Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Bartosz Frankowski - fot. Mishka / Legionisci.com
Bartosz Frankowski - fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 12 kwietnia 2017 r. godz. 11:42

Frankowski sędzią meczu z Koroną

Woytek, źródło: PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 29. kolejki Lotto Ekstraklasy, które zostaną rozegrane w dniach 15 i 17 kwietnia. Spotkanie Legii z Koroną Kielce poprowadzi Bartosz Frankowski z Torunia. W obecnym sezonie Frankowski sędziował dwa mecze z udziałem legionistów: z Termaliką (1-2) i z Jagiellonią (4-1).

Obsada sędziowska 29. kolejki

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Jagiellonia Białystok - Cracovia, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Wisła Płock - Lech Poznań, sędzia: Paweł Gil (Lublin)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Legia Warszawa - Korona Kielce, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, sędzia: Szymon Marciniak (Płock)
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)



Komentarze: (10)

ja, 12.04.2017 12:53:39 - *.189

Jaga i Amica zremisują swoje mecze, natomiast Legia i Lechia wygrają

Rado, 12.04.2017 13:50:17 - *.222

Nie trawię kolesia...

Matt, 12.04.2017 14:55:52 - *.229

Sędzia sędzią.
Doszły słuchy, że Vadis jest priorytetem dla Anderlechtu na następne okno transferowe. Coś mi się wydaje, że musimy zrobić jakąś kibicowską akcję, inaczej nie ma szans by został. Skończy się sen o wielkiej Legii, a Vadis pójdzie za - żałosne 4 (słownie: cztery) milione euro. Jakby poszedł za 10 mln, to i tak nie osłodzi mi straty, ale zawsze jest to już konkretny pieniądz, a nie OCHŁAP!

alcantara, 12.04.2017 16:09:15 - *.adsl.inetia.pl

Udostępnię 2 karnety na mecz z Koroną na sektor 215 za połowę ceny. Zainteresowani pisać na alcantara9@gazeta.pl

Jasio, 12.04.2017 16:44:45 - *.play-internet.pl

Uf. Bywalo gorzej.

Ckkd, 12.04.2017 16:47:28 - *.play-internet.pl

Tylko KORONA

do Ckkd, 12.04.2017 21:48:48 - *.jmdi.pl

nie, nie tylko korona dostanie wpier.ol

Zachodniopomorskie , 12.04.2017 23:53:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Rado ja też go nie trawie. Gościu gwiżdże przeciwko żeby się nie narazić

Lfan, 13.04.2017 08:18:02 - *.play-internet.pl

Gdzie znajdę terminy rundy finałowej?

DoLfan, 14.04.2017 08:08:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Na 90 minut.pl jest

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.