Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Czwartek, 16 marca 2017 r. godz. 11:50

Sekcyjni Fanatycy przekazali 135 kg karmy do schroniska

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Fani Legii z grupy Sekcyjni Fanatycy przekazali 135 kilogramów karmy dla psów i kotów, a także koce i zabawki do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Milanówku. To kolejna akcja, w której fani naszego klubu pomogli zwierzętom ze schronisk. Od kilku lat legioniści biorą udział w akcji "Są takie psy, którym należy pomóc".



Komentarze: (10)

Krzeszczu, 16.03.2017 16:49:17 - *.cust.bredband2.com

Szacun i czapki z glow!

Tomek 82, 16.03.2017 18:08:45 - *.play-internet.pl

Zgadzam się z tobą Krzeszczu!

Aaa, 16.03.2017 19:36:34 - *.centertel.pl

Brawo i jeszcze raz brawo.

taka prawdaa, 16.03.2017 21:04:33 - *.centertel.pl

to tylko 135 kg.... dla jednego psa szacun a tak starczy na niewiele

Sekcyjni piona, 16.03.2017 21:18:47 - *.dynamic.chello.pl

2017 widzę pełen dobrej roboty Nie zwalniajcie tempa!!!

Krzeszczu, 17.03.2017 07:23:56 - *.cust.bredband2.com

@ taka prawda: a ty ile przekazales?

Do krzeszczu, 17.03.2017 08:24:46 - *.245

Po co pytać ile przekazał raczej nie o to chodzi, slisznie zauważone że ilość karmy w przeliczeniu dupy nie urywa licząc że duze psy potrzebują ok 15 kg karmy miesięcznie. Lepiej czasem milczeć i nie chwalić się wynikami zbiórki tylko działać dalej bez rozgłosu a jak juz chcemy nagłaśniać to lepiej zwrócić uwagę na fakt ilości kibiców i zebranej karmy i że mało mało mało

Krzeszczu, 17.03.2017 11:26:38 - *.60

@ do powyzej: tak, 135 kg byc moze tylka nie urywa, ale jest to darowizna od ludzi dobrej woli.
Krytykowanie i narzekanie kogos kto sam gööwno dal, jest mowiac delikatnie, zenujace.

Nic nie dales a narzekasz. To lepiej sie nie udzielaj. (nie do ciebie tylko ogolnie)

Ja, powtarzam jeszcze raz, szacunek dla tych wszystkich co cos dali, i czapki z glow.
A co do naglasniania, to moim skromnym zdaniem bardzo dobrze. Nie odbieram tego jako lubudubu walenie sie w klate i przechwalanie, tylko czysto info ze ludzie/kibice nadal wlaczaja sie w rozne akcje charytatywne i pomagaja.

Sa ludzie ktorzy pomagaja, i sa ewidentnie ci ktorzy narzekaja, ktorym wiecznie cos przeszkadza, a sami gööwno daja.

Opdowiedz, 17.03.2017 15:26:19 - *.245

Może i coś w tym jest co piszesz ja wolę pomagać i siedzieć cicho inni pomagają nagłaśniając temat ( nie mówię że to złe) ale niestety w większości przypadków jest schemat nie pomogę ale zgnoję i wysmieję
Pozdrawiam

Do Do Krzeszczu, 17.03.2017 20:02:29 - *.play-internet.pl

Nie bądź żałosny kolo,grzecznie Cię o to proszę.
Jak byś się dorzucił było by więcej!!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.