Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jacek Zieliński - fot. Jacek Prondzynski / legia.com
Jacek Zieliński - fot. Jacek Prondzynski / legia.com
Poniedziałek, 27 marca 2017 r. godz. 12:15

Jacek Zieliński dyrektorem Akademii Piłkarskiej Legii

źródło: legia.com / legionisci.com

Jacek Zieliński, były zawodnik, kapitan i trener Legii, został nowym dyrektorem Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Będzie odpowiedzialny za kompleksowy rozwój Akademii. Zieliński był zawodnikiem stołecznego zespołu przez 12 lat.

Rozegrał 404 oficjalne mecze, w których zdobył 9 bramek. 4-krotnie wywalczył mistrzostwo Polski, trzykrotnie zdobył Puchar Polski, a w sezonie 1995/96 grał z Legią w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Znalazł się w klubie Wybitnego Reprezentanta Polski - w kadrze wystąpił 60 razy i zdobył jedną bramkę.
Pełnił również funkcję pierwszego trenera Legii: od października 2004 do czerwca 2005 (wspólnie z Krzysztofem Gawarą) oraz od kwietnia do czerwca 2007, łącznie w 50 oficjalnych meczach.

Jacek Zieliński będzie współpracował z Radosławem Mozyrką, który w Akademii Legii pełni rolę Koordynatora Ds. Rozwoju Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa.



Komentarze: (37)

ja, 27.03.2017 12:20:26 - *.dynamic.chello.pl

I bardzo dobrze!

ed, 27.03.2017 12:27:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Panie Jacku, powodzenia !!!

Id, 27.03.2017 12:35:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zastanawiam się czy obsadzanie byłymi zawodnikami, tak ważnych stanowisk jest dobry rozwiązaniem. Wiadomo, identyfikują się z Legią, swoich charakterem nie raz pokazali, co jest dla nich najważniejsze. Ale czy mają kompetencję, żeby zostawać dyrektorami itp.? Szczególnie, że Jacek to raczej trenerką się ostatnio zajmował, a nie dyrektorowaniem.

:), 27.03.2017 12:37:27 - *.154

witamy w domu KAPITANIE!

Dickson Chotowski, 27.03.2017 12:38:16 - *.range109-145.btcentralplus.com

Zielinski - TAK, Zewlak6w - NIE !!!!!!!

1337, 27.03.2017 12:43:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Super! Powodzenia!

L_Felipe, 27.03.2017 12:46:24 - *.247

Jacus sie nic nie zmienia :)

ben, 27.03.2017 12:46:40 - *.play-internet.pl

Bravo Jacek

F i l u 3 k o l o r y, 27.03.2017 12:55:03 - *.dynamic.chello.pl

Doskonale! Cała Legia zawsze razem! (L)

LHY, 27.03.2017 12:57:43 - *.play-internet.pl

Brawo Zielek!

Jurii, 27.03.2017 12:57:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Odpowiedni Człowiek.
Legionista z krwi i kości

do ID, 27.03.2017 13:07:46 - *.open.pl

właśnie zajmowałem się dyrektorowaniem w Wigrach Suwałki.

Cult⚽️Legia, 27.03.2017 13:19:22 - *.183

Zielu tak #żewłakowout

Matt, 27.03.2017 13:20:38 - *.229

do Id
no właśnie chyba ostatnio zajmował się dyrektorowaniem.

Takich zawodników już nie ma i nie będzie.

1993, 27.03.2017 13:21:01 - *.dynamic.mm.pl

Chyba Redakcji umknęło, że zmarł Warszawiak i Legionista.

Wojtas123, 27.03.2017 13:24:39 - *.71

z calym szacunkiem, ale czy Pan Jacek zna sie na dyrektorowaniu i zarządzaniu?

Lutek, 27.03.2017 13:27:02 - *.34

wreszcie pozbyli sie tego nieudacznika Mazurka.

cezary_1958, 27.03.2017 13:28:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wg mnie tu chodzi o nadzór nad treningami. A trenerka nieźle mu szła.

Krzeszczu, 27.03.2017 13:40:35 - *.cust.bredband2.com

To chyba raczej dobry news?

Pawel, 27.03.2017 15:31:12 - *.dynamic.chello.pl

Powodzenia "Zielek" !

Lepude(L)ek 71, 27.03.2017 15:40:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Super!!!Powodzenia panie Jacku!

Artec, 27.03.2017 15:47:49 - *.100

Witamy Mistrzu.

krys008, 27.03.2017 16:02:22 - *.82

Jak ja lubię tego gościa. Legenda Legii, chyba nie ma osoby, która nie darzyła go sympatią.
Powodzenia p. Jacku!

Sputnik 44, 27.03.2017 16:25:31 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Do 1993: przestań przytruwac pod każdym postem z innego nicka... Pomódl się i skończ już temat.

B, 27.03.2017 17:15:41 - *.pl.fracht.com

Fajnie, że grał tu i tam...ale czy pn Jacek zna się na zarządzaniu Akademią...?

Brawo Jacek, 27.03.2017 17:25:08 - *.play-internet.pl

Jeszcze tylko Krzysiek Ratajczyk i Piotrek Mosór.

leonpraga, 27.03.2017 19:29:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witamy Zielu.

o., 27.03.2017 21:00:16 - *.centertel.pl

będąc asystentem F. Smudy, który doprowadził do ruiny naszą reprezentację, na pewno nauczył się wielu rzeczy, które może przenieść do naszej Akademii -_-

Kop w KOD !!!, 27.03.2017 21:36:57 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Zielu, witaj w domu !!!

DawidL, 27.03.2017 21:51:19 - *.dynamic.mm.pl

Właśnie takich ludzi potrzebujemy świetny wybór !!! Siła spokoju :)

do Brawo Jacek, 27.03.2017 23:11:37 - *.504.rudn.akson.waw.supermedia.pl

Mosór to lepiej niech zostanie z tą swoją Unią a od Akademi wara

Legionerek, 27.03.2017 23:49:05 - *.eaw.com.pl

Rataj jest w Austrii nie zajmuje się sportem w ogole, Mosór ma żonę w telewizji i starczy mu na życie.

Daszka, 27.03.2017 23:53:06 - *.dynamic.chello.pl

@ Koledzy niedowiarki - to na pewno wiarygodna informacja!

mk, 28.03.2017 19:52:21 - *.dynamic.mm.pl

Panie Jacku, a jak było w poznaniu ?

Toni, 28.03.2017 19:53:26 - *.092.077.pools.vodafone-ip.de

Witaj w domu kapitanie.

Cult⚽️Legia, 28.03.2017 21:50:31 - *.6

Jest Zielu trzeba z alibi Mistrzòw tested Legionistòw zatrudnić a nie trzymać polinistów

Cult⚽️Legia, 28.03.2017 21:51:58 - *.6

Poprawka ,jest Zielu ..bèdzie Pisz I reszta Legionistòw a polonistòw wyjeba...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.