Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 17 kwietnia 2017 r. godz. 19:53

29. kolejka Ekstraklasy. Legia nie wykorzystała szansy

Mishka, źródło: Legionisci.com

W czterech poniedziałkowych meczach padło zaledwie 5 goli. Termalica wygrała z Piastem 1-0, Wisła Kraków pokonała Zagłębie 1-0, a Lechia okazała się lepsza w derbach Trójmiasta. W sobotę w Białymstoku lider podzielił się punktami z Cracovią. We Wrocławiu Śląsk zremisował z Górnikiem 2-2, a Ruch przegrał u siebie z Pogonią. W czwartym sobotnim meczu Lech gładko ograł na wyjeździe Wisłę Płock 3-0.

29. kolejka:

Ruch Chorzów 1-2 Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław 2-2 Górnik Łęczna
Jagiellonia Białystok 0-0 Cracovia
Wisła Płock 0-3 Lech Poznań
Termalica Nieciecza 1-0 Piast Gliwice
Legia Warszawa 0-0 Korona Kielce
Wisła Kraków 1-0 Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk 2-1 Arka Gdynia

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców



Komentarze: (48)

(L), 15.04.2017 09:37:41 - *.ilabs.pl

Mecz w poniedziałek świąteczny o 15.30 to PATOLOGIA

do (L), 15.04.2017 10:49:43 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

to nie pier..l i nie przychodz na mecz tylko idź do kościoła jak nakazuje pismo. Nie będziesz musiał tej patologii oglądać jak Cię tak razi

Lukasz, 15.04.2017 11:10:45 - *.centertel.pl

Udostępnienia 2 bilety na poniedziałkowy mecz. Sektor 211 . Zostało mało czasu wiec proszę o kontakt 518215809

, 15.04.2017 11:13:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do: do
Popieram Cie w 100%. Malkotenci i wszelkiej masci narzekacze nie pojawiajcie sie na £3 bo po co macie sie frustrowac?

Do do (L), 15.04.2017 11:21:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chłopie Ale (L) nie pisał nic o kościele... Tak mi się wydaje że chodzi o wczesna godzinę meczu. To tylko moja subiektywna opinia. Po co te kwasy.

do do (L), 15.04.2017 11:27:52 - *.free.aero2.net.pl

I tak właśnie zamierzam postąpić.

pisior, 15.04.2017 11:29:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Drodzy Państwo, mecz w świateczny poniedziałek.. Nie pozwolimy! Nie pozwolimy!

Janusz Typer, 15.04.2017 12:01:39 - *.adsl.inetia.pl

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 1
Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna x
Jagiellonia Białystok - Cracovia 1
Wisła Płock - Lech Poznań 2
Termalica Nieciecza - Piast Gliwice x
Legia Warszawa - Korona Kielce 1
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin x
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 1

do(L), 15.04.2017 12:23:46 - *.centertel.pl

Śpiewasz Szkola,praca dziewczyna rodzina.......to może przestan

(L), 15.04.2017 12:45:35 - *.ilabs.pl

Kolego powyżej daj sobie na wstrzymanie. Wyjazd w wielką sobotę ok ale w świąteczny poniedziałek to nie jest dla mnie ok.jako dla kibica.
Tak samo jak Gdańsk czy ostatnio poznań w niedziele o 18.
Istnieje coś takiego jak praca. Rodzina. Kiedyś zrozumiesz jak się skończy kieszonkowe :)

@(L), 15.04.2017 13:33:53 - *.play-internet.pl

Popieram w 100%, niestety epoka gimbazy nie wie co to święta.

do(L), 15.04.2017 14:12:56 - *.centertel.pl

Nie nazywaj siebie kibicem Pasuje bardziej piknik

L, 15.04.2017 16:59:19 - *.6

Patrzac na klasyfikacje strzelcow i 10 bramek Niezgodyto zastanawiam ise czemu po rundzie jesiennej go nie sciagneli spowrotem?
Chlop w Legii mialby duzo wiecej okazji do strzalow wiec liczba goli pewnie bylaby wieksza...

szwed, 15.04.2017 19:53:43 - *.217

W poniedziałek 3pkt i mamy lidera :D

do (L), 15.04.2017 19:54:56 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Jak wolisz się obrzerac przy stole to ok, Twoja sprawa, ale nie wyzywać od patologii mnie i wszystkich którzy się wybierają w pon na Legie pisząc że to patologia dajesz do zrozumienia ze patologia na mecz pójdzie. Wcale tak nie jest. Ludzie kochają Legie po prostu i kibicują jej zawsze, nawet w Wielkanoc. Żadna patologia

Wawa, 15.04.2017 19:56:42 - *.centertel.pl

Wszystko wraca do normy

Legion63, 15.04.2017 19:59:52 - *.play-internet.pl

Od teraz wszysto zależy od nas

antek, 15.04.2017 20:04:41 - *.dynamic.chello.pl

mamy lidera w warszawie mamy lidera mamy lidera jagasrag za.......................

Student_L, 15.04.2017 20:56:37 - *.docsis.tczew.net.pl

Brawo Pogoń. Dobrze że Jaga straciła punkty. Obawiam się tylko o zaangażowanie naszysz gwiazd...

19(L)16, 15.04.2017 20:58:15 - *.proneteus.pl

Jakby grali ostatni mecz o Mistrzostwo nikt by nie patrzył na święta i pewnie byłby komplet!!
Do Zobaczenia.
Legia Mistrz!

(L), 15.04.2017 21:09:46 - *.ilabs.pl

Kolego nie zrozumiałeś. Bywa.
Patologia to jest terminarz. Jak pisałem wy jazdy w Wielką Sobotę są ok o są norma. Ostatnio choćby Łódź Płock Katowice wcześniej Grodzisk czy poznań.byłem : kolega wyżej pisał o pikniku. Klawiatura wszystko przyjmuje. A życie już nie koniecznie :) Mecze u siebie reż ok w sobotę ok.ale poniedziałek jest patologią. We wtorek jest praca a w poniedziałek ani nigdzie nie wyjdziesz ani nikt nie odwiedzi Ciebie.
Tak samo jak patologiczny termin jest niedziela 18.
Kto jeździ ten wie.
Wesołych Świąt

antek, 15.04.2017 21:44:47 - *.static.chello.pl

to co dzieje się w płocku to petra się wypieła amice

Gumis1984, 15.04.2017 21:58:04 - *.dynamic.chello.pl

Nim zaczniecie cisnąć (L), przeczytajcie wpis ze zrozumieniem.
Do tej pory mecze były w Wielką Sobotę i było ok. pyry jakoś mogą grać dziś i to o 20. Mecz o 15 w poniedziałek jest poronionym terminem bo rozwala cały dzień. Dodatkowo jak L słusznie zauważył niedziela na 18 jest równie bez sensu, a w szczególe wyjazdy niedzielne. Nie każdy ma komfort urlopów w poniedziałek a powrót 1-2 w nocy na zachodni plus dojazd np na Pragę kończy się o 3.
Zespoły "topowe" powinny grać zawsze w soboty, o ile nie grają już w pucharach.
Zdrowych wesołych i mokrych świąt. Oraz mniej napinki na internetach!.

antek, 15.04.2017 21:58:48 - *.static.chello.pl

płock połuż się w swojej bramce na Legie spina a kuchenki sanie

(L), 15.04.2017 22:19:53 - *.ilabs.pl

Gumis 1984

Dzięki. Ale ludzie nie jeżdżący nie wiedzą ocb ;)
Pewnie zaraz dołączysz do "Piknika " bądź zostanie skierowana do Ciebie uwaga o objadaniu się przy stole albo nie pójściu na mecz.Repertuar szeroki :)
Ktoś tam pisał wyżej co się śpiewa. W tej samej pieśni jest TYLE JESZCZE JEST PEZED NAMI MECZOW/WYJAZDÓW Z ZAKAZAMI

I CO BYŁEŚ W GDYNI NP W LUTYM. ? Albo na Realu w Warszawie. ? No przecież to śpiewasz. ..
Net hools. Ultra fb. Nic więcej.

jak pisze : klawiatura wszystko przyjmie. Życie już nie.

nieznany, 15.04.2017 22:54:47 - *.siedlce.domtel.com.pl

Po co nam lider, jak będziemy z kuchenkami grać w poznaniu. Lepiej być na drugim wtedy przynajmniej zagramy w Białorustoku a z amicą i szajsem zagramy u siebie

Wolfik, 15.04.2017 23:21:28 - *.dynamic.mm.pl

Koledzy, nie przesadzajcie. Naprawdę mieliście nadzieję, że Lech straci punkty w Płocku? Po tym co wyczyniała ich obrona w Łęcznej, dziwię się że dostali tylko 3-kę. Rozumiem, że to nasz główny rywal ale trochę realizmu.

Cult⚽️Legia, 15.04.2017 23:43:27 - *.134

Niepoddawaj !!!!sie!!!ukooochaaana!!!!maaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaaaa, 16.04.2017 00:17:43 - *.play-internet.pl

No to po świętach 3 miejsce bo coś mi się wydaje że nasze panienki nie przepalą tempa

Old Kibol`, 16.04.2017 01:05:26 - *.dynamic.chello.pl

@ (L)

Zgadzam się. Termin bezsensowny. I przeciwny polskiej tradycji. W 2-gi dzień Świąt jest rodzina i śmigus-dyngus, a nie mecze.

Natomiast kto jest winny temu niefortunnemu terminowi? Kasa, misiu, kasa. Ekstraklasa ustaliła, telewizja zapłaciła itp.

Ja osobiście na mecz się wybieram (powinności rodzinne już za mną), ale czułbym sie lepiej, gdyby mecz był np. w przyszły wtorek. Albo nawet w Wielka Sobote.

Jaaa, 16.04.2017 01:55:48 - *.play-internet.pl

2 mialo byc

123, 16.04.2017 03:54:42 - *.dynamic.chello.pl

To w lany o (L)idera !!!

Wojtek, 16.04.2017 06:32:57 - *.dynamic.chello.pl

Mecz w świąteczny poniedziałek to paranoja.

@rek, 16.04.2017 06:58:11 - *.dynamic.chello.pl

Fakt faktem... Ta 15.30 w Świąteczny Poniedziałek to paranoja.. Jeśli już ustalano (L)egię na poniedziałek to mogli w grafiku spotkań wklepać (L)egię na 18.00... No chyba, że chodziło o powroty świąteczne i korki na Wisłostradzie i Trasie Łazienkowskiej... Tak czy siak od dzisiaj mamy (L)idera... Pozdro (L)

tomasz problem, 16.04.2017 08:17:10 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

L ma racje, ja się wybieram .I nie obrażać tu nikogo panowie .Ktos ma inne zdanie i juz jazda .Opanujcie sie .

Bemowiak, 16.04.2017 09:04:03 - *.internetdsl.tpnet.pl

Ja uważam,że w ogóle rozgrywanie wszystkich meczów w Lany Poniedziałek to patologia. Przy Wielkanocy wszystkie mecze powinny się odbyć w Wielką Sobotę,a nie że ilość meczy w Canal + musi się zgadzać i zostają rozłożone na drugie święto...

Malcz, 16.04.2017 11:30:38 - *.centertel.pl

I znowu w rundzie mistrzowskiej mecz decydujący o mistrzostwie gramy w Gdańsku. Lech będzie trzeci. Lechia za tydzień dostanie bęcki w szczecinie.

J23, 16.04.2017 12:11:21 - *.252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Na pewno takie barany będą decydować kiedy rozgrywać mecze. Nie ma wymówek.

123, 16.04.2017 13:42:47 - *.dynamic.chello.pl

Jak lechia i Legia wygra to łach na czwartym . I mecz z amicołachem ma kartoflisku, chyba że się mylę.

Arek, 16.04.2017 15:20:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A ja szczerze mówiąc liczyłem na jakiś remis w Płocku, ale jak to zwykle bywa się przeliczyłem. Jutro trzeba wygrać nawet to marne 1-0 i nie kalkulować. Jak jest szansa na pierwsze miejsce to trzeba je zdobyć i tyle. A czy z łachem będziemy grać u nich, czy u siebie całkiem mi obojętne. Jak mamy grać o mistrza to nie ma różnicy. I u nas trzeba ich pocisnąć i u nich też. A wyjazdy przynajmniej ostatnimi czasy całkiem dobrze nam wychodzą.

Zajmon, 16.04.2017 21:05:27 - *.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ludzie co wy macie za problem!!Rano do kościoła można pójść albo po meczu . Niższe ligi grają w Boże Ciało i nie marudza chyba że wolicie chlac i wam w tym kościół przeszkadza.

Szczeciński Legionista, 16.04.2017 22:48:04 - *.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie ma co rozmyślać, że Lech zajmie 4 miejsce. Pamiętajcie, że Lechia gra za tydzień w Szczecinie i nie jest powiedziane, że Pogoń jej odpuści... W takim przypadku Legia zagra z Lechem u siebie, jako pierwszy zespół z trzecim w rundzie finałowej. Pozdrawiam

123, 17.04.2017 01:10:28 - *.dynamic.chello.pl

@Arek Zapewnić sobie mistrza w Poznaniu było by pięknie. Zobaczyć te ich miny drugi raz, bezcenne!
Oczywiście wiadomo żeby było mistrzostwo nie ważne gdzie. Ale chciałbym żeby właśnie tam to się stało.

Sk-ce, 17.04.2017 06:01:20 - *.play-internet.pl

Niektórzy jadą na mecze Naszej Legii z daleka więc ten kościół dziś musi być bardzo wcześnie rano aby dojechać na 15.30 ! Paranoja mecz w pon o 15.30 !

123, 17.04.2017 20:25:58 - *.dynamic.chello.pl

I po liderze. Chyba dzisiaj zadecydowała dyspozycja dnia a Legia była dzisiaj jeszcze przy świątecznym stole.

olo, 17.04.2017 22:21:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Skoro dzisiaj tylko remis, to za tydzień na pewno wygrana. Gdybyśmy dzisiaj wygrali, to nasze Gwizdy by odpłynęły i pewnie za tydzień byśmy przegrali. Tak wygląda właśnie polska liga i gra Legii 2016/2017. Jak Legii się chce (mecze z Lechią, Jagielonia, jeden z Realem) albo musi (z Lechem, ze Sportigniem) to wygrywa. Jak przyjadą ogórki, to jest klepanie albo porażka, jak Ruch, Korona...nie pamiętam co jeszcze.

Generalnie optymizm góra. Legia za tydzień musi wygrać i to zrobi, obstawiam 3:0 !!!

Cult⚽️Legia, 17.04.2017 22:53:51 - *.234

123, 17.04.2017 20:25 - *.dynamic.chello.pl
I po liderze. Chyba dzisiaj zadecydowała dyspozycja dnia a Legia była dzisiaj jeszcze przy świątecznym stole.

Ibis, 17.04.2017 23:18:27 - *.dynamic.chello.pl

Nie przeceniajmy obecnej Legii. Wygrywa wówczas, gdy rywale pozwolą. Mityczne chciejstwo lansowane jest na potrzeby mało ambitne, takie jak chociażby usprawiedliwienie kolejnego piłkarskiego gniota. Inna sprawa, że intensywność treningów pozostawia wiele do życzenia. Nie sądzę, aby trzy treningi świąteczne pozytywnie skutkowały świeżością i radością z gry oraz mobilnością kondycyjną. Po tym blamażu widać, że z tą intensywnością treningów mocno przesadzono.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.