Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jacek Magiera - fot. Mishka / Legionisci.com
Jacek Magiera - fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 17 marca 2017 r. godz. 16:48

Magiera: Lechię gonimy od października

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Nie przesadzajmy, że jest to mecz dekady... Dla nas to normalny mecz ligowy o 3 punkty, który chcemy wygrać. Gramy z bardzo dobrym przeciwnikiem na jego boisku. Lechię gonimy od października i ta strata z każdym miesiącem jest coraz mniejsza. Teraz stajemy przed szansą, by wyprzedzić gdańszczan, a stanie się to jak wygramy - mówi przed meczem Jacek Magiera.

- Podchodzimy do rywala z szacunkiem, ale wiarą we własne umiejętności. Zapowiada się ciekawe spotkanie. Wiem, że trener Nowak też preferuje ofensywny styl gry.

Bez Necida, Chukwu i Jodłowca

- Kontuzjowany cały czas jest Tomas Necid, a do drużyny powoli wprowadzany jest Daniel Chukwu. Nigeryjczyk nie trenował prawie miesiąc. Teraz jest zdrowy ale niegotowy na mecz z Lechią. Delikatną kontuzję ma Jodłowiec, który nie trenował wczoraj i przedwczoraj, więc jego występ stoi pod dużym znakiem zapytania. Z kolei Michał Kucharczyk trenuje od tygodnia na pełnych obrotach, więc jest brany pod uwagę - mówi szkoleniowiec Legii.

- Kto zagra na ataku? Może zagrać Radović, Hamalainen albo Matić. Mamy wybór - mam w głowie skład na mecz z Lechią, ale jeszcze za dużo czasu do tego spotkania i może się zmienić. To będzie mecz, w którym ważny będzie każdy zawodnik także ci którzy usiądą na ławce rezerwowych - każdy ma grać dla drużyny. Z takim nastawieniem do tego podchodzimy. Nie skreślajmy Tomasa Necida i Daniela Chukwu, którzy dziś są poza kadrą głównie z powodu kontuzji. Będziemy myśleć po sezonie co dalej zrobić - twierdzi Magiera.

- Mam skomentować słowa Michała Probierza, który pogratulował tytułu mistrzowskiego Lechowi? Nie mam zamiaru. Wiem co miał na celu, bo znamy się nie od dziś. Michał jest trenerem, który bardzo wierzy w swój zespół, cenie go i lubię, ale nie ze mną te numery. Ja patrzę na to co mam u siebie w ogródku, bo trzeba go pielęgnować i podlewać żeby roślinki jak najlepiej rosły - mówi Magiera.

- Kto jest najgroźniejszym rywalem w walce o mistrzostwo? Ligę wygrywa się z 15 drużynami a nie z jedną. Co nam po wygranej z Lechią, jak nie wygramy kolejnych spotkań? - zakończył trener Legii.



Komentarze: (22)

sd, 17.03.2017 16:56:03 - *.play-internet.pl

jakiś mem z Niko i Prijo oraz z Chuckwu i Necidem tu by się przydał....

Rychu, 17.03.2017 17:01:01 - *.pse.pl

Nikt nie mówi, że mecz z Lechią jest meczem dekady ale jest bardzo ważny. Biorąc pod uwagę, że Amica pewnie wygra z Łęczną, nasza niewygrana z Lechią może okazać się nie do odrobienia. Gramy kolejny ważny mecz w Gdańsku (w ostatnich latach mecze w Gdańsku stają się kluczowe dla mistrzostwa) i nie wyobrażam sobie, że go nie wygramy.

krys008, 17.03.2017 17:17:25 - *.82

Panie Jacku życzymy dobrego meczu i 3 punktów. Doceniamy potencjał Lechii, ale przyjeżdża Legia, a Legi musi zwyciężać! Może nie będzie to porywające widowisko, nie spodziewam się, że któryś z zespołów ruszy do zmasowanych ataków, ale więcej argumentów jest po naszej stronie i liczę na 3 pkt.

Hugon, 17.03.2017 18:01:05 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Rychu a kto Ci powiedział ze łach wygra.

napewno .l, 17.03.2017 19:31:20 - *.cust.telecolumbus.net

Zaś ten Gdańsk ;/ . W ataku tylko Rado innej opcji nie nie ma . Na jednym skrzydle GUI a na drugim ??? Hama nie zabardzo.

Kipkorir, 17.03.2017 19:46:06 - *.dynamic.chello.pl

"Do drużyny powoli wprowadzany jest Daniel Chukwu" - to jakiś żart?

Hugon, 17.03.2017 19:58:50 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Na prawym Nagy.

[L] do Hugon, 17.03.2017 20:08:37 - *.elartnet.pl

Przydałoby ci się trochę dystansu i szacunku dla rywali, chyba, że masz kompleksy.

Szkoda ze znów z transferów wyszły w większości - Nie dla Legii, 17.03.2017 21:55:16 - *.internetia.net.pl

Jacek Magiera szczerze wypowiedział się w jednym z wywiadów , że musi łatać dziury w składzie choć ma wszystkich do dyspozycji , no ale mówiąc w ten sposób - przyznał . że to nie to co oczekiwał . Brawo trenerze za szczerość .

@Rychu, 17.03.2017 22:06:04 - *.centertel.pl

Dajmy lecznej szanse... 2:2...leszczyk nie bedzie wygrywal wszystkiego a leczna potrzebuje punktow jak powietrza.

@ hugon, 18.03.2017 08:29:46 - *.elartnet.pl

ogarnij się pajacu

krys008, 18.03.2017 11:04:42 - *.serv-net.pl

Dobrze, że nie graliśmy jeszcze z Lechem. My nadal szukamy formy, a Lechowi trzeba oddać, że początek ma imponujący, ale już wkrótce zatrzymamy tą lokomotywę. Marzy mi się wygrana z Lechem po bardzo dobrym meczu z naszej strony. Nic tak nie smakuje. Szanse, że Łęczna urwie im punkty mala, ale byłoby milo. Ale teraz czas na przystawkę w postaci Lechii i mam nadzieję 3 pkt.

Jurii, 18.03.2017 12:20:31 - *.adsl.inetia.pl

Nie ma lipy,musimy zwyciężyć!

Jarko, 18.03.2017 12:32:52 - *.dynamic.chello.pl

Moim zdaniem jest juz po Necidzie.Wymyslaja mu te kontuzje bo wiedza ze duzo zarabia a w ataku nie daje Legii nic.Trener Magiera woli grac pomocnikami w ataku niz napastnikami bo takich napastnikow zapewnil mu skauting.
Tez by chcial miec taka prace jak nasz skauting.Robic takie waly i do tego tyle zarabiac.To juz skauting wisly krakow lub amiki wronki zrobil by nam lepsze wzmocnienia w ataku.A robilli by to tak by sprowadzic jak najgorszych ogorow.Tak by Legia miala jak najgorszy atak.Ale Legii nikt nie musi pomagac.Sama ma taki skauting ze wszyscy sie z nas smieja.Zero goli zdobytych przez napastnikow Legii na wiosne.Czy jest drugi taki klub w europie?
A mimo to trener Jacek Magiera trzyma fason.Umiejetnie odpowiada na pytania dziennikarzy i robi dobra mine do zlej gry.

Grajcie na Rzeźniczaka, 18.03.2017 14:28:47 - *.dynamic.chello.pl

Rychu dobrze napisał. W końcu ktoś realnie myślący i patrzący no to, co dzieje się od przerwy zimowej w Legii i Ekstraklasie.

Tomek Mokotów , 19.03.2017 00:55:35 - *.dynamic.chello.pl

Placzki... Remis z Lechią też nie byłby zły nawet przy wygranej Lecha. Po pierwsze Lech GTA ze slabiakami Oprócz Lechii, dlatego ma dobry start, po drugie jest jeszcze podział punktów.

Patrzenie na grę innych zamiast na swoją to jakieś zapożyczenia z prowincji czy tak was Rodzice wychowali? Patrzcie na innych, nie na siebie...

Gra Legii jest przeciętna i to musi się poprawiać. A gra innych drużyn jest równie istotną sprawą co pogłowie bydła w Nepalu.

krys008, 19.03.2017 10:00:25 - *.serv-net.pl

Do Tomek Mokotów. Rozumiem, że Legia do tej pory grała z czołówką ligi i z nimi pogubiła punkty. Jak dobrze, że teraz przed nami łatwe mecze.
Patrzymy na grę Legii, to nas najbardziej interesuje i najbardziej martwi. Na szczęście widać poprawę, jeszcze nie jest dobrze, jest mnóstwo mankamentów, ale zaczyna się zazębiać. Dziś wierzymy i oczekujemy 3 pkt. Remis będzie rozczarowaniem, ale nie wykluczy nas z walki o mistrza, choć bardzo skomplikuje i tak już trudną sytuację.

Krzeszczu, 19.03.2017 11:57:17 - *.cust.bredband2.com

@ mokotow: znowu zasmiecasz forum swoim wypocinami. Udzielasz sie profesorze od siedmiu bolesci a nie pojmujesz co ludzie tutaj pisza. Popros moze kogos starszego w domu zeby ci przeczytal i wytlumaczyl, a na razie przestan trollowac tutaj.

Wiekszych durnot niz twoje ciezko znalezc.

@ krys008: nie przejmuj sie mokotowem bo to troll i prowokator. Tydzien temu cos mi zarzucal co nie zadnego zwiazku z moimi wpisami. Na moje konkretne pytanie wygodnie nie odpowiedzial.
Wiec nie przejmuj sie nim, bo on nawet czytac nie potrafi. Myslec tez nie.

Krzeszczu, 19.03.2017 13:14:13 - *.cust.tele2.se

@krys008: mokotow to troll i prowokator wiec sie tym drewniakiem nie przejmuj.
On nawet czytac nie potrafi

Hugon, 19.03.2017 17:23:44 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Rychu Ty GAMONIU jaki wynik łacha.

Ps.do krzeszcza , 19.03.2017 17:49:51 - *.dynamic.chello.pl

I tak, nie mam co robić tylko jak ty dzieciaku wpatrywać odpowiedzi na mój post... Zluzuj majty pajacu i zbastuj z opiniami o trollach bo nie jesteś anonimowy.

krys008, 19.03.2017 18:15:06 - *.serv-net.pl

Do Krzeszczu. Na szczęście większość piszących to normalni ludzie. Łączy nas wszystkich jedno troska o nasz klub Legię! Dziś nareszcie dzień meczowy, a ciśnienie rośnie. Koniec sezonu coraz bliżej, a liga w tym roku ciekawa. Lech, Lechia, Jaga jest kilka ciekawych drużyn, które rywalizują z Legią o mistrza. Może nie będzie wstydu w pucharach jak w poprzednich latach.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.