Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Dusan Kuciak - fot. Mishka / Legionisci.com
Dusan Kuciak - fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 15 marca 2017 r. godz. 12:00

Kuciak: Musimy wygrać z Legią

źródło: lechia.pl / Legionisci.com

- Obojętnie z kim byśmy grali, to musimy odpowiedzieć na dwie porażki zwycięstwem. Choć spadliśmy z pozycji lidera, to może to mieć na nas dobry wpływ. Zejdzie trochę presji, poza tym zawsze jest łatwiej gonić niż uciekać. Tak czy inaczej, będziemy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i wygrać spotkanie z Legią - mówi przed niedzielnym meczem bramkarz Lechii Gdańsk Dusan Kuciak.

Były zawodnik Legii wystąpił wiosną w pięciu spotkaniach Ekstraklasy, w których puścił 6 bramek. Lechia wygrała dwa z nich, dwa przegrała i jedno zremisowała. Wszystkie zwycięstwa odniosła na własnym stadionie.



Komentarze: (59)

go ( L ) den, 15.03.2017 12:13:00 - *.business.static.vectranet.pl

No to się zdziwisz...bucu :D

Legion63, 15.03.2017 12:13:11 - *.play-internet.pl

My musieliśmy wygrać z Ajaksem i jak wiadomo samo musi nie wystarcza

DRABINA, 15.03.2017 12:14:45 - *.2

AROGANT,ZDRAJCA I ZAROZUMIALEC
DOBRZE ŻE JUŻ U NAS NIE GRA..NIGDY NIE DARZYŁEM GO SYMPATIĄ

adi, 15.03.2017 12:20:20 - *.centertel.pl

On nigdy nie był prawdziwym Legionistą.

Maciej, 15.03.2017 12:25:09 - *.customers.d1-online.com

On moze ewentualnie zesrac sie w gacie jak Legia wybiegnie na murawe.

SZCZERY, 15.03.2017 12:39:27 - *.acn.waw.pl

i jak zarobasie zakłamany wróciłeś do polski po jednym występie w Premier League

ja, 15.03.2017 12:41:33 - *.189

Koledzy powyżej, może trochę więcej szacunku do Dusana? Lubić nie musicie ale szanować wypada a nie obrażać bramkarza który zdobywał w Legii tytuły. A Legia tego meczu nie wygra. Jesteśmy za słabi

mmm, 15.03.2017 12:47:34 - *.112

Ze wszystkich gwiazdek, którym marzyła się kariera na zachodzie Pan Kuciak to największy przegrany. Zwolnił miejsce w bramce dla Arka Malarza na LM, a sam grzał ławę. Teraz wrócił do polskiej ligi, ale Legia to już za wysokie progi. Nie on pierwszy.

L, 15.03.2017 12:54:32 - *.113.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do tych kilku powyżej komentujących, którzy zhejtowali Duszana. Być może Duszan nigdy nie czuł się Legionistą, ale odrobinę szacunku dla innego człowieka i Jego poglądów. Jest sportowcem, ma ambicje, gra teraz dla Lechii i normalne jest, że chce nas pokonać. To świadczy pozytywnie o nim, jako sportowcu. A Wasze pożal się Boże komentarze przynoszą tylko wstyd całemu środowisku naszej Legii, bo pokazujecie oborę, a nie warszawski sznyt i klasę. Pokonajmy ich na boisku, pokażmy się dobrym dopingiem na wyjeździe - w pozytywny sposób udowodnijmy Duszanowi, że jest w błędzie i Jego obecnemu klubowi daleko jeszcze do Legii. W ten sposób udowadniajmy naszą wyższość, a nie komentarzami na poziomie pastuchów.

S.K. do L, 15.03.2017 13:13:14 - *.dynamic.chello.pl

Popieram !!! Kultura dobra rzecz.
Choć pamiętam ,że odchodząc z Legii państwo Kuciakowie niepochlebnie wyrażali się o Polakach i życiu w Warszawie ! Szkoda ,że powrócił do Polski , jak mu było tak żle ! Bardzo bym chciał ,żeby Kuciak "wyjął " kilka goli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

m4, 15.03.2017 13:14:21 - *.98

gimbaza w ataku , wyjdzie z talerza bo was frytki napier....la.

tydzien temu pialisci ze Kuciu wroci do Legii jak sie odbuduje ;)

eth, 15.03.2017 13:16:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@L, nic dodać, nic ująć

Rucinki, 15.03.2017 13:19:50 - *.dynamic.chello.pl

On nigdy nie grał Premier League

Co najwyżej w English Football League (Championship)

robochlop, 15.03.2017 13:33:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do @L - słusznie prawisz...pozdro dla myślących...

123, 15.03.2017 13:41:54 - *.dynamic.chello.pl

0:3 i tyle w temacie

Gimbusy, 15.03.2017 13:49:25 - *.200.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Milczeć !

Piotr, 15.03.2017 13:55:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co za glupki wypisują takie chamskie komentarze..
Wy byście chcieli żeby każdy piłkarz był Legionistą z krwi i kości, prawda jest taka ze to ich zawód.

Krzeszczu, 15.03.2017 14:06:11 - *.60

@ L: Brawo Ty!
:-)

J23, 15.03.2017 14:07:48 - *.rev.snt.net.pl

Dusan zrobisz kupe na łape buahahaha

dejne3, 15.03.2017 14:11:29 - *.ssp.dialog.net.pl

Ale się Duszan nabuzował, Ty już przegrałeś przez ostatni rok grając w Hall City / nie grając w ogóle/.

L1960, 15.03.2017 14:24:39 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Zostawcie w spokoju Kuciaka,wygrał dla nas kilka meczów,dawał z siebie wszystko , jest zawodowcem,nigdy złego słowa nie powiedział na Legię.Kto sądzi inaczej zachowuje się jak kibic amci posrańskiej, my jesteśmy kibicami Legii ,szacun Duszan,dużo zdrowia i dobrego meczu, niech wygra lepszy.

sen o, 15.03.2017 14:39:12 - *.rev.snt.net.pl

Szacun dla wszystkich legionistów. Byli u nas? byli, jedni odnieśli wiele sukcesów inni się nie sprawdzili, ale mieli okazję u nas się wykazać a wyszło jak wyszło. Spójrzcie na Niko, Prijo, Vranjens czy Vdorljak itd itp. Za jakiś czas odejdą kolejni. Na dziś Lechia to 4 byłych legionistów Kuciak, Wawrzyniak Borysiuk i Wolski + legia cudzoziemska. Nasi wychowankowie w 95 % wędrują w Polskę bo u nas nie mają szans ale w sercu mają Legię.

Do L i jego pastuszków., 15.03.2017 14:44:47 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Jest pewna grupa ludzi, która zarówno w polityce jak i życiu ma się za klasę wyższą a niestety ich myślenie jest tak bardzo od tyłu, że i inteligencją daleko ustępują swoim przeciwnikom, czytając Twój komentarz nijak mający się do komentarzy niepochlebnych dla Kuciaka mam wrażenie, że Ty i parę innych klaskających Ci paziów należycie właśnie do tej grupy. Zauważ, że komentarze odnoszą się konkretnie do osoby Kuciaka a nie jego wypowiedzi. Dusan jest chamem, więc nie oczekuj, że wszyscy będą odnosić się do niego z szacunkiem.

mirek, 15.03.2017 14:48:08 - *.dynamic.chello.pl

lepiej przegrac zmalolatami z warszawy niz wygrac z palantami niechcianymi w ue lidze

kibic, 15.03.2017 14:55:21 - *.110

sprzedawczyk.......

scout, 15.03.2017 15:15:34 - *.centertel.pl

Po starej znajomości puści że 3 sztuki tak na spokojnie.

Do L, 15.03.2017 15:23:14 - *.214.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mam gdzies twoj obiektywizm mowienie o szacunku itp. Widac ze masz maksymalnie 14 lat i kibicujesz Lewandowskiemu a w szafie masz koszulke Barcelony i siedziales w dzien meczu z Psg z wymalowana twarza wsrod znajomych z erasmusa w pubie krzyczales "do boju Messi. Nie masz pojecia o tym czym jest przywiazanie do barw bo gdybys to wiedzial nie glosilbys tych gornolotnych bzdur. Kuciak to smiec ktory byl zwyklym najemnikiem. Jest ambitny? Wolne zarty! Gdyby byl ambitny nie odszedl by z Legii w takich okolicznosciach za pol darmo grzac lawe do najgoszej druzyny w lidze angielskiej. Dodatkowo gosc wielokrotnie obrazal polakow i Polske czyli twoj kraj gimbusie. Teraz wrocil z podkulonym ogonem i udaje gwiazde. Jesli ci sie wydaje gamoniu ze powiedzial cos madrego zupelnie jak w dzien dobry tvn to jestes w bledzie. Mam gdzies pokazywanie klasy ludziom ktorzy pluja na moj klub.

Arek, 15.03.2017 15:37:29 - *.free.aero2.net.pl

@ja, a jeśli jednak wygramy, dalej będziesz płakał?

Do "Do L", 15.03.2017 15:52:50 - *.4web.pl

Kibicem Legii jestem od 20 i doskonale rozumiem co to jest przywiązanie do barw... Jednakże.... Coraz bardziej się wstydzę niektórych ludzi uważających sie za patriotów wszelkiej maści. Czasami wydaję mi się że więdzę historyczną czerpią z populistycznych haseł prawicowych partyjek lub w sklepach z odzieżą patriotyczną tak że podpisuję się pod tymi wszystkimi odpowiedziami nawołującymi do okazania szacunku Kuciakowi... Niektórych faktów nic nie zmieni jak chociażby skandowanie jego nazwiska przez kibiców, świetne interwencje dzięki którymi zdobyliśmy tych kilka punktów lub nawet kilkanaście.... Jednego nie cięrpię... Faszyzującej polski a z wypowiedzi tego Pana wyrażnie pachnie że mógł dokładnie i ze zrozumieniem przyswoić sobie jedno z haseł ze słownika polskiego... szowinizm

@rek, 15.03.2017 16:05:26 - *.dynamic.chello.pl

Jedna niewinna wypowiedź eks-legionisty Kuciaka, a tutaj już spina, hejt i branie się za łby... Wkładają nam redaktorzy kija do środka, niczym w mrowisko... Spoko... Wyluzujcie... Boisko w niedzielny wieczór wszystko zweryfikuje... Poza tym Kuciak powiedział jedynie: "...będziemy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i wygrać spotkanie z Legią"... Nie powiedział zatem, iż "na pewno wygramy z (L)egią"... Peace powiadam... Pozdro (L)

olew, 15.03.2017 16:06:43 - *.warszawa.vectranet.pl

Dusan jest fajnym bramkarzem , a grał w Legii i za te piękne mecze należy mu się szacunek. Piłka teraz nie zna "przywiązania do barw klubowych" , grajki graja gdzie im płacą więcej. To , że nie kupiliśmy Kuciaka po jego klęsce w Anglii , to jest skandal ! Nasi bramkarze to nie jest nasz atut... A poza tym pchniemy te Lechię w niedzielę, a Kuciak trzy razy skrewi...

Bie (L)any, 15.03.2017 16:17:15 - *.centertel.pl

do L ogarnij się!!!! Co ty bredzisz jakie ambicje ma ten twój Kuciak??? Jakby miał ambicje to nie szedł by na prowincję do spadkowiczow Z Anglii tylko by walczył o LM z Legią . Wolał być czwartym bramkarzem w Hull City za £ niż pierwszym w (L) zrezygnował z kadry swojego kraju i ty to nazywasz ambicją... do tej pory by tam siedział jakby mu pozwolili.

Nostradamus, 15.03.2017 16:22:26 - *.191

"Nim sędzia w niedzielę ostatni raz gwizdnie, ty trzy razy piłkę z bramki wyjmiesz..."

copalibertatores, 15.03.2017 16:41:29 - *.acn.waw.pl

może jeszcze w Gdańsku zarzućmy DUSAN... KUCIAK..., DUSAN... KUCIAK...

legionista , 15.03.2017 16:47:39 - *.in.net.pl

większego pajaca i matołka nie widziałem zrobił karierę trzeci bramkarz Hull City tragedia totalna porażka

mietek, 15.03.2017 16:51:29 - *.244

@L: Kultura to jedno, ale obiektywne stwierdzenie pewnych rzeczy, to drugie. Nie będę się odnosił do jego wypowiedzi na temat Polaków i życia w naszym kraju, bo na ten temat zostało już powiedziane chyba wszystko. Ale na pewno nie da się zaprzeczyć temu, że za bytności Kuciaka w (L)egii atmosfera w naszej szatni była - delikatnie mówiąc - nie najlepsza, właśnie z jego powodu. Ja nie bez powodu wymyśliłem też ksywę Kuciak-Wiatrak, bo o najbardziej pierdołowaty błąd robił obrońcom mega-awantury (pamiętasz duszenie Brzyskiego?), a sam do swoich błędów nie przyznał się nigdy i za nie nie przepraszał. Że choćby wspomnę przegrany przez niego mecz w Gliwicach, gdzie Wilczek nam zapakował trzy gole.

A co do jego ambicji. Nie nauczył się na przykładzie swojego rodaka Muchy, że Anglicy na zawodników do pierwszego składu wydają PRAWDZIWE pieniądze, a nie jakieś drobne ze skarbonki. Z kolei, jeśli od początku miał świadomość, że nie będzie w Anglii grał, to gdzie tu ambicja? Można było tak jak Rado powiedzieć: "wyjeżdżam, bo dają mi dużą kasę, a chcę jeszcze coś jako piłkarz zarobić".

m4, 15.03.2017 16:55:00 - *.98

Ty nostro pomylilo ci sie chyba z Jezusem

mietek, 15.03.2017 16:56:04 - *.244

@ @rek: Wiesz, można się pokusić o interpretację jego słów, że "będą chcieli wygrać" i wywnioskować, że miał na myśli "wygramy" - bo on sam najlepiej wie, że (L)egia ostatnio nie potrafi grać w Gdańsku. Aż strach przypominać, ile razy w ostatnich latach dostawaliśmy tam w czerep. Ja się mniej obawiam wyjazdu na mecz z poznańskimi słowikami, niż tego z gdańską pralnią.

Krzeszczu, 15.03.2017 18:36:14 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: jedyna, hmmm, pociecha (?) w tym ze lechia gra kiepsko u siebie. Jakby sie bala wlasnej publiki. A my na wyjezdzie calkiem calkiem.
Na dodatek Kuciak (z calym szacunkiem) pewnie spedzi wiecej czasu ganiajac wlasnych zawodnikow po boisku (zeby ich opieprzyc) wiec szanse bramkowe napewno beda :-)

pzdr

RafaL, 15.03.2017 20:57:46 - *.ab.hsia.telus.net

Przykro czytac.... Sami hejterzy i na dodatek z bardzo krotka pamiecia. Zawodnik nie jest niewolnikiem. Ma prawo a nawet obowiazek polepszac byt swojej rodziny, to jest w koncu jego zawod. Nie poszedl do skislej, lecha czy innego znienawidzonego klubu. Poszedl do silniejsze ligi z lepszymi zarobkami. No i co z tego ze mu nie wyszlo. Dlaczego przez ta decyzje odrazu stal sie zdrajca??? Jak wiele meczy wygral dla nas, jak wiele strzalow wybronil i ile tytulow wywalczy wraz z kolegami dle Legii? Masakra...

77/82, 15.03.2017 22:20:03 - *.dynamic.chello.pl

A jeździjcie sobie po nim ile chcecie. Znając życie strzeli nam bramkę :D

Cult⚽️Legia, 15.03.2017 22:20:31 - *.79

Dibry chłipak i niezły bramko,szacunku troche chłopy przez cały mecz powinni dopingowac Dusans ty taki niejaki

Oim, 15.03.2017 22:32:30 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

I ty jeste Legionista? Rozumiem, ze bierzesz kasę od innych, ale kłuje w oczy brak szacunku. Nie wypowiadaj się w takich sytuacjach, w taki sposób zachowasz twarz...

Luc, 15.03.2017 23:00:51 - *.promax.media.pl

Prawda jest taka że Kuciak to jeden z najlepszych bramkarzy Legii w całej jej historii. Postanowił odejść bo miał swoje powody. Może za mało zarabiał, może nie podobała mu się Warszawa, może nie lubił jak mu race spadają za kołnierz i petardy rozrywają bębenki w uszach...
Ciekaw jestem czy ktoś z Legii z nim rozmawiał gdy wracał na tarczy z Anglii.
Wciąż uważam że Kuciak nawet bez formy jest o wiele lepszy od Malarza. Oczywiście ten ostatni jest Legionistą z krwi i kości, nigdy nie powie o klubie złego słowa i zostanie tu do końca kariery :) Choć gdyby był 10 lat młodszy to też by szukał klubu za granicą.

tomiacab, 15.03.2017 23:02:36 - *.26

Legia zainkasuje 3 punkty, a kuciak czerwoną kartkę.

e(L)vis10, 16.03.2017 09:12:28 - *.32.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nigdy nie był (L)egionistą, nigdy nie identyfikował się z klubem, z chłopakami z drużyny, na zgrupowaniach zamknięty w pokoju, po treningach nie utrzymywał kontaktu z zespołem, myślał tylko o wyjeździe zagranicznym. Jeśli chodzi o mnie to ja już w (L)egii bym to nie chciał.

zba285, 16.03.2017 10:11:43 - *.lukman.pl

prawda jest taka, że piłkarze przywiązani do barw to rzadkość. To ich życie zawodowe i dla większości możliwość zmiany pracy na bardziej prestiżową i lepiej płatną to okazja na poprawę życia. Widać dużo ludzi ubliżających temu człowiekowi tego nie rozumie..
do ubliżających: gdybyś pracował na kasie w biedrze i zgłosiłby się po Ciebie real z większą kasą, to zmieniłbyś bez wahania - tak samo robią piłkarze i nie ma co się temu dziwić.

szacun dla Duszana za grę w Legii, jak był jej pracownikiem to był świetny i pomógł drużynie nie raz ratując punkty

L do Bie(L)any, 16.03.2017 10:38:43 - *.52.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To że chce z nami wygrać, to znaczy, że ma ambicje sportową. A co do ambicji dotyczącej strategii całej kariery, to wydaje mi się, że Duszan prezentuje ten sam poziom co Miro Radovic, który też odszedł od nas w "bardzo ambitnym" sportowo i piłkarsko kierunku. Widzę, że niektórzy mają bardzo krótką pamięć.

pol, 16.03.2017 13:51:23 - *.pl

W pełni popieram wypowiedź "L" i "Do Do L" szacunku trochę nie szczekać

mietek, 16.03.2017 13:59:14 - *.244

@Krzeszczu: My na wyjeździe najlepiej w lidze :) Tu zgoda. Niestety pralnia ma ze wszystkich najlepszy bilans u siebie. To jest typowa drużyna własnego stadionu. I to napawa lekkim pesymizmem.

Pozdro :)

@rek do WSZYSTKICH, 16.03.2017 14:23:51 - *.dynamic.chello.pl

Wszyscy jesteśmy (L)egionistami... Wszyscy mamy (L)-kę w sercu... Bądźmy zjednoczeni, bo przyświeca nam hasło: "Cała (L)egia zawsze razem"... Dlatego raz jeszcze powtarzam: olać ten artykuł i olać wypowiedź Kuciaka... Przestańcie skakać sobie do gardeł z byle powodu, bo pyry inne popierdółki mają z nas niezły ubaw... A co do wyniku meczu - w niedzielę boisko wszystko zweryfikuje... Pozdro (L)

Cooper, 16.03.2017 15:55:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Są jeszcze przywiązani do barw zawodnicy :-) U nas takim był zawsze np. Magiera, Saganowski nigdy nie krył że jest kibicem ŁKS-u i kiedy potrzebowali pomocy to do nich poszedł. Sobolewski płaczący na konferencji, Głowacki grający prawie za darmo - takich ludzi się szanuje, pomimo różnicy barw.

L do Cooper, 16.03.2017 17:13:05 - *.219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

100 proc. racji kolego. To że nie lubimy się z jakimś klubem nie oznacza, że mamy nie szanować tradycji i legendy tego klubu. Takie hejty na inny klub przypominają mi do złudzenia zachowanie jeszcze kilkanaście lat temu tych z Konwiktorskiej, którzy obrażali i lżyli nieżyjącego przecież Kazika Deynę. Dlatego nie ukrywam, że irytują mnie jako kibica Legii takie hejty jak te na Duszana. Toż to poziom właśnie tych z Konwiktorskiej. A my przecież jesteśmy Legia - warszawski szyk, sznyt i fason.

tomiacab, 16.03.2017 19:49:57 - *.18-2.cable.virginm.net

Wdzięczność z jego strony to kwestia jego charakteru. Niech sobie przypomni z jakiego gówna wyciągnęła go Legia. Jak dobrze pamiętam to kiedy trafił na Ł3 od pół roku grał za darmo w Rumunii. Brak jakiejkolwiek wdzięczności oznacza, ze jest nic nie wartym człowiekiem do którego, nie warto wyciągać rękę.

Marco(L)o, 16.03.2017 23:17:41 - *.a328.priv.bahnhof.se

Oczywiscie ze nalezy mu sie szacunek od Nas jako Kibicow Legii!!!Ten gosc zdobywal z nami Tytuly Mistrza Polski,byl noszony na rekach!!!Naprawde wybronil nam kilka punktow ktore zawazyly na zdobyciu Mistrza!Czy wg.niektorych tutaj wszyscy ktorzy przyjda do Legii,maja w niej grac do konca kariery???Nie maja prawa pojsc gdzies indziej?Dlaczego???On poszedl za granice a nie do innego klubu w Polsce!Wrocil do Polski ale nie wierze ze nie chcial do Legii,tylko czy ktos sie tym zainteresowal z naszej strony?I niech juz nikt tutaj nie mowi wiecej ze tak kocha swoja prace ze chocby mu dawali 10 razy wiecej gdzies indziej to on zostanie,bo kocha swoja prace.bla.bla,bla itd!!!

kowaL, 17.03.2017 16:17:15 - *.centertel.pl

KUUUUCIAAAAAK!!!!! Co? TY WIESZ COOOOO!!!!!

Tagi, 17.03.2017 21:20:31 - *.dynamic.chello.pl

Kuciaczka szanuję , ale nigdy go nie lubiłem , bo i on nigdy "eLki" w sercu nie miał. Był tylko i włącznie najemnikiem. Nigdy nawet nie udawał że Legia coś dla niego znaczy , dlatego skoro gra w "podwórkowej drużynie" mam go w głębokim poważaniu.

zu(L)us, 17.03.2017 22:51:44 - *.static.chello.pl

Test dla kuciaka .wiesz jak ci na imię? Odp. Na pewno nie dusan.

Wolfik, 18.03.2017 19:16:07 - *.dynamic.mm.pl

Ludzie, wymagacie od obcokrajowca miłości do klubu? Bądźmy poważni, piłkarzy którzy mają swój klub w sercu można pomieścić na palcach jednej dłoni a i tak miejsce zostanie. Na tą chwilę na myśl przychodzą mi tylko Brożek i Głowacki z Wisły oraz Miro u nas.

A Kuciak jest jednym z lepszych bramkarzy grających w ekstraklapie, trochę szkoda że gra dla Gdańska, ale cóż. Za wszystkie mecze w barwach Legii należy się szacunek i tyle.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.