z kontry

Woker, 12.03.2017 20:48:48 - *.32

Mecz w 1 polowie byl dobry. W drugiej bylo za bardzo ostroznie..ale cieszy wygrana !

krys008, 12.03.2017 21:04:42 - *.serv-net.pl

Panie Jacku ma pan 18 zawodników, należy z nich korzystać. Kasper pierwsza połowa OK, ale w drugiej był do zmiany. Kontry to nie jego gra, jest zbyt wolny. Trzeba było dać szanse innym, jest Nagy, Gruzin. Zwycięzców się nie sądzi, ale myślę, że warto było spróbować.
Brawo za 3 pkt, szkoda, że Kaspra nie wpadło, byłyby dwie ładne bramki i spokojniejsza gra. Potrzebujemy punktów i zadanie dziś wykonane!

tym, 12.03.2017 21:06:43 - *.17-4.cable.virginm.net

Magiera zmiany i jeszcze raz zmiany szybciej

grzesiek, 12.03.2017 21:11:22 - *.centertel.pl

Zajezdzil? Bez przesady nie musimy grac w LM ani PP.

HAHA, 12.03.2017 21:31:55 - *.internetia.net.pl

BRAKUJE MEGA LUTOWYCH TRANSFERÓW - NAPASTNIKÓW MAMY THE BEST - DZIĘKUJEMY ZA CUDOWNE TRANSFERY

mg, 12.03.2017 21:33:23 - *.centertel.pl

Narzekamy na brak napadziora podczas przyszlego okienka tez nie liczylbym na mega transfer mega grajka na te pozycje. Pewnie wroci J.Niezgoda a dalej jakos to bedzie. Moze Chima odpali lub Sanogo a w razie co mamy Rado pozdro

Tczew, 12.03.2017 21:53:26 - *.docsis.tczew.net.pl

Brawo. Najważniejsze 3ptk. Czekam aż Nagy dostanie więcej minut. Ps. Olimpia pokonała w sobotę dziewczyny z K6 2:1.

Kipkorir, 12.03.2017 21:55:02 - *.dynamic.chello.pl

Nowi napastnicy się tak zajechali na treningach, że nie są w stanie znaleźć się nawet wśród rezerwowych. Oto ich tajemnicze i wieczne kontuzje.

Cult⚽️Legia, 12.03.2017 21:57:04 - *.174

Cały!mecz!gra!Cała!Legia!zmiany!!!!zmiany!!!!Maaaagiiic!!!!!!!

Nagy powinien grac, 12.03.2017 22:06:51 - *.dynamic.chello.pl

Magiera Nagy powinien wystapic w Gdansku w pierwszej jedenascie. jest szybki w Ferencvarosu gral bardzo dobrze jest szybki dobry technicznie

Do fachowców , 12.03.2017 22:45:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Trochę zaufania do trenera wie co robi. Wszyscy wujkowie dobra rada pewnie po kursie trenerskim UEFA w kapciach przed TV

amos80, 12.03.2017 22:55:37 - *.play-internet.pl

Rado nie jest napastnikiem

100% POPARCIA DLA JACKA MAGIERY, 12.03.2017 22:59:32 - *.bb.sky.com

Kto uważa że Jackowi Magierze należy sie poparcie proszę o wysłanie (tak), kto uważa że nie należy proszę o wysłanie (nie).

kdarek, 12.03.2017 23:05:21 - *.skynet.net.pl

cieszą punkty, ale gra dooopy nie urywa. Wyjścia do szybkiego ataku brak, Odji grający na szpicy przez kilkanaście minut nie wiem po co, Gui cień gościa jesieni podobnie jak Jędza. Ataku nie ma ruchu z przodu też bo niby kto ma tam się ruszać... Trzymam kciuki za wygraną w Gdańsku, z Pogonią obowiązek i mecz prawdy w Poznaniu. Powodzenia

AAA, 12.03.2017 23:32:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jacku,zapytaj jak się nie boisz niejakiego Żewłakowa gdzie jest napastnik?
Panie a właściwie nie panie...Leśnodorski gołodupcu gdzie te transfery?
Kłamiesz Boguś kłamiesz....oj nieładnie ....żebyś nie musiał korzystać z pewnych salonów upiększania facjaty....

poker face, 12.03.2017 23:49:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

" nie zawsze będziemy wygrywać po 5-0"
Qrwa kiedy wygraliśmy 5-0???????????????

Redakcja (LL!): w listopadzie i grudniu 4-1, 4-0, 5-1, 5-0 :)

?, 13.03.2017 00:12:20 - *.internetia.net.pl

SAM POWIEDZIAL TRENER - ŁATANIE DZIUR - WIĘC DZIURY W SKŁADZIE SĄ - CHYBA , ŻE TRENER NIE POWIEDZIAŁ TEGO CO POWIEDZIAŁ ?

Arek, 13.03.2017 00:27:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I mamy to! Oto chodziło. Zdobyć 3 punkty i czekać już do meczu w Gdańsku. Tam kolejny mecz o mistrzostwo.

Kibic, 13.03.2017 07:04:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie ma co się oszukiwać ,to zupełnie inny zespół niż z końcem tamtego roku i Magiera o tym dobrze wie !!!! Miało być coraz lepiej a jest to co w pierwszym sparingu . Oczywiście są przebłyski ale wynika to z olbrzymiego potencjału a nie z dobrego przygotowania. Większość zawodników jest bez formy a gra miejscami wygląda fatalnie .Magiera widział że jak przeciwnik się cofa Legia nie może sobie poradzić (Ruch ,Termalika)więc po strzeleniu bramki zespół się cofnął i próbował grać z kontry.Jak to wyglądało ? tak jak druga połowa czyli fatalnie .Na dzisiaj mamy słaby cały sztab szkoleniowy i tyle . Trudno się jednak dziwić bo to wszyscy od Magiery do trenera od przygotowania fizycznego to nowicjusze w piłce seniorskiej którzy się dopiero uczą i mimo że osobiście bardzo lubię Magierę na dzień dzisiejszy nie powinni pracować u nas .Przykład zatrudnienia fachowców mamy w Lechu i niestety trzeba przyznać że tam pod tym względem wygląda to dużo lepiej !!!!Mówienie że Magiera to trener na lata jest zaklinaniem rzeczywistości i taka jest brutalna prawda.

Jurii, 13.03.2017 07:08:16 - *.adsl.inetia.pl

Bravo Legia,dobry mecz,zasłużona wygrana.
Dobra gra Dąbrowskiego,Pazdan,Vadis,Rado no i Hamy. Forma na mistrzostwo nadchodzi.

soly, 13.03.2017 10:25:42 - *.adsl.cybercity.dk

SCIEMA;SCIEMA ;SCIEMA!!!...zespol jest duzo gorzej przygotowany,niz w zeszlym roku,i to widac golym okiem....Magiera powinien juz przygotowac zespol na 100% na ajax,a tak nie bylo,i do tej pory nie jest,wiec ..nie ma o czym gadac,brak mu doswiadczenia i tyle....jak bedziemy grali w el LM..znowu nie przygotuje optymalnie zespolu,jak teraz na ajax...

Krzeszczu, 13.03.2017 19:37:21 - *.cust.bredband2.com

@ ?, 13.03.2017 00:1: Trener powiedzial ze powiedzial to co powiedzial. Zeby nie bylo ze nie powiedzial co powiedzial, a powiedzial czego nie powiedzial. Tak powiedzial.

xxx, 13.03.2017 19:46:23 - *.play-internet.pl

3pkt. cieszą i tyle w temacie , gramy w każdym meczu bez kilku ludzi , Kopczyński nic nie wnosi do zespołu , tylko zagrożenie i pozornie pilnowany środek , nie ten kaliber , gdzie mu do drewnianego Borysiuka , Artur kompletnie bez formy + 2 skrzydłowi i mamy komplet. Marnie to widzę , na szczęście ta nasza liga pozwala jeszcze na zwycięstwa w 7.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.